یک شوی تبلیغاتی دیگر به نام «ریحانه»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۷۰۲۵
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
۱۴۹۱۱
جنجال‌های سریال پدر ادامه دارد
یک‌بار دیگر سریال پدر تیتر رسانه‌های مجازی شد تا نشان دهد سازندگان این سریال بازی‌های رسانه‌ای را بلدند و از هر بهانه‌ای برای تبلیغ کردن محصول‌شان استفاده می‌کنند...

روزنامه شهروند: ماجرا از آن‌جا آغاز شد که عکس‌های بی‌چادر ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شد. این بازیگر که از بدو حضورش در این سریال روی پوشش باچادر او مانور پررنگی انجام شده بود، حالا با انتشار این عکس‌ها انگار که تمام تلاش‌های سازندگان سریال در فرهنگ‌سازی حجاب برتر بر باد رفته باشد، خیلی زود آماج هجمه عظیمی قرار گرفت...

یک شوی تبلیغاتی دیگر به نام «ریحانه»

پاتک علیه ریحانه

عکس‌العمل سازندگان سریال سریع بود. ابتدا سازندگان سریال پدر تصویر و پستی کنایه‌آمیز خطاب به ریحانه منتشر کردند و نوشتند: ما عاشق نقش‌ها می‌شویم نه نقش‌پردازان که آشکارا پاسخی بود به ریحانه پارسا که نوشته بود: ریحانه، هیچ شباهت ظاهری به لیلای دیده شده ندارد.

برخورد دیگر سازندگان سریال اما بامزه‌تر هم بود: نام این بازیگر از هشتگ‌های مربوط به فصل دوم این مجموعه حذف شد.

ریحانه چه می‌گوید؟

ریحانه پارسا خواست غائله را بخواباند و نوشت: من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم و این جمله را ذیل عکسی از حامد عنقا در کنار بهرنگ توفیقی منتشر کرد.

حذف ریحانه؟

با این‌که واقعا نمی‌توان فهمید دلیل ناراحتی سازندگان پدر چه بوده اما گفته‌های عنقا نشان می‌دهد کار این دو بالا گرفته و احتمالا نام ریحانه پارسا از ادامه این سریال حذف شده است. عنقا با تایید این‌که «فصل دوم سریال پدر ساخته می‌شود» گفته که فصل جدید بر نقش شخصیت پدر تاکید خواهد داشت و قصه‌ای که نوشته شده هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها به جز لعیا زنگنه ندارد.

حامد عنقا البته در گفت‌وگو با «شهروند» کمترین اشاره‌ای به سریالش نکرد و بهرنگ توفیقی هم با ذکر این‌که در شمال بوده و نه از ماجرای ریحانه خبر دارد و نه از ساخته شدن سری دوم، صحبت درباره پدر را به‌زمان دیگری موکول کرد.

اشتباه ریحانه!

عکس‌های ریحانه پارسا نه بی‌حجاب هستند و نه این‌که از حجاب مرسوم جامعه و به‌خصوص سینمای ایران که حجاب معیار محسوب می‌شود چندان دور. پس برای همین نمی‌توان دلیل ناراحتی سازندگان سریال را توجیه کرد، مگر این‌که پای اهداف دیگری وسط باشد.

بگذارید صریح‌تر بگوییم: خیلی‌ها مهمترین عامل موفقیت سریال پدر را وجود و حضور حامد عنقا می‌دانند. یک ژورنالیست بالفطره که به‌عنوان مغز متفکر سریال پدر بلد است چگونه از کمترین روزنه‌ها به‌عنوان فرصتی برای خبرسازی‌های بیشتر استفاده کند.

عنقا شاید یک نویسنده درجه یک نباشد، اما روزنامه‌نگاری کاربلد است که چه در ماجرای نام خانوادگی سینا مهراد، چه در ماجرای پرش کاراکتر مهراد از پنجره، چه در سروصدا و جنجال‌های رسانه‌ای سینا مهراد و چه حالا در ماجرای حجاب ریحانه نهایت استفاده را از این ماجراها برده. شاید از این رو باشد که خیلی‌ها حتی همین ماجرای ریحانه را نیز در راستای این قضیه می‌دانند.

جنجالی که هم‌زمانی آن با خبر تولید قطعی سری دوم پدر عجیب و معنادار است. به‌هرحال عنقا بهتر از همه می‌داند که قرار نیست یک بازیگر تا ابد در نقشش بماند و اگر بار اول چادری شده تا آخر عمرش آن پوشش را داشته باشد. اما این‌که این سینماگر حرفه‌ای روی این قضیه حساسیت نشان می‌دهد یعنی خبرهایی هست.

طبق شنیده‌ها ناراحتی عنقا از ریحانه پارسا ربط چندانی به ماجرای عکس‌های پارسا ندارد و بیشتر ناراحتی او از این است که فردای روز پخش آخرین قسمت سریال، این بازیگر تمام پست‌های مربوط به سریال پدر را از صفحه‌اش پاک کرده و به‌جای آنها این عکس‌ها را گذاشته. در واقع بیشتر از ناراحتی و اختلاف عقیدتی عنقا به‌دلایل رفاقتی از ریحانه دلگیر شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/06/12
چه تفسیر ونقد بی فکری کردیدوهمه تقصیرها راگردن عنقا انداختید؟ دخترک تازه به دنیا رسیده وبی جنبه مقصره وتوجیهی برای کاراش نداره.چه لزومی داشت بلافاصله بعدازاتمام سریال چنین تصاویری ازخودش منتشرکنه.یقینا آتیش تندسریع هم فروکش خواهدکرد.
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1397/06/12
زندگی خصوصی طرف چه ربطی به نقشش داره اخه
اتفاقا بنظر من بده که ی بازگیر از نقشش تاثیر بگیره چون این باعث میشه شخصیت و گوهر وجودی خودشو فراموش کنه
حجاب داشتنش تو نباید این ذهنیتو ایجاد میکرد که تو زندگی شخصیشم همینه...
الان خیلی از جوونا تیپی مشابه همین خانم دارن
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1397/06/12
چه معنی داره که حالا بازیگر یه نقش چادری گرفت واقعا چادری هم بشه؟ چه غیر حرفه ای برخورد کردن. اینو ما که بازیگر نیستیم هم می دونیم. نویسنده نمی دونه یعنی؟ یا می خوان استفاده ابزاری از زنان رو گسترش بدن؟ اینم یه استفاده ابزاریه. مگه استفاده ابزاری فقط لخت کردن زنه؟ به زور چادری کردنش هم استفاده ابزاری می باشه. و بازیگر خواسته دچار حاشیه های مشابه آزاده نامداری نشه، که به نظر من کار درستی کرده. کسی از بازیگرا توقع نداره اگه نقش چادری می گیرن چادری هم بشن، مگه یه آدم غیر حرفه ای.
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1397/06/12
همشون برن به جهنم بابا .مردم نون شب ندارن.
هر روز یه موضوع مسخره بی اهمیتو که از روی شکم سیری هیاهو میشه ،تیتر میکنند که سر مردم گرم بشه.به مردم بی بضاعت برسید.
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1397/06/12
با این مسخره بازی ها فقط میخوان حواس مردم پرت کنن همین جمع کنید بابا
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1397/06/12
مردم نان شب برای خوردن ندارد عده ای از روی شکم سیری دختر معصومی را علم میکنند تا سر مردم را گرم کنند
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/06/12
بسم الله الرحمن الرحیم/سلام/خداراشکرکه چشمان واعصاب وروانم راپای دیدن این سریالهای آب دوغ خیاری حرام نمیکنم//واماجواب آن تازه به اصطلاح بازیگرکه گفته:تاابدمدیون این دوهستم رابایداینجورداد:بله بایدهم مدیون باشی چون توقبل ازبازی تواین فیلم باتوجه به عکسهایی که بعدازشهرت پخش کردی درفضای مجازی هرچی تقلاوتلاش کردی که کسی ببینتدوجلب توجه کنی وآن قیافه افتضاح رادرجامعه بروزبدی کسی تره هم توجامعه برات خوردنمیکردازصدقه سراین سریال توانستی نیت پلیدوظاهرکریه خودت رابرای چندصباحی ارائه بدی بله بایدهم مدیون آن دونفرتاابدباشی که پلی شدندبرای توکه ازتوپستوی متعفن خانتون بیای توجامعه وحالاهم عرض اندام وشاخه شونه بکشی//
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
خیلی ممنون، همه ی اون چی که درست بود و توی ذهنم بود گفتین، دور از جون چقدر بدبختیم که هر فرد بی ارزشی از راه نرسیده وارد عرصه ی هنر میشه و نام هنرمند رو خراب و کثیف میکنه، که در گذشته هم شاهد بودیم مانند سحر ق، آزاده ن، و......
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1397/08/06
جان هر کی که دوست داری،فصل دو رو نساز،چخبره؟؟؟تنهایی لیلا ،پدر،حالاهم فصل دو،اونم با بودجه بیت المال که برای ماهست،بخدا حرامه،نساز،برادر من نساز،حال آدمو بهم نزن،درضمن حجاب یک امر شخصیه به خود خانما مربوط میشه ،به شماها چه که کی چی میپوشه،از لبنان و سوریه و ترکیه یاد بگیرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان