مسافرکش زورگیر زنان: من را ببخشید
۷۶۴۱۸۳
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
۲۰۶۸۷
پرونده مسافرکشی که با زورگیری با قمه و گاز اشک آور اقدام به سرقت از مردم به خصوص زنان می‌کرد امروز در شعبه ۷ مجتمع کیفری یک تهران با حضور متهان ردیف یک تا پنج و بیش از ۱۵ نفر از شکات برگزار شد.

عصرایران: پرونده مسافرکشی که با زورگیری با قمه و گاز اشک آور اقدام به سرقت از مردم به خصوص زنان می‌کرد امروز در شعبه ۷ مجتمع کیفری یک تهران با حضور متهان ردیف یک تا پنج و بیش از ۱۵ نفر از شکات برگزار شد.

متهم ردیف اول به اتهام سرقت با استفاده از سلاح سرد، زورگیری، آدم ربایی، سرقت لوازم داخل خودرو مورد محاکمه قرار گرفت و گفت: مسافرکشی می‌کردم و در پوشش مسافر کشی اقدام به زورگیری و سرقت وسایلشان می‌کردم که البته بیشتر زنان رو مورد سرقت قرار میدادم.

پس از سوار کردن با چاقو و یا قمه تهدیدشان می‌کردم و وسایلشان مثل موبایل و طلا و جواهرات و رمز کارت بانکی شان را می‌گرفتم و با گرفتن پول نقد از عابر بانک رهایشان می‌کردم.

متهم ردیف اول ادامه داد: سرقت وسایل داخل خودرو را قبول ندارم و این کار سایر متهمین است و از میان شاکیان هم فقط سه مورد را قبول دارم.

این متهم که چند سابقه کیفری مشابه نیز دارد گفت: از دادگاه تقاضای عفو و بخشش دارم.

در ادامه دادگاه، سایر متهمین ردیف ۲ تا ۵ به اتهام مالخری و خرید و فروش اموال مسروقه مورد محاکمه قرار گرفتند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1397/06/04
همینکه تجاوز نکرده جای شکرش باقیه
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1397/06/04
خاک تو سر کثافتت کنن بی همه چیز
اگه این خانمها ناموس خودت بودن هم‌باهاشون همچین کاری میکردی
تیرانی زمانی غیرت رو باخت که ناموس همسایه و همشهری و هم ملکی و کلا ناموس ایرانی دیگه براش ناموس نبود و حکم‌غریبه رو داشت
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/06/05
خودت بگوکدوم خلاف روببخشن هیچی کنارنزدهای فقط مونده قتل که اونم معلوم نیست باید ب ی یه چندسالی با خلافکاران همنشین بشی واب خنک بخوری بعدازچندسال ناسلامتی اگه بیرون اومدی میتونی مثل ادم زندگی کنی اگه تو یه ماشین زیرپات بوده ومیتونستی نان حلال دربیاری که ناشکربودی پس من کارگر چی که ازدست کمردرد شب وروز ندارم بخاطردرد کمر که اگه هم بخوام عمل کنم باید ازرسنگی بمیریم مجبورم با این کمردرد بقیه عمرم روبادرد ورنج سپری کنم ما هم میتونیم کارهای شما احمق خان بیشعور روانجام بدیم با این کمردرد نان حلال درمیارم
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1397/06/05
فقط اعدام لطفا. در ملاعام گردن بزنید.
Iran, Islamic Republic of
05:02 - 1397/06/05
رو اعدامش کنند باید
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1397/06/05
به اميد خدا اعدامش كنيد . اين بيشر ننگ ايران است . تمام و تمام
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/06/05
وای گرگهای نر وحشی عفو وبخشش ؟باید مث سگ بمیری کثافتهای بو کندو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج