ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد
۷۷۱۱۰۴
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
۹۳۷۷
شبی باورنکردنی برای مدافع راست پرسپولیس در استادیوم آزادی رقم خورد و دیگر کسی بعد از ارسال او فریاد ناامیدی سر نداد.

ورزش سه: شاید کمتر کسی آخرین ارسال منتهی به گل حسین ماهینی را به خاطر می‌آورد. اما جالب است بدانید آخرین بازیکنی که موفق به گلزنی روی ارسال حسین ماهینی شده، بیش از یک سال است که از جمع سرخ‌ها جدا شده است.

مهدی طارمی در جدال با الجزیره امارات در مرحله گروهی فصل گذشته لیگ قهرمانان موفق شد روی ارسال از سمت چپ این بازیکن دروازه حریف اماراتی را باز کند و پرسپولیس را به برتری برساند. فصلی که حسین ماهینی در نهایت در پایان آن موفق شد در جمع تیم منتخب فصل لیگ قهرمانان حاضر شود.

ماهینی اما در فصل گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشت. صادق محرمی با انگیزه جوانی و تکنیک جالب توجهش خیال برانکو را در سمت راست راحت کرد تا سرمربی کروات سرخ‌ها از شماره 13 تیمش در تمامی پست‌های دفاعی برحسب نیاز سود ببرد.

اتفاقی که باعث شد تا این بازیکن با شرح وظایف و برنامه‌ای پرتعداد کاملا از روزهای اوج خود فاصله گرفته و بیشتر در نقش کارگری ظاهر شود. بازیکنی با هوش مصنوعی و تنها مبتنی بر اجرای دستورات کادرفنی با کمترین میزان ریسک و قابلیت فردی که پیش از او انتظار می‌رفت.

ماهینی فصل هجدهم را هم با حاشیه بزرگی آغاز کرد. درگیری بازیکن باتجربه سرخ‌ها با مدعیان روی سکوها آنهم در شرایطی که بیشترین انتقادات کیفی و فنی را از سوی هواداران با آن روبرو بود، یک ریسک بزرگ و نزدیک با نابودی را برای او می‌شد متصور شد. اما ماهینی در نمایشی قابل قبول برابر الدحیل قطر از روزهای سخت و پرانتقاد گذشته کاملا فاصله گرفت.

یک نمایش امیدوارکننده و قابل قبول که نشان داد چرا برانکو علیرغم تمام فشارها و انتقادات روی تجربه این بازیکن حساب ویژه باز کرده است. بازیکنی که با نمایش بدون ادعا در پست‌های دفاع میانی، دفاع چپ و حتی هافبک دفاعی تمام مصائب انتقادی از سوی هواداران را پذیرفت تا کمتر کسی روزهای اوجش در تیم را به یاد بیاورد.

بعد از نمایش موفق مقابل الدحیل قطر اما تنها یک اتفاق بزرگ دیگر برای ماهینی باقیمانده بود؛ اضافه شدن به خط هجومی تیمش و ریسک پذیر بودن برای همکاری با وینگرها. بالا رفتن سن این بازیکن باتجربه باعث شده بود تا او برخلاف گذشته کمترین همکاری و هجوم را به نام خود کند ولی بازی با نساجی پایان این طلسم بزرگ بود.

ماهینی در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد و اینبار با چشمانی باز و همانند گذشته با ارسال طلایی خود تیمش را در موقعیت گل قرار داد؛ پایان! ماهینی اکنون پاس گل تیمش را به نام خود کرده است و هجوم بازیکنان به سمت او نشان می‌دهد که خودش نیز تا چه حد تحت فشار بوده است.

بازیکنان پرسپولیس برخلاف همیشه که با ژست‌های جالب توجه خود خوراک مناسبی نصیب عکاسان می‌کردند، اینبار به سمت ماهینی رفته و او را بابت پاس طلایی‌اش مورد حمایت قرار دادند. ماهینی اکنون محبوبیت را بار دیگر در نزدیکی خود می‌بیند.

شاید تکرار این عملکرد برای او سخت باشد اما مطمئنا می‌تواند یک ارتباط دوباره با هوادارانی باشد که در چند وقت گذشته نسبت به عملکرد او اعتراض زیادی داشتند. باید دید ماهینی این تمرکز بالا را در سومین بازی پیاپی که حساس‌ترین بازی فصل سرخپوشان و در جدال مقابل الدحیل نیز خواهد بود، قادر به تکرار خواهد بود یا خیر.

ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد

ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد

ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد

ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد

ماهینی با پاس گل محبوب پرسپولیس شد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج