نقش متفاوت تهامی در فیلم «سرباز»
۷۷۲۶۴۰
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
۴۲۴۴ 
بازیگر فیلم «رگ خواب» گفت: معمولا کم‌کاری و وسواس در انتخاب نقش در نوع خود خطرناک است. در درجه اول بازیگر از لحاظ مالی و در درجه دوم از لحاظ کاری ممکن است بازیگر را دچار خطر نماید.

کوروش تهامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: چندین فیلمنامه پیشنهاد شده که در حال خوانش آنها هستم و در کنار این برای بازی در یک سریال به توافق رسیده‌ام که هنوز زمان فیلمبرداری بخش من نرسیده است.

نقش متفاوت تهامی در فیلم «سرباز»

وی درباره نام سریالی که در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت افزود: این سریال با نام «سرباز» به نویسندگی و کارگردانی هادی مقدم دوست بوده که من در آن نقش متفاوتی را ایفا خواهم کرد. فیلمبرداری اثر ماه‌هاست آغاز شده و من هم مشتاقم تا بخش کاراکترم فرا رسیده و به پروژه اضافه شوم.

بازیگر «فیلم رگ خواب» در مورد شخصیت خود در سریال «سرباز» تاکید کرد: نقش من در این سریال نقش جذابی است زیرا خلق و خویی که شخصیت من در سریال «سرباز» بازی کرده‌ام نه تنها از خودم بلکه از تمام کاراکترهایی که بازی کرده‌ام متفاوت است. چنین شخصیتی در تلویزیون خیلی کم بوده و گمان می‌کنم برای مخاطب جذاب باشد.وی درباره وسواس زیاد خود برای حضور در سینما ادامه داد: معمولا کم کاری و وسواس در انتخاب نقش در نوع خود خطرناک است.

در درجه اول بازیگر از لحاظ مالی و در درجه دوم از لحاظ کاری ممکن است بازیگر را دچار خطر نماید. اما واقعیت امر اینکه فیلمنامه‌هایی که پیشنهاد می‌شود من را به هیچ وجه راضی نمی‌کند و وقتی خودم راضی نباشم چگونه می‌خواهم تماشاگر را راضی نمایم.

بازیگر سریال «زیر تیغ» در همین راستا اذعان کرد: من در حال حاضر به‌عنوان یک بازیگر به نقطه‌ای رسیده‌ام که دیگر دغدغه‌ام صرفا جلوی دوربین رفتن نیست. زیرا این کار بسیار ساده است و اگر بخواهم می‌توانم سالانه در چندین اثر حضور داشته باشم. متاسفانه در سینمای امروز ما فیلم‌های خاص با فیلمنامه‌های تاثیرگذار بسیار سخت و کم ساخته می‌شود و شاید همین عاملی شده که کم کار باشم.

وی درباره احتمال حضور دوباره خود در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: امسال سه فیلم آماده اکران دارم. «کروکودیل» به احتمال فراوان در فکر اکران عمومی است اما فیلم احمد کاوری با نام «اعتراف با دور تند» برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

تهامی درباره سایر پیشنهاداتی که برای حضور در فجر داشته خاطرنشان کرد: چندین پیشنهاد خوب داشتم و فیلمنامه‌های خوبی دریافت کردم ولی متاسفانه در جریان قرارداد مالی به توافق نرسیدیم. در هر صورت هر چند فیلمنامه خوب بخش مهمی از اثر است اما بحث مالی را هم نمی‌توان نادیده گرفت و چون معاش من بازیگر از این طریق می‌گذرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج