نظر کدخدایی درباره سرانجام سوال از رئیس‌ جمهور
۷۶۵۳۳۴
۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
۸۸۵۱
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به طرح سوال از رئیس‌جمهور در مجلس و تعیین تکلیف نهایی آن، گفت: آیین‌نامه مجلس درباره سوال از رئیس‌جمهور ابهام دارد.

خبرگزاری تسنیم: عباسعلی کدخدایی قائم‌مقام دبیر شورای نگهبان با اشاره به طرح سوال از رئیس‌جمهور در مجلس و در پاسخ به این پرسش که "آیا سوالاتی که نمایندگان مجلس از توضیحات رئیس‌جمهور قانع نشدند، به قوه‌قضائیه ارجاع می‌شود یا خیر؟"، گفت: مجلس باید درباره سوال از رئیس‌جمهور تکلیف نهایی را مشخص کند.

وی افزود: درباره تکلیف نهایی سوال از رئیس‌جمهور به طور روشن موردی مطرح نشده و درباره مصادیق استنکاف از قانون نیز هیچ تعریفی وجود ندارد.

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه در آیین‌نامه داخلی مجلس به صراحت ذکر نشده که مرجع تعریف و تعیین استنکاف از قانون درباره سوال از رئیس‌جمهور چه مرجعی است، اظهار داشت: در این آیین‌نامه مشخص نیست که تعریف استنکاف از قانون باید از سوی هیئت‌رئیسه مجلس و یا کمیسیون حقوقی و قضایی مشخص شود، در این موضوع ابهام وجود دارد.

کدخدایی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ابهاماتی که درباره تعیین تکلیف سوال از رئیس‌جمهور در آیین‌نامه داخلی مجلس وجود دارد، مجلس باید به موضوع رسیدگی کرده و تکلیف را مشخص کند.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:59 - 1397/06/07
روحانی که بود و چه کرد؟؟؟
سوال تاریخ بچه های اینده
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1397/06/07
اینقدرکل بودجه وکنابع کشورشغلامون دادین به ۱۷ملیون افغانی نتیچش این میش بیکاری نجومی فقرزیادواقتصادپایین قدرت خریدملت واومده پایین حقت
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/06/07
هیچی فقط اینا میدونم تا 1400 با روحانی نابود شدیم
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/06/07
کاربر14:08تو خسته نمیشی از این حرفای تکراری!!!!بااون آمار مزخرفت!!!!ی روز میگی 15ملیون!!!!!. ی روز 16ملیون!!!!!
امروزم 17
درضمن میلیون درسته،بیسواد نه ملیون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج