چرا مخابرات هنوز آبونمان تلفن ثابت می‌گیرد؟
۷۶۹۸۵۵
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
۶۵۶۴
وزیر ارتباطات با اشاره به موضوع حذف آبونمان از قبض تلفن‌های ثابت گفت: هرچند ظاهر این حذف آبونمان به نفع مردم است، اما اثر اجرایی این حکم درنهایت با توجه به مدل‌های اقتصادی، فشار به پرسنل مخابرات و نارضایتی کارگری است و همچنین موجب کند شدن فرآیند توسعه می‌شود. البته درنهایت این حکم قانونی دیوان عدالت لازم‌الاجراست.

خبرگزاری ایسنا: محمدجواد آذری جهرمی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به علت ادامه روند دریافت آبونمان در قبوض تلفن ثابت اظهار کرد: حکم دیوان عدالت اداری لازم‌الاجراست؛ ما هم حکم را که در سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بوده به مخابرات ارجاع دادیم، اما اینکه هنوز این آبونمان را می‌گیرند، بالاخره روال اجرایی فرآیند خود را دارد.

او ادامه داد: ضمن اینکه این تصمیم تاثیر بسیار بزرگی بر درآمد‌های شرکت مخابرات دارد، آن هم در زمانی که هزینه‌ها به صورت سرسام‌آور بالا رفته و مخابرات در عرصه توسعه هزینه‌های زیادی داشته که با توجه به افزایش نرخ ارز هم این هزینه‌ها افزایش یافته است.

وی افزود: هزینه‌های توسعه شبکه در کشور بالا رفته است؛ هرچند ظاهر این حذف آبونمان به نفع مردم است، اما با توجه به اینکه توسعه را دچار تاخیر می‌کند، حذف درآمد‌های شرکت مخابرات باعث می‌شود که اولا کارمندان تحت فشار قرار بگیرند؛ اثر اجرایی این حکم درنهایت با توجه به مدل‌های اقتصادی فشار به پرسنل مخابرات و نارضایتی کارگری است و هم‌چنین موجب کند شدن فرآیند توسعه می‌شود.

وزیر ارتباطات افزود: برای رییس دیوان عدالت نامه نوشتیم که در این حوزه با توجه به اثرگذاری زیادی که وجود دارد زمانی را قرار دهند، اما به هر صورت تصمیم گرفته شده و حکم قضایی لازم‌الاجراست و ما هم از قانون تبعیت می‌کنیم؛ در هر صورت این‌ها تبعاتی است که صدور یک تصمیم بدون در نظر گرفتن نظرات کارشناسی بر مجموعه ما تاثیر می‌گذارد. آبونمان چیزی نبوده که امروز و دیروز گرفته شود، از ابتدای انقلاب می‌گرفتند و روال‌هایی در صورت‌حساب مشترکان همواره لحاظ می‌شد، البته مشکلاتی در این روال‌ها وجود داشته، اما برای حل این مشکل‌ها شاید می‌شد راه‌حل‌های بهتری ارایه کرد. اما درنهایت این حکم قانونی لازم‌الاجراست.

آذری جهرمی در پاسخ به سوالی مبنی بر دریافت ارز دولتی نسخه‌های فارسی تلگرام بیان کرد: هیچ اطلاعی درباره اینکه هاتگرام و تلگرام طلایی برای واردات سرور ارز دولتی گرفته‌اند ندارم و تاکنون دستوری برای فیلتر نسخه‌های فارسی تلگرام نیامده است.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/06/19
این فرایند اداریتون (البته فرایند دزدیتون از مردم ) مملکتو به این روز انداخته....این دروغاتون که همش میگین خود کفا شدیم مملکتو به این روز انداختین....شما ها یک حرفتون راست نیست , ما هیچ چیزی را تو مملکت خودمون نمیتونیم درست کنیم همه را وارد میکنیم , اگه درست میکردیم که با یک تحریم کوچک به این روز نمی افتادیم
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/06/19
چرا باید واسه هرچیزی همیشه از جیب مردم مایه بذارین

این دولت که چیزی به اسم خجالت حالیش نیست
کافی بود از اول فقط یک سوم پول نفت و دیگر درآمدهای کشورو به ملت اختصاص بدین و بقیه شو برای دزدی ها و بذل و بخششتون به عربها صرف کنید ؛ خدا شاهده همونجوری هم لازم نبود دائما" از جیب مردم هزینه های جاری مملکت رو راست و ریس کنید
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/06/19
۴۰ساله گرفته
یک شبه که نمیشه حذفش کنه
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/06/19
آقای وزیر محترم سلام مخابرات ۲۹۷۰ هزلرتومان بدون تماس بااحدی روی کارکرد تلفن کشید وافراد کمی متوجه این موضوع شدند خود من بهمن ماه ۹۵ اعتراض باین موردکردم چرا به شعور مردم توهین میکنید اگر قرار پولی ازمشترک کم بشه بایدروشن ذکربشه نه اینکه دردل مکالمات مبلغی اضافه بشه وازمشترک کسربشه .حالابعداز دوسال واندی قرا رشده آبونمان کم بشه چرا نار احت شدید.ملت ایران بینهایت وفهیم نجیب اند به آنهابی احترامی نکنید.برای شماتوفیق الهی آرزو میکنم.یاحق
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/06/19
برای اینکه سیرمونی نداره
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/06/19
اینم از وزیر تحصیل کرده!!!! میگه حذف درآمدهای مخابرات باعث میشه کارمندان مخابرات تحت فشار قرار بگیرن!!!!!! جالبه از مردم آبونمان میگیرند و پولش رو به کارمندان خودشون میدن و مدعی هستند که این نوع درآمد ها برای توسعه مخابرات هستش!!!! واقعا مردم رو گوش دراز فر ض میکنن ولی خودمونيم راست هم میگن!!!!!!
United Arab Emirates
17:41 - 1397/06/19
برای توسعه همراه اول سه سال مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ هزار تومان برای دریافت یک سیم کارت مردمو تو نوبت می گذاشتید . بعد شرکت mtn اومد دو تا سیم کارت به مردم می داد ۵۰۰۰ هزار تومان . یادتون رفته .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج