اولین تصویر غیرمنتظره از جوکر منتشر شد
۷۷۲۷۹۷
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
۶۷۷۸
تاد فیلیپس (Todd Phillips)، کارگردان فیلم جوکر، اولین تصویر از خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر در فیلم ریشه‌شناسی جوکر محصول استودیو برادران وارنر را منتشر کرده و این تصویر چیزی نیست که انتظارش را داشتیم.

سینما گیمفا: تاد فیلیپس (Todd Phillips)، کارگردان فیلم جوکر، اولین تصویر از خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر در فیلم ریشه‌شناسی جوکر محصول استودیو برادران وارنر را منتشر کرده و این تصویر چیزی نیست که انتظارش را داشتیم.

اولین تصویر غیرمنتظره از جوکر منتشر شد

فیلیپس نویسنده و کارگردان فیلم جوکر است. این فیلم زندگی مردی را نشان می‌دهد که دلقک پرنس جنایت در شهر گاتهام می‌شود. وقایع داستان در دهه ۸۰ رخ می‌دهند و از سری فیلم‌های دنیای گسترده دی‌سی مجزا می‌باشد. گفته شده که لحن جوکر با لحن بکار رفته در فیلم‌های Taxi Driver (راننده تاکسی) و The King of Comedy (پادشاه کمدی) ساخته مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) مقایسه می‌شود. این ادعای درستی است چون اسکورسیزی در تولید فیلم جوکر نقش دارد.

خواکین فینیکس نقش شخصیت اصلی فیلم را در کنار روبرت دو نیرو (Robert De Niro)، زازی بیتز (Zazie Beetz) و مارک مارون (Marc Maron) بازی می‌کند. فیلم‌برداری جوکر در نیویورک سیتی شروع شده و ۴ اکتبر ۲۰۱۹ روی پرده نقره‌ای می‌‌رود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج