نامجومطلق: استقلال توان رقابت با السد را نداشت
۷۶۴۸۶۳
۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
۴۸۴۱ 
بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت:اگر بخواهیم از نظر اصولی به قضایا نگاه کنیم باید بپذیریم که استقلال توان رقابت با السد را نداشت و شما اگر قیمت بازیکنان السد و استقلال را قیاس کنید متوجه همه چیز می‌شوید.

خبرگزاری فارس: مجید نامجو مطلق در خصوص ارزیابی‌اش از عملکرد تیم استقلال در دیدار با السد قطر گفت: بازی خوبی برای ما نبود اما قطری‌ها خوب کار کردند.استقلال در اکثر دقایق بازی زیر سلطه السد بود و خط دفاع و هافبک های استقلال اصلا به وظایفشان درست عمل نکردند.

وی افزود: روی یک اتفاق فوتبالی و در شرایط غیر فنی به گل رسیدیم و در حالی که می‌شد با مدیریت بازی به فکر زدن گل دوم باشیم اما همه چیز تحت تاثیر اشتباهات شفر و بازیکنان قرار گرفت.

هافبک سابق استقلال و تیم ملی با بیان اینکه تعویض‌های سرمربی تیم اشتباه بود گفت: اگر بخواهیم از نظر اصولی به قضایا نگاه کنیم باید بپذیریم که استقلال توان رقابت با السد را نداشت. شما قیمت بازیکنان السد و استقلال را قیاس کنید تا متوجه همه چیز شوید.

سقف قرارداد بازیکن تیم ما نهایتا 200 هراز دلار است ولی بازیکنان آنها قرارداد 2 میلیون دلار.ما از نظر مدیریت فوتبالی آنقدر ضعیف هستیم که حتی نمی‌توانیم بازیکنان خودمان را حفظ کنیم چه برسد به اینکه بازیکنان جدید به تیم اضافه کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا بازیکنانی مثل باقری، اسماعیلی، سهرابیان و دانشگر اینقدر سینوسی عمل می‌کنند و در یک بازی خوب هستند و دوباره افت می‌کنند گفت: این دقیقا همان بحث حرفه‌ای بودن بازیکنان است. این عملکرد بازیکنان نشان می‌دهد که برخی از بازیکنان ما حرفه‌ای و بین‌المللی نیستندو تفاوت‌ها در اینگونه مواقع مشخص می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج