طرح پیشنهادی پوتین به ترامپ در مورد ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۱۶۸۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
۱۷۸۳۱
مقامات ایران و آمریکا در چندماه اخیر یکی از پرتنش ترین دوره روابط و تقابلات دو کشور را تجربه کرده اند و در هفته های اخیر نیز این تنش های به اوج خود رسیده است.

تابناک:  مقامات آمریکایی در هفته های اخیر بارها خواهان مذاکره با ایران شدند و دونالد ترامپ نیز چندین مرتبه اعلام کرده ایرانی ها چاره جز آمدن پای میز مذاکرات نخواهد داشت.

با این حال، علی رغم درخواست مکرر ترامپ و اطرافیانش برای مذاکره با ایران، شاهد گسترش تهدیدات و تحریم های واشنگتن علیه ایران بوده ایم که چشم انداز هرگونه مذاکره احتمالی میان آن ها را مخدوش کرده است.

در همین راستا، بسیاری از ناظران و کارشناسان تحلیل های زیادی را پیرامون روابط دو کشور ارائه کرده اند. یک طیف از تحلیل گران بر این باورند که روابط میان دو کشور به اندازه ای تنش زا و ملتهب شده که امکان و احتمال هرگونه مذاکره میان آن ها از بین رفته است و نمی توان در آینده ای نزدیک شاهد مذاکره میان مقامات دو کشور بود.

در سویی دیگر، برخی دیگر از تحلیل گران تنش ها و درگیری های لفظی میان مقامات دو کشور را لفاظی های قبل از مذاکره می دانند و معتقدند دو طرف انگیزه ها و دلایل لازم برای رفتن پای میز مذاکرات را دارند و به زودی باید شاهد انجام مذاکرات هرچند پنهانی میان تهران-واشنگتن باشیم.

در همین رابطه، پایگاه آمریکایی «بیزینس اسنایدر» در مطلبی مدعی شده که به زودی مذاکرات میان ایران و آمریکا آغاز خواهد شد و دو کشور بر سر مسائل مورد اختلاف گفتگو خواهند کرد.این رسانه آمریکایی در ادامه نوشت:

برجام حتی در زندگی پس از مرگ اش، درگیر دو قطبی ایران و آمریکا است. کسانی که از این توافق حمایت می کنند با صدای بلند اعلام کرده اند که ایران هرگز به مذاکره مجدد برای اصلاح توافق تن نخواهد داد؛ این در حالی است که مخالفان توافق ادعا می کنند که تصمیم ی.سی. دونالد ترامپ برای خروج از آن، یک توافق بهتر را به وجود خواهد آورد.

به نظر می رسد ترامپ بر این باور است که دست یافتن به یک توافق بهتر با ایران امکان پذیر است؛ او اخیرا پیشنهاد کرد که بدون پیش شرط با ایرانیان مذاکره کند. اما روز دوشنبه، آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت که مخالف هرگونه مذاکره با آمریکا است چراکه ایالات متحده هیچگاه به وعده های خود عمل نکرده است.

ترامپ بر این تصور است که می تواند به مانند کره شمالی، با اعمال فشار فزاینده به ایران، آن ها را وادار به پذیرش میز مذاکرات کند. اما به نظر می رسد وضعیت کنونی ایران متفاوت از وضعیت کره شمالی است. از این جهت که برخلاف کرده شمالی که یک اجماع بین المللی علیه اش وجود دارد، در مورد ایران این اجماع با خروج ترامپ از برجام شکسته است و رئیس جمهور آمریکا قادر به اجماع سازی علیه ایران نخواهد بود.

یکی از ابزارهای ترامپ برای اعمال فشار بر ایران نفت است؛ با این حال، اگرچه ترامپ در حال تلاش برای کاهش صادرات نفت ایران است؛ اما با کاهش صادرات نفت ایران به بازارهای جهانی، قیمت آن افزایش خواهد یافت که می تواند کاهش عرضه را برای ایران جبران کند.

با این حال، ایران در وضعیت دشواری قرار دارد که ممکن است باعث شود تمایل اش به مذاکره احیا شود. ترس شرکت های اروپایی از سرمایه گذاری در ایران، کاهش شدید ارزش ریال و اعتراضات پراکنده در ایران از جمله مشکلات پیش روی ایران هستند که می تواند منجر به افزایش نیاز ایران به مذاکره شود.

این رسانه آمریکایی در ادامه مدعی شد: پوتین ممکن است در دیدار آتی خود با ترامپ در اوایل سال 2019، طرحی برای گسترش محدودیت های مربوط به سانتریفیوژها و مواد غنی شده ایران برای 10 تا 15 سال دیگر در قبال رفع تحریم های کامل آمریکا علیه ایران ارائه دهد. به عبارت دیگر، محدودیت هایی اعمال شده بر غنی سازی ایران از سال 2030 تا 2045 گسترش خواهد یافت و در عوض ایالات متحده تمامی تحریم های موجود خود علیه ایران- هسته ای و غیر هسته ای- را حذف خواهد کرد و محدودیتی نیز برای تعاملات ایران با بانک های آمریکایی ایجاد نخواهد شد.

در تئوری، چنین پیشنهادی نمی تواند موضع و درخواست های 12 بندی دولت ترامپ از ایران که از سوی از مایک پمپئو اعلام شد را برآورده کند؛ واشنگتن نه تنها خواستار پایان دادن به برنامه غنی سازی هسته ای ایران بلکه به دنبال مقابله با سیاست های منطقه ای ایران نیز است.

اما اگر چنین پیشنهادی از سوی پوتین ارائه شود، به سختی می توان باور کرد که ترامپ آن را نادیده بگیرد و رد کند و احتمالا این یک پیشنهاد فوق العاده و باورنکردنی برای ترامپ خواهد بود.

بیزینس اسنایدر در نهایت نوشت: هر کس مطمئن است که ایرانیان برای اصلاح برجام مذاکره نخواهند کرد، نباید چندان روی آن پافشاری کند! فشارهای داخلی و آمادگی روسیه برای ایفای یک نقش میانجی، می تواند ایران را به پذیرش مذاکره متقاعد کند. تاریخ آنها(ایران) نشان می دهد که آنها این مسیر را خواهند رفت!

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/05/29
سلام
اول ...به نظر من اول آمریکا باید به برجام برگردد و اعلام کند که اشتباه کرده است بعد مذاکره صورت بگیرد وگرنه همان آش همان کاسه ...دوم اگر ما در داخل کشور دست دزد اختلاسگر و زیر میزی و رانت و آقازادگی و باندبازی های علکی و بی فایده و غیره بگیریم دیگه نیاز به برجام و آمریکا نداریم ....سوم مردم ما هم باید به خودشون بیاد این چیه که هر کسی داره برای خودش تلاش میکنه دیگه برادری و برابری اد بین رفته چقدر احتکار شده تو این چند ماه چه خبره بابا آمریکا و برجام کجا بودن حالا طرف اینقدر وسیله مواد غذایی انبار کردن تا گرون بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
به همین خیال باش که برگرده تنها راه چاره مردم هستن که فشار بیارن رو مسئولین
مرگ بر مجاهدخلق
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
پیاده نظام ترامپ در سایتهای ایرانی با این مساله که شما مطرح کردی مخالفند و دوست دارند ما هم مثل اونها غلام حلقه به گوش ترامپ بشیم .زارت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
هنوز نرسیده برجام پاره کرد چطور باید دوباره مذاکره بکنیم با
چنین فردی به نظرم باید برگرده به برجام و ما از داخل تلاش کنیم من با نظر دوستمان موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
داداش دوتا از پیاده نظاما توی قسمت آشپزی برترینها بود ی سواره نظامم توی ورزشی داشت پست میزاشت لطفا پیگیری کن بصیرتمون رو اینا هدف قرار دادن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
برترین ها هم متاسفانه کاملا نامحسوس و موریانه در خدمت برنامه ی نابود کردن ایران از درونه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/05/29
ازحول حلیم شیرجه نزننین تودیگش گوشت شو بیشترکردید
United States
15:11 - 1397/05/29
تاجر های بی انصاف داخلی که از ترامپ بیشتر دارن ظم میکنن هر روز کشف انبارهای مواد عدایی اول خ ودمانرا وسرزنش بکنیم بعد عریبهار را
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/05/29
مذاکره با ترامپ بزرگترین حماقت ممکن!!!
چه مذاکره ای وقتی فردا همه چیز را بر هم میرند؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگه مذاکره هم نشه از اقتصاد چیزی نمیمونه مثل این که خارج از کشور داری زندگی می کنی کل شرکتا خوابیدن
بدون نام
United States
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگه مذاکره هم نشه از اقتصاد چیزی نمیمونه مثل این که خارج از کشور داری زندگی می کنی کل شرکتا خوابیدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
مذاکره هم بشه میشیم عراق و عربستان و کره شمالی؟ راستی کره شمالی انگار الان بهشت شده و مردم تو دلار غلت میزنن و بیکارها از ترامپ لابد حقوق میگیرن و همین تصورات احمقانه ی بعضی هموطنان....
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/05/29
ایران کره شمالی نیست کره قوانین سختگیرانه دارد ولی درایران اکثرامختلس محتکر هستندونبض بازارواقتصادرادردست دارندوافرادپاکدست هم یارای مقابله باانهاراندارندومردم رادرمانده ووامانده کرده اندودرچنین موقعبتی مردم دردرازمدت توان خودراازدست میدهندومسولین چاره ای جزمذاکره ودادن امتیازبیشترندارندواین درصورتیست که ان عده فربه ترومردم بدبخت ترشده اند
پاسخ ها
مذاکره با کلاهبردار!
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
چقدر تلاش مذبوحانه و هدف‌مند ومنسجم انجام میشه و راست و دروغ رو قاطی میکنند که بگن مذاکره باید بشه! خب مذاکره که بکنیم و یارو فردا بگه آمریکا از توافق اومد بیرون بوس بای! بعدم درو محکم ببنده و بره! مگه اسگلیم؟
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/05/29
این گرونی ها همش مردمن هرکی یه چیزی امبار میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
واقعا ما خودمان در حال دریدن همدیگر و نابودی اقتصادمان هستیم
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/05/29
مسعولین ما با مقاومت و استقامت و استحکام و انسجام و صلابت وصف ناپذیر در برابر امریکا می ایستند و مشت محگمی بر دهان یاوه گویا میزنند. پیروزی نزدیک است ای مردم ی کم دیگه دندون رو جیگر بزارید.
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
تا دست اختلاس گر و دزد ها کوتاه نشه هیچی درست نمیشه..مردم باید به مسئولین فشار بیارن.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
جیگر تو!!
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1397/05/29
موساد طرح ضربه تمام کننده رو بزودی اجرا میکند.این مباحث دیگه ارزش گفتن هم ندارد.
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/05/29
چه خوش صید دلم کردی بنازم چشم مستت را ....؟
پاسخ ها
محمد ق ه
United Arab Emirates
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
فقط اعدام چند نفر از اختلاسگران
از نجومیگیران
زمین خواران از احتکاران از افرادی که ارز
دولتی گرفتن جنس به قیمت ار آزاد میفرشن فقط اعدام با این افراد مدارا فائید نداره اعدام اعدام

دولتی گرفتن
United Kingdom
16:29 - 1397/05/29
احتمالات عدهای به ترا می چراغ سبز نشان دادن که او مطمئن است ایرانیها مذاکره خواهن کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
شاید ظریف اسگل شون کرده باشه تا وقت به نفع ما بگذره
به هر حال بدیهی است که مذاکره ای در کار نیست
مهدی
United States
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
وقتی خودمون تو فکر چپاول هموطنهامون هستیم(محتکرین.رانت خواران.نجومی بگیران و.....)چطور میتونیم انتظار داشته باشیم یه غریبه از خدا بی خبر از اونور دنیا بیاد برای ما دلسوزی کنه.ما ملت بزرگ ایران اگر با هم متحد و یکدل باشیم در برابر فتنه و نیرنگ دشمن و تکیه به ظرفیتهای داخلی خودمون بر اساس عقل و منطق داشته باشیم هیچوقت با آمدن اسم تحریم به خودمون نمیلرزیم.اما حیف که مسئولین درگیر اشرافی گریهای خودخواسته و نا خواسته و جنگ تصاحب قدرت هستن و یادشون رفته وظیفشون چیه.
علی کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
تعداد ۳۰۰نفر از بزرگان حزب مشارکت نامه دسته جمعی امضا کردند که با امریکا مذاکره کنیم و موشکهای بالستیک و سامانه موشکی و صنایع هسته ای را میخواهیم چکار آنها راتحویل امریکا بدهید و مذاکره را ادامه دهیدکه با تحریم آمریکا روبرو نشویم و امریکا با همپیمانانش به ایران حمله نکنند .این نامه با امضا در جراید چاپ شده بود و خیلی از مردم و سیاسیون به مشارکت و نامه ذلیلانه و بزدلانه و خائنانه آنها اعتراض کردند حزب مشارکت و کارگزاران هر دو وطن فروش و عافیت طلب و در زمین دشمن بازی میکنند خدا بکشدشان ....
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1397/05/29
ترامپ.قلط.مریکند..کسی.که.همیشه.یا.مست.است.یا.اینکه.وقتی.قرصهایش.نخورد.یک.دیوانه.است.من.نمیدانم.مردم.آمریکا.با.آن.تمدن.چطوری.به.یک.دیوانه.رای.دادند.جای.آن.تیمارستان.بود.نه.کاخ.سفید.ما.چطوری.با.یک.دیوانه.سر.میز.مذاکره.بسینیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
ترامپ هیچ غلطی نمیتواند بکند
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/05/29
باهم یکی میشن ایران وایرانی به تیغن وباامتیازههای کلان مثل دریای خزرترکمن چای کرسنت خلیج فارس ماهی گیری چینیها حق ابه ندادن افغانستان هیلمن وهامون خشک کردن وماعرض انداختن بیرون ونداریم وبعدچطورمیگین ماابرقدرتیم همش بلاف
پاسخ ها
علی کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
ای بیچاره مقداری مطالعه کن و املاء تمرین کن که اینقدرغلط املایی ننویسی.بعد بیا نظر بده
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1397/05/29
مذاکره تنها راه است و هر چه بگذرد شرایط برای ایران سخت تر خواهد شد . یادمان باشد که آتش بس در جنگ با عراق همانند نوشیدن جام زهر بود زیرا هیچ امتیازی برای ایران نداشت . بنابراین تا اوضاع کشور از یک ثبات نسبی برخوردار است . برویم و مذاکره کنیم . مسلما میتوان راه حلهایی پیدا کرد تا آمریکا را ا تندروی باز داشت . ولی وقتی بگوییم اصلا و ابدا ،باعث میشود طرف دیگر محق جلوه کند . به هر حال اگر کاری نکنیم تحریمها در کنار فساد گسترده در مسیولین و بی اعتمادی عمیقی که در مردم ایجاد شده . کشور را در شرایط بسیار شکننده ای قرار میدهد.
پاسخ ها
علی کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
ژاندارک برجام چه بود مگر نه اینکه دوسال مذاکره و ثپت و توافق گردید ترامپ همینکه امتیازهای خود را گرفت یکطرفه از آن خارج شد و الان مجددا سهم بیشتری میخواهندواگر صدبار دیگر مذاکره کنیم با امریکا هیچ نتیجه ای برای ما ندارد و امریکا بعد از گرفتن امتیازهای دیگر مجددا خارج میشود وجامعه بین‌المللی هم کاری از دستش نمی‌آید.ما باید با اقتدار داشته های خودمان را حفظ کنیم که ضامن امنیت و آرامش مرزهای کشور و ملتمان است.
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1397/05/29
اول از همه رهبر فرمودند نه جنگ میشود و نه مذاکره میکنیم.
دوم اینکه از حق نباید گذشت از ابتدای مذاکرات رهبر عزیزمان گفتند به آمریکاییها اعتمادی نیست و پس از توافق برجام حرف رهبرمان صحت داشت.که در اینجا مجال نوشتن نیست.سوم اینکه ایرانی با عربها و کره ایی ها و سایر مردم دنیا فرق دارد و تسلیم زور نمیشود حتی به قیمت جانش.زنده و پاینده و سرافراز باد ایران و ایرانی در سراسر گیتی
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1397/05/30
هر طور پوتین تصمیم بگیرد همون خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1397/05/30
آقای پوتین خودت را به زحمت نينداز اول باید تندرو های ایران و کاسبان تحریم اجازه چنین کاری را بدهند
United Arab Emirates
08:40 - 1397/05/30
زاهد مدهم بازی اتش به جهنم نیست
انانکه سوختند در ان اتش زجهان بردند
United States
09:00 - 1397/05/30
خودمون به خودمون رحم نمیکنیم.اونوقت توقع داریم یه از خدا بی خبر از اونور دنیا بیاد به دادمون برسه.حیف که مسئولینمون درگیر اشرافی گری و رانت خواری و جنگ قدرت هستن.صد حیف به این ملت.
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/05/30
بیشتر از برجام و آمریکا و تحریم، این مسئولانی که مفسد و محتکر و دزد و بی انصاف تشریف دارند ریشه مملکت را خشکانده اند و راست راست می گردند و ما هم خودمون رو توجیه می کنیم با تحریم و آمریکای بی شرف و برجام و ... ای بابا جمع کنید مردم داغون شدند..
Canada
21:26 - 1397/05/30
پوتین گفت بذارین من خوب بدوشم بعد هر کاری دلتون خواست بکنید.
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/05/31
ترامپ عین گرگ است........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر