مساله حضور عراقی‌ها همه‌جانبه بررسی و حل شود
۷۶۹۸۷۰
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
۴۲۳۳ 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان:
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص بحث حضور عراقی‌ها در شهر‌های آبادان و خرمشهر و خرید محصولات ایرانی با پول عراقی که گفته می‌شود باعث افزایش قیمت محصولات در این دو شهر شده است، گفت: از مسوولان درخواست داریم تا مسایل پیش آمده را به صورت همه جانبه و حکیمانه بررسی و حل کنند.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص بحث حضور عراقی‌ها در شهر‌های آبادان و خرمشهر و خرید محصولات ایرانی با پول عراقی که گفته می‌شود باعث افزایش قیمت محصولات در این دو شهر شده است، گفت: از مسوولان درخواست داریم تا مسایل پیش آمده را به صورت همه جانبه و حکیمانه بررسی و حل کنند.

آیت‌الله محسن حیدری با اشاره به بحث حضور عراقی‌ها در شهر‌های آبادان و خرمشهر و مشکلاتی که در این خصوص پیش آمده است، اظهار کرد: دستگاه‌ها و برنامه‌های استعماری و استکباری وجود دارند که به دنبال آن هستند تا جو تفاهم و همکاری میان ملت ایران و عراق را مخدوش کنند، زیرا از این وحدت ضربه‌های بسیاری خورده‌اند.

وی افزود: ایجاد سوءظن و بدبینی میان دو کشور نه به سود ایران است و نه عراق و همه باید متوجه این مساله باشند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص بحث حضور عراقی‌ها در شهر‌های آبادان و خرمشهر و خرید محصولات ایرانی با پول عراقی که باعث افزایش قیمت محصولات در این دو شهر شده است، عنوان کرد: از مسوولان درخواست داریم تا مسایل پیش آمده را به صورت همه جانبه و حکیمانه بررسی و حل کنند.

حیدری ادامه داد: اگر در بخش‌هایی اشکالاتی رخ داده است یا نقاط ضعفی وجود دارد که باید حل شود، مسوولان به این مسال توجه و نسبت به حل آن‌ها اقدام کنند.

وی در پاسخ به سوالی درباره بحث فساد حضور عراقی‌ها در شهر‌های آبادان و خرمشهر، خاطرنشان‌کرد: من به صورت سر بسته و کلی عرض می‌کنم که مسوولان باید همه جهات را برای اتفاقات پیش آمده در نظر بگیرند تا بتوانند در این خصوص تصمیمات صحیحی را اتخاذ کنند.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/06/19
قبلاًكه تكذيب كرده بودن الان ميخان بررسي كنن؟عجبا!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
خب اینا که به فکر مردم نیستن تا دیدن مردم خودشون دست به کار شدن عراقی ها رو بیرون کنن گفتن بزارین حالا یه بررسی هم بکنیم خخخ
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/06/19
نمیخرن یه ضررومیخرن یه ضرردیگه پس چیکارکنن وشایعه مرگ باراینکه میگن زمین وملک میخرن قبلت شناسنامه ایرانی دادن بهشون وسواستفادمیکنن ونبایدبه هیچ خارجی شناسنامه ایرانی دادتابش فلسطین اشغالی پشت اینهااکریکاانگلیس فرانسه اسراییل وعربستان وعمارات ...دشمنان سواستفادمیکنن چون اینهاخواهان نابودی ایران وایرانی هستن وهرلحظه دنبال استفادکردن وهمچنین بیکاری فقرباعث تن فروشی شدوباعثش وجودبالای۲۰ملیون افغانی که بودجه ومنابع شغل ۲۰۰سال کشورواشغال صررمیزنن باگفته خودمسولین بااین بیکاری وفقرنجومی بی ابی چه سودی دارن و
United Arab Emirates
13:39 - 1397/06/19
تکذیب میشد حالا بررسی......قضیه فساد مسافران عراقی در مشهد هم تکذیب شده اونم بررسی نشه خخخحخحح
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/06/19
نه اقا برادران را نرنجانید بزارید راحت باشند
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1397/06/19
آخه هی میگید مسئولان، مسئولان
کدام مسئول اینا که کفایت ندارند اگر داشتند این وضع الان ما نبود.
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
کارازآنجاخراب شدکه غرامت۸سال جنگ وتجاوزراازعراق که حق مابودنگرفتند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج