۷۷۱۲۷۵
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
۳۶۰۰
یک مدیر برنامه و موسس آژانس فوتبال روسیه دلایل عدم امضای قرارداد جان تری، مدافع ۳۷ ساله انگلیسی با باشگاه اسپارتاک مسکو را تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم: جان تری که جمعه گذشته با شرکت در آزمایش‌های پزشکی یک کلینیک خصوصی در رم، پایتخت ایتالیا مهیای عقد قرارداد نهایی با باشگاه اسپارتاک مسکو شده بود پس از بازگشت به انگلیس قید حضور در لیگ برتر روسیه را زد.

جان تری شب گذشته (چهارشنبه) با انتشار پیامی ضمن قدردانی از پیشنهاد باشگاه اسپارتاک مسکو اعلام کرد حضور در لیگ برتر فوتبال روسیه تصمیم درستی برای او در شرایط فعلی نیست و پس از مشورت با خانواده‌اش تصمیم به رد این پیشنهاد گرفت. این پیام واکنش تند هواداران اسپارتاک مسکو را نیز به دنبال داشت.

چرا جان تری پیشنهاد اسپارتاک مسکو را رد کرد؟

در این رابطه آلکسی سوفونوف، مدیر برنامه و موسس آژانس فوتبال روسیه به خبرگزاری ریانووستی درباره عدم پذیرش پیشنهاد باشگاه اسپارتاک مسکو از سوی جان تری با وجود توافق‌های نخستین گفت: این روشن است که بسیاری از خارجی‌ها برای کسب درآمد به لیگ برتر فوتبال روسیه می‌آیند.

درست است که انتقال جان تری با شکست مواجه شد اما این یک تراژدی نیست. این فرصتی است تا بازیکنان جوان‌تر خودشان را نشان دهند. شاید هم جان‌تری مسائل درون خانوادگی همانند بچه‌های 10 تا 12 ساله‌اش برای سفر یک ساله به مسکو را مورد بررسی قرار داد و در نهایت تصمیم گرفت تا از عقد قرارداد با تیم فوتبال اسپارتاک منصرف شود.

وی افزود: البته مساله دیگری هم است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد. اگر باشگاه اسپارتاک مسکو قرارداد یک یا 3 ساله به جای قرارداد 9 ماه به جان تری پیشنهاد می‌کرد شک ندارم آن را می‌پذیرفت.

جستجوی حقیقت در این انتقال دیگر بدون معنی است زیرا جان تری در زمین تیم اسپارتاک وجود ندارد. چنین انتقالی نیازمند توافق طرفین است و از سویی جان تری هم باید پاسخگوی خانواده‌اش باشد. شاید هم مشکلات سیاسی مانع عقد قرارداد شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج