خطوط پیشانی در مورد سلامت قلب خبر می‌دهند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۶۸۲۴۹
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳
۹۸۱۳
هیچ‌کس از چین و چروک خوشش نمی‌آید اما تحقیقات اخیر نشان می‌دهند برخی از چین و چروک‌ها می‌توانند نشان دهنده چیزی به‌جز پیری باشند و علامتی برای بیماری قلبی و عروقی باشند.

دیجی کالا مگ: هیچ‌کس از چین و چروک خوشش نمی‌آید اما تحقیقات اخیر نشان می‌دهند برخی از چین و چروک‌ها می‌توانند نشان دهنده چیزی به‌جز پیری باشند و علامتی برای بیماری قلبی و عروقی باشند. بر اساس تحقیقات اخیری که در فرانسه انجام شده، محققین به این نکته پی بردند که افرادی که به جز خطوط عادی مربوط به افزایش سن، خطوط عمیق و متعددی روی پیشانی خود دارند، بیشتر از آن‌هایی که خطوط پیشانی طبیعی دارند، بر اثر مشکلات قلبی جان خود را از دست داده‌اند.

خطوط پیشانی در مورد سلامت قلب خبر می‌دهند

نویسنده این تحقیقات اعلام کرد اگر تحقیقات بعدی هم این تحقیق را تاکید کنند، با نگاه کردن به پیشانی یک نفر خیلی ساده و کم هزینه می‌توان خطر بیماری‌های قلبی افراد را تشخیص داد.

محققین می‌گویند شما نمی‌توانید عوامل احتمالی مانند کلسترول بالا و یا فشار خون را ببینید یا حس کنید؛ ما هم خطوط و چین و چروک پیشانی را به عنوان یک علامت بررسی کردیم چرا که بسیار ساده و ملموس است. نگاه کردن به صورت یک نفر می‌تواند بمانند یک هشدار باشد و بتوانیم توصیه‌‌‌های مورد نیاز برای کاهش بیماری‌‌های قلبی را به او بدهیم.

همچنین محققین اضافه کردند که بررسی چین و چروک پیشانی، جای ارزیابی احتمالات اولیه مثل فشار خون بالا و میزان کلسترول را نمی‌گیرد. اما اگر فردی دارای چند خط عمیق روی پیشانی خود بود، می‌توان این چین و چروک را مانند یک پرچم قرمز به نشانی از تصلب شرائین یا گرفتگی عروق دانست.

پروفسور گرگ فونارو می‌گوید: هنوز دلیل دقیق این ارتباط کاملا مشخص نیست اما عواملی که منجربه پیری زودرس پوست می‌شود، می‌تواند باعث پیری زودرس رگ‌ها هم بشود. در تحقیقاتی که قبل‌تر انجام شده است ارتباطی میان علائم ظاهری مثل کچلی سر آقایان، چروک شدن لاله گوش و چربی پلک (تجمع کلسترول زیر لایه پوست)، با مشکلات قلبی پیدا شد.

خطوط پیشانی در مورد سلامت قلب خبر می‌دهند

در تحقیقات جدید اطلاعات بیش از ۳۲۰۰ فرد بالغ که سن‌شان بین ۳۲، ۴۲، ۵۲ و ۶۲ سال بود را مورد بررسی قرار دادند. شرکت‌ کننده‌ها مورد بررسی توسط پزشکان قرار گرفتند و چین و چروک پیشانی ‌آن‌ها براساس میزان عمق و تعداد رده‌بندی شد. رده ۰ به معنی بدون چین و چروک و رده ۳ به معنی چین و چروک زیاد پیشانی بود. این شرکت‌ کننده‌ها برای ۲۰ سال مورد بررسی و مطالعه قرار گرفتند و ۲۲۳ نفر از آن‌ها به دلایل گوناگون فوت کردند.

افرادی که میزان چین و چروک پیشانی آن‌ها در رده ۱ قرار گرفته بود، ۵ برابر بیش‌تر به علت مشکلات قلبی جان خود را از دست دادند و افرادی که میزان چین و چروک پیشانی آن‌ها در رده ۲ و ۳ قرار داشت، حدودا ۱۰ برابر بیشتر از افرادی که در رده ۰ قرار داشتند بر اثر مشکلات قلبی جان خود را از دست دادند. این نتایج حتی بعد از در نظر گرفتن دیگر فاکتور‌های تاثیرگذار در خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، تغییری نکرد. فاکتورهایی مثل سن، جنسیت، استعمال دخانیات، میزان تحصیلات، فشار خون، ضربان قلب، میزان توده چربی بدن و دیابت.

نتایج جدید توصیه می‌کند وجود یا عدم وجود چین و چروک پیشانی، می‌تواند خطر ابتلا یا مرگ در آینده را پیش‌بینی کند و همچنین مشخصا به عنوان چیزی بیش از خطوط عمیق پوست مورد بررسی قرار گیرند. این تحقیقات برای تکمیل و تایید بیشتر نیاز به تحقیقات گسترده‌تر بر روی افراد در آینده دارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1397/06/15
یک موقعی فکر میکنم که مرگ برای مردمان کشورهای عقب مانده چه نعمتی است !!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
چوب و هنر _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر