ویژگی‌های رفتاری مردان ضعیف چیست؟
۷۶۹۸۱۱
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
۱۶۴۶۲
افراد ضعیف چه ویژگی هایی دارند؟ چه رفتارهایی را از خود نشان می دهند؟ همه ما دوست داریم که با افراد قدرتمند روبه رو شویم، بنابراین بد نیست که این خصلت را در خودمان نیز تقویت کنیم. اگر ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، دیگران نیز زودتر و بیشتر به ما اعتماد خواهند کرد و در نتیجه در تمام زمینه های زندگی، از زمینه کار گرفته تا رابطه عاطفی، موفق تر خواهیم بود. 

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: افراد ضعیف چه ویژگی هایی دارند؟ چه رفتارهایی را از خود نشان می دهند؟ همه ما دوست داریم که با افراد قدرتمند روبه رو شویم، بنابراین بد نیست که این خصلت را در خودمان نیز تقویت کنیم. اگر ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، دیگران نیز زودتر و بیشتر به ما اعتماد خواهند کرد و در نتیجه در تمام زمینه های زندگی، از زمینه کار گرفته تا رابطه عاطفی، موفق تر خواهیم بود. 

در ادامه برخی از رفتارهای آدمهای ضعیف و بدون اعتماد به نفس را برایتان آورده ایم. برای این که به دیگران نشان دهید از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید، باید از رفتارهایی که در ادامه برایتان آورده ایم، دوری کنید. 

به پایین نگاه کردن

پایین انداختن سر به معنی عدم اعتماد به نفس و ضعف است. شاید این، تنها یک عادت برای شما باشد اما بدانید که از نظر دیگران شما فردی ضعیف به چشم می آیید.

طبق تحقیقاتی که در سال 2010 در دانشگاه هاروارد انجام شد، حرکاتی که نشانه عدم اعتماد به نفس شما باشد، مانند پایین انداختن سر، موجب کاهش سطح تستسرون و افزایش هورمون کورتیزول در بدن می شود که در نهایت به کاهش قدرت و اعتماد به نفس شما می انجامد. از این رو، سعی کنید که به زبان بدن تان بیشتر توجه کنید، به عنوان مثال سرتان را بالا بگیرید. این کار نه تنها شما را در ظاهر فردی با اعتماد به نفس نشان می دهد، بلکه این پیغام را که شما اعتماد به نفس بالایی دارید نیز به مغزتان می رساند. 

فرم پاها هنگام ایستادن 

یکی دیگر از اشتباهاتی که مردان هنگام ایستادن مرتکب می شوند، فرم پاهای آنهاست. آنها معمولا یا پاهایشان را خیلی جفت می کنند یا خیلی باز. سعی کنید که پاهایتان را در حدی متوسط، یعنی به اندازه عرض شانه، باز کنید. فرم انگشتان پاها هم نباید خیلی رو به بیرون باشد. درست ایستادن نشانه قدرت شماست، پس به آن بی توجه نباشید.

ویژگی‌های رفتاری مردان ضعیف چیست؟


نداشتن تماس چشمی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تا دیگران نگاه تان می کنند، چشم هایتان را از آنها می دزدید، باید بگوییم که شما فرد ضعیفی هستید. بنابراین سعی کنید هنگام صحبت کردن با دیگران، به چشم هایشان خیره شوید. این رفتار نشاندهنده اعتماد به نفس بالای شماست، این که از برقراری ارتباط با دیگران هیچ هراسی ندارید.

گذاشتن دست ها در جیب

با گذاشتن دست ها در جیب، شانه های شما حالتی افتاده پیدا می کند. همانطور که می دانید شانه های افتاده نیز نشان از ضعف شما خواهد بود. مهم نیست که شما چقدر اعتماد به نفس دارید، همین که در مقابل دیگران دست هایتان را در جیب هایتان قرار دهید، قدرت را از خودتان گرفته دهید. دیدن دست های شما توسط طرف مقابل فواید زیادی دارد، به عنوان مثال او شما را فردی فعال و اکتیو می بیند و بالاتر از همه بیشتر از همیشه به شما اعتماد می کند.

ویژگی‌های رفتاری مردان ضعیف چیست؟

آرام راه رفتن

شاید این مورد به نظرتان عجیب آید اما بسیار آرام راه رفتن نیز نشانه ای از ضعف شما می تواند باشد. طبق تحقیقات انجام شده، مردانی که با سرعت بالاتری راه می روند، از نظر دیگران افرادی موفق تر و قوی تر به نظر می آیند. بنابراین اگر شما جزو افرادی هستید که به آهستگی قدم بر می دارند، بهتر است که کمی سرعت قدم هایتان را بیشتر کنید و نتیجه آن را ببینید.

راه نرفتن در کنار دیگران 

تا به حال در کنار افراد مهم راه رفته اید؟ در این شرایط، افرادی که اعتماد به نفس بالایی ندارند، سعی می کنند که چند قدم عقب تر از آنها راه بروند که این نشان از ضعف شان است، اما اگر شما شانه به شانه فردی که در کنارتان قرار گرفته راه بروید، در واقع خودتان را به همان اندازه مهم و قوی نشان داده اید. 

برداشتن قدم های کوتاه

بسیاری از مردان عادت دارند که قدم های کوتاه بردارند. این موضوع ربطی به کوتاه و بلندی قد یا کشیدگی پاهای آنها ندارد، بلکه به طول قدم هایتان باز می گردد. قدم های بلند به قدم های کوتاه برای مردان ارجحیت دارد. بنابراین سعی کنید هنگام راه رفتن قدم هایتان را بلندتر بردارید. با این کار در نگاه دیگران فردی با اعتماد به نفس بالا به چشم می آیید.

ویژگی‌های رفتاری مردان ضعیف چیست؟


اهمیت ندادن به بهداشت فردی 

تصور کنید که وارد اتاقی می شنوید، اگر موهایتان بهم ریخته باشد، دهان یا تن تان بوی بد دهد یا ناخن هایتان کثیف و نامرتب باشد... نه تنها شما حس بدی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد، بلکه روی دیگران نیز تاثیر منفی خواهید گذاشت. شما می توانید از طریق جذابیت ظاهری، تاثیر زیادی روی دیگران بگذارید، بنابراین بهداشت فردی و زیبایی ظاهری تان را از یاد نبرید. 

لبخند نزدن

افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند، معمولا لبخندی روی لبان شان است. لبخند در واقع به این معنی ست که آنها هیچ نگرانی ندارند. بنابراین شما هم زمانی که با دیگران روبه رو می شوید، لبخند بزنید و این حس را به آنها منتقل کنید که از هر نظر فوق العاده اید. مطمئن باشید که آنها نیز در جواب لبخند شما، به شما لبخند خواهند زد که همین آغاز یک ارتباط خوب و موثر میان تان است.

قوز کردن

صاف ایستادن، یکی از نشانه های اعتماد به نفس بالاست. شاید در اوایل این کار برایتان یک چالش باشد، به خصوص اگر در تمام عمرتان قوز کرده اید، اما کم کم به صاف ایستادن عادت می کنید. شانه هایتان را عقب بیاندازید و پشت تان را صاف نگه دارید. اگر یک بار این کار را در مقابل آینه انجام دهید، می بینید که چقدر در بالا بردن اعتماد به نفس شما، تاثیر مثبتی خواهد داشت.

ویژگی‌های رفتاری مردان ضعیف چیست؟

دست به سینه ایستادن

دست به سینه ایستادن به شما حالت محافظتی می دهد. آیا تا به حال دقت کرده اید، زمانی که ما سردمان است یا وقتی می خواهیم از خودمان دفاع کنیم، دست هایمان را در سینه جمع می کنیم. بنابراین این وضعیت دست ها نشانه ضعف تان است، از این رو سعی کنید که در مقابل دیگران دست به سینه نایستید. 

انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
United States
09:51 - 1397/06/25
چقدر از مردای ضعیف بدم میاد. مرد باید اعتماد به نفس داشته باشه
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
انقدر مردونه زنونه اش نکنین. مردام ادمم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
منم از ضعیفه ها بدم میاد.گرگ هایی در لباس میش!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
بی نام ۱۳:۲۸ حتمن داری کس کار خودتو میگی.. خودتم گرگ زاده ای بیچاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
15:55
خوبه اینترنت توی ایران رواج پیدا کرد
ضعیفه هایی مثل تو که کسی پشم هم حسابشون نمیکنه بتونن یکم حرف بزنن
خخخ بدبخت ترحم انگیز
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1397/06/25
دقیقا باهات موافقم مرد نباید بدون اعتماد به نفس باشه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1397/06/25
حالا ، كو مرد !؟
اگه مردي وجود داشت كه ديگه ضعيف و قوي معنا نداشت ! مرد يعني قدرت و پشت و پناه ، به جنسيت هم ربطي نداره ، مردي و مردانگي و جوانمردي ، يك مرام است !
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/06/25
ایشالا قسمت هیچ دختری نشه که مرد این مدلی نصیبش شه. نزدیک بود منم گرفتار همچین ادمی شم. یاد رفتاراش که میفتم دلم من میخواد یه بار دیگه دستم بهش میرسید تا مثل سگ بزنمش. احساس میکنی زن گرفتی عوض اینکه اون تکیه گاهت بشه انتظار داره همیشه حمایتش کنی نازشو بکشی زود رنج و قهر قهرو ان فقط دوست دارن تعریف بشنون. سر سوزنی مسعولیت پذیری و مردونگی ندارن همیشه یکی باید باشه گندکاریاشونو جمع و جور کنه. دوست دارن خودشونو قربانی نشون بدن که بقیه بگن چه ادم نجیب مظلومی. همش در حال اه و ناله و غرغر و درخواست توجه . اینا که اینجا نوشته مثل شوخیه در مقابل مشکلات فراوونی که این افراد دارن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
وااای میشه بیشتر توضیح بدی؟ جالب بود برام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
https://article.tebyan.net/Article/AmpShow/282437
این مطلبو بخون تا بیشتر با این بیماران اشنا شی. خدا لعنت کنه پدر مادرای اینارو که تربیت نکردنشون بعدم زنشون میدن که دخترای مردمو بدبخت کنن
بدون نام
Netherlands
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
ضعیفه احمق حرف دهنتو بفهم
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/06/25
مردی که ضعیف باشه اصلا مرد نیست
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/06/25
برای آقایونی که در آینده اعتماد به نفس بالا خواهند داشت:
شرط اول اعتماد به نفس اینه که همه نظراتی که اینجا در مورد مرد های با اعتماد به نفس کم نوشتن را با اعتقاد راسخ و باور واقعی بگی به فلان!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
دمت گرم حرفت کاملا درسته:)))))))
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/06/26
نود درصد این ویژگی ها مختص زنان هم هست .
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1397/06/26
خیلی خوب حالا چقدر زود جو گیر میشین این چیزها نصبیه یعنی صرفا کسی پایین نگاه میکنه ضعیف نیست فردا یه مطلب میزارن مردان مغرور بدش ببین چیزهایی که الان نوشتن قدرت فردا میشه غرور کاذب
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1397/06/26
دخترها هیچی نمیفهمن و نمیدونن و توی خونه پدرشون از هیچی برخوردار نبودن نه پولی نه آزادی نه نظراتشون به مرد دیگه ای که میرسن میخوان تمام عقده هاشون خونه پدریشون رو جبران کنن چه خبرت هست یادت نره خونه بابات کی بودی والا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
لابد کس و کار خودت اینجور که میگی بودن. الحمدلله خونه . پدری هم ازادی داشتیم هم پول هم چشم و دل سیر بار اومدیم. به هر داماد سر خونه ننه پرست مفت خوری هم شوهر نمیکنیم .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
21:29
کس و کار تو اگه آدم بودن شعور یادت میدادن بدبخت خخخ بسوز که مشخصه چقدر داغونی
فقط مواظب باش از بی شوهری هول نکنی بیوفتی توی دیگ
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/06/27
ی مرد ضعیف باز هم از هر دختری سره. یمشت موجود احمق بی منطق ضعیف و پرتوقع.قیافتونم فقط با ارایش و عمل قابل تحمل هستش. ارایشو از زنا بگیری نمیتونن از در خونه بیرون بیان بعد اینجا واسه من قد قد میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۹
خصوصیات خودتون رو لطفا به ما اختصاص ندهید
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
بمیر بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دقیقا
مرد بودن خودش یه امتیاز مثبته
دخترا هم یه مشت احمق وابسته
آفرین خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/06/27
به پایین نگاه کردن مرد میتونه نشونه نجابتشم باشه اتفاقا ممکنه خیلی هم اعتماد بنفس بالایی داشته باشه با چهار تا ملاک مزخرف ادم ها رو قضاوت کرده
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۹
موافقم من شوهرم روز های اولی که دیدمش هی چشاش رو از من میدزدید اما من هرگز به عنوان یه مرد ضعیف قضاوتش نکردم و بعد ها فهمیدم عاشقم بوده و ازم خجالت میکشیده
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1397/06/31
آقا سامان دیشب خواب دیدم که پودر های بدنسازی دیگه تو ایران وجود نداره دختر خانوما چشمتون روز بد نبینه شهر پر شده بود از مارمولک پسرا شما با پودر زنده اید .
حالا مسخره دخترا کنید .آخه شما پسرا به چیتون مینازید اعتماد به نفس کاذب دارین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
زررررشک
خخخخ همین که مرد باشه خودش هزار مرتبه از دختر بودن بهتره
در ضمن تو اگه برات مهم نبود و نمیسوختی لازم نبود کامنت بذاری عقده ای
Netherlands
00:26 - 1398/03/08
خاک تو سر همتون بی فرهنگا آدم حسابیا همه ازاین خراب شده رفتن هر چی عقده ایه مونده تو مملکت
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1398/03/21
اینجور ادما غیر اجتماعی هستن
بنظر من ادمای باحال و عجیبین دوست دارم اینارو
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1398/09/24
ایندچه وضعشه اخه دخترا به پسرا تیکه میندازن پسرا به دخترا بابا هرکی باید ارزش خودشو بدونه شما دخترا باید یکم پسرارو راهنمایی کنید و برعکسش پسرا پسر باید اخلاقش مردونه باشه غر نزنه ادمی باشه که بشه بهش اعتماد کرد و بشه بهش تکیه کرد یه پسر هرچقد با ادب تر باشه جذاب تره مگ همش به قیافه مردونس باید از درون مرد باشیم بعضی دخترا هم هستن تو این دوره زمونه البته فقط بعضیا نه همه فقط به قیافه طرف نگا میکنع اگ خوشگل بود باهاش ارتباط برقرار میکنن زشته بخدا
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1398/09/30
یه مشت مزخرفات !!!
حتما اینایی که رفتن باشگاه هیکلاشونو مثل گوریل کردن خیلی ام اعتماد به نفس دارن لابد خوبن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج