کمک ۱/۵ میلیاردی به خانه تئاتر کجا رفت؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۶۸۳۲۴
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
۵۶۶۲
رییس هیات مدیره خانه تئاتر در پی انتشار گزارش مالی معاونت هنری در حوزه هنرهای نمایشی تاکید کرد:‌ «تمام هزینه‌های اعلام شده برای تجهیز عمارت جدید خانه تئاتر بوده است.»

خبرآنلاین: رییس هیات مدیره خانه تئاتر در پی انتشار گزارش مالی معاونت هنری در حوزه هنرهای نمایشی تاکید کرد:‌ «تمام هزینه‌های اعلام شده برای تجهیز عمارت جدید خانه تئاتر بوده است.»

کمک ۱/۵ میلیاردی به خانه تئاتر کجا رفت؟

ایرج راد درباره مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی که طبق گزارش منتشر شده معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد به خانه تئاتر داده شده، در مصاحبه‌ای با روابط عمومی این نهاد توضیح داده است: «سال گذشته ما تقاضایی را به آقای مرادخانی (معاون هنری پیشین) در زمان وزارت آقای صالحی امیری ارایه دادیم که برای تجهیز خانه تئاتر جدید بخصوص تجهیز سالن نیازمند کمک هستیم.

در جلسه‌ای که آقایان صالحی‌امیری، مرادخانی، شفیعی (مدیرکل پیشین هنرهای نمایشی)، کاراندیش (معاون توسعه منابع و مدیریت) و افضلی (مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر) حضور داشتند مجددا این مساله مطرح شد که ما برای تجهیز خانه جدید تئاتر نیازمند یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هستیم.

او تاکید کرد: «در همان جلسه آقای صالحی دستور پرداخت یک میلیارد تومان را صادر کردند و قرار شد در صورتی که این مبلغ کفاف کارهای ما را ندهد مجددا تقاضا کنیم تا کمک مالی بیشتری صورت گیرد.»

راد ادامه داد: «بعد از ارسال دستور آقای وزیر، ما قرار گذاشتیم که این مبلغ از سوی موسسه توسعه هنرهای معاصر پرداخت شود تا ما بتوانیم اقلام لازم را خریداری کنیم و قرار بر آن شد تا ما نیازهای خود را به این موسسه اعلام کنیم تا آن‌ها نیز بررسی ‌های لازم را داشته باشند و در صورت تایید از سوی مشاوران موسسه، اجناس به خانه تئاتر تحویل شود. ما نیز با فاکتورهای کاملا رسمی و قانونی و تایید شده مبلغ را دریافت کنیم.»

این بازیگر در خصوص اقلامی که قرار بود با این پول دریافت شود، توضیح داد: «همانطور که عرض کردم ما این پول را بیشتر برای تجهیز سالن نمایش خانه تئاتر نیاز داشتیم. این پول برای خرید تجهیزات نور و صدا و ... مورد استفاده قرار گرفت که هم اکنون نیز در خانه تئاتر موجود هستند.»

او افزود: «در ادامه ما برای خرید صندلی‌های سالن مجددا نیازمند کمک بودیم و آن مبلغ اولیه برای خرید صندلی‌های مورد نظر کافی نبود، لذا مجددا از موسسه توسعه هنرهای معاصر تقاضای کمک کردیم که با توجه به رابطه بین این موسسه و شرکت سازنده صندلی‌ها و با ارایه فاکتورهای معتبر، خرید صندلی‌ها نیز صورت گرفت.»

کمک ۱/۵ میلیاردی به خانه تئاتر کجا رفت؟

راد گفت: «اما در هفته گذشته من مجددا با آقای کاراندیش برای تعویض میز نور و تکمیل دیگر تجهیزات مورد نیاز خانه تئاتر جدید جلسه‌ای تشکیل دادیم و از ایشان خواستیم تا هم بازدیدی از خانه جدید داشته باشد و هم برای تجهیزات مورد نیاز یاری‌رسان خانه تئاتر باشد.

برآورد ما برای این کار ۲۵۰ میلیون تومان بود. آقای کاراندیش به همراه خانم رودکی و آقای افضلی بعد از بازدید و صحبت‌های پیرامون این قضیه موافقت کردند که مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان به خانه تئاتر اختصاص داده شود. تا این لحظه مراحل مختلف کار انجام شده و قرار است در هفته آینده پرداخت صورت گیرد تا خانه تئاتر به صورت کامل آماده بهره‌برداری شود.»

او در پایان اشاره کرد: «تمام مبالغ دریافت شده صرف تجهیز و تکمیل عمارت جدید خانه تئاتر شده است و هیچ مبلغی برای هزینه جاری خانه تئاتر صورت نگرفته است و باید تاکید کنم تمام آن هزینه‌ها برای عمارت جدید خانه تئاتر بوده است.»

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/06/15
الان یکی از اقازادها داره باهاش کیف میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر