ستاره‌های بی‌ستاره در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۷۴۷۸۶
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
۱۵۵۷۶
پیاده رو مشاهیر هالیوود پیاده روی بین بلوار هالیوود و خیابان وین در هالیوود، کالیفرنیا، است. در این پیاده رو بیش از ۲۵۰۰ ستاره برای بازیگران، کارگردانان، موسیقی دانان، تهیه کنندگان، گروه‌های تئاتری و شخصیت‌های تخیلی نصب شده ست. اگر در این خیابان راه بروید، نام افرادی را می‌بینید که شاید برایتان ناآشنا باشند، اما عجیب‌تر از آن این است که برخی از مشهورترین افراد جهان، ستاره‌ای در این خیابان ندارند.

برترین - ترجمه از پردیس بختیاری: پیاده ‌رو مشاهیر هالیوود «Hollywood Walk of Fame» پیاده‌ روی بین بلوار هالیوود و خیابان وین در هالیوود، کالیفرنیا، است. درکف این پیاده رو موزائیک هایی با نقش ستاره کار شده است که در هریک از این ستاره ها نام یکی از مشاهیر هالیوود نوشته شده است.

در این پیاده ‌رو بیش از ۲۵۰۰ ستاره برای بازیگران، کارگردانان، موسیقی ‌دانان، تهیه ‌کنندگان، گروه ‌های تئاتری و شخصیت‌ های تخیلی نصب شده‌ ست. نام ستاره های بزرگی چون مایکل جکسون، کری آندروود، رایان رینولدز و... را می توان در این خیابان مشاهده کرد.

ستاره‌های بی‌ستاره در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود!

این خیابان همچنین از جاذبه‌ های گردشگری محسوب می ‌شود که طبق آمارها، در سال ۲۰۰۳ بیش از ۱۰ میلیون نفر از این پیاده ‌رو بازدید کردند.

اگر در این خیابان راه بروید، نام افرادی را می بینید که شاید برایتان ناآشنا باشند، اما عجیب تر از آن این است که برخی از مشهورترین افراد جهان، ستاره ای در این خیابان ندارند. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از افراد مشهور جهان، ستاره ای در پیاده روی مشاهیر هالیوود ندارند، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اپرا وینفری

اپرا وینفری یکی از قدرتمندترین زنان جهان است اما جالب است بدانید که او ستاره ای در پیاده ‌رو مشاهیر هالیوود ندارد.

او به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی ‌تبار قرن بیستم رتبه ‌بندی شده‌ است. او فعالیت‌ های زیادی در زمینه ‌های مختلف انسان ‌دوستانه انجام داده و بزرگترین خیّر و نیکوکار سیاه ‌پوست در تاریخ آمریکا به‌ شمار می رود. اپرا برای مدتی، تنها میلیاردر سیاه‌ پوست جهان بوده ‌است و بر اساس برخی ارزیابی ‌ها، بانفوذترین زن در جهان محسوب می ‌شود. او تاکنون در کارهای فراوانی فعالیت داشته ‌است، اما مهم ‌ترین کار وی برنامه تلویزیونی «اپرا» است. این برنامه یکی از بهترین برنامه ها در نوع خود در تاریخ شناخته شده ‌است که از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۱ پخش می ‌شد.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!

با وجود تمام این توانایی و افتخارات، به راستی ما نمی دانیم که چرا او ستاره ای در یکی از مشهورترین خیابان های جهان برای خود ندارد اما مطمئن ایم که او شایسته بهترین هاست.


ویتنی هیوستون

ویتنی هیوستون خواننده سبک پاپ، هنرپیشه، تهیه ‌کننده فیلم و مدل آمریکایی بود. او در سال 2012 از دنیا رفت و مرگ او شوک بزرگی برای تمام مردم جهان بود. اما شوکه کننده تر از آن این است که او ستاره ای با نام خود در پیاده ‌رو مشاهیر هالیوود ندارد. با داشتن آهنگ هایی چون « I will Always Love You» و « I Wanna Dance With Somebody» حق اوست که در مشهورترین خیابان جهان نام خود را ثبت کند. با این حال او حتی بدون داشتن ستاره ای، تا ابد در خاطر هوادارانش حک خواهد شد.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


لئوناردو دی کاپریو

آیا کسی هست که نام لئوناردو دی کاپریو را نشنیده باشد؟ اگر چه سرعت او در رسیدن به قله ها کم است، به طوری که پس از سالیان سال فعالیت در حرفه بازیگری تنها چند سالی ست که توانسته جایزه اسکار را از آن خود کند، با همه اینها او لایق بهترین هاست. اما جالب است بدانید که او ستاره ای در پیاده روی مشاهیر هالیوود ندارد. آیا فیلم «تایتانیک» به تنهایی برای ثبت نام او در این خیابان کافی نبود؟ ما امیدواریم که در آینده ای نزدیک نام او را در این خیابان مشاهده کنیم.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


کانیه وست

کانیه وست رپر، ترانه‌ سرا، تهیه‌ کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. علارغم این که او فرد مشهوری ست، اما در پیاده ‌رو مشاهیر هالیوود ستاره ای ندارد. استعداد او بر هیچ کس پوشیده نیست، به عنوان مثال آهنگ « Jesus Walks» را می توان جزو یکی از شاهکارهای جهان به حساب آورد اما دلیل این که او هنوز نتوانسته ستاره ای را از آن خود کند را نمی دانیم!

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


پرینس

پرینس راجرز نلسون خواننده، ترانه ‌سرا، پاپ آیکون و بازیگر اهل آمریکا بود. پرینس که از او به عنوان اسطوره موسیقی سول و فانک و نیز پیشگام «صدای مینیاپولیس» نام برده می ‌شود، شهرت خود را مدیون نوآوری هایش، ظاهر پر زرق و برقش و نیز اجراهای پرشکوه در کنسرت هایش است. فروش بیش از صد میلیون نسخه از کارهای پرینس در سراسر جهان، وی را در فهرست پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی و مجله رولینگ استون نیز او را در فهرست «۱۰۰ هنرمند بزرگ تمام دوران ‌ها» در رتبه ۲۷ قرار داده است.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!

اما با تمام اینها تعجب می کنیم که چطور نام او در پیاده ‌رو مشاهیر هالیوود قرار ندارد. او در سال 2016 از دنیا رفت اما موسیقی او، حتی بدون کمک تابلویی از او در مشهورترین خیابان جهان، از یادها نخواهد رفت.


کری فیشر

کری فیشر هنرپیشه، نمایش‌ نامه ‌نویس و رمان ‌نویس آمریکایی بود که نقش «پرنسس لیا اورگانا» را در سه ‌گانه اصلی «جنگ ستارگان» ایفا کرده ‌است. همین برای ستاره دار شدن او کافی بود اما عجیب است که نام او را در پیاده روی مشاهیر هالیوود نمی بینیم. او متاسفانه در سن 60 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت اما نامش همیشه در یادها ثبت خواهد ماند.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


دنزل واشینگتن

دنزل واشینگتن کارگردان و بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است. از دهه ۱۹۹۰، با حضورش در فیلم ‌های مختلف و با به‌ تصویرکشیدن زندگی واقعی بعضی از شخصیت ‌ها، همچون استیو بیکو، مالکوم ایکس، رابین کارتر، میلیون بی تالسون، فرانک لوکاس و هرمن بون توجهات بسیاری به‌ سوی خود برانگیخت.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!

تا به حال ۲ جایزه آکادمی اسکار و ۳ جایزه گلدن ‌گلوب به دنزل تعلق گرفته ‌است. او بعد از سیدنی پواتیه، دومین شخصیت برجسته و قابل توجه آمریکایی-آفریقایی‌ ست که توانسته جایزه بهترین بازیگر آکادمی را به‌ خاطر نقشش در فیلم «روز تمرین» به ‌دست آورد. با تمام اینها او در پیاده روی مشاهیر هالیوود ستاره ای ندارد. البته امیدواریم که در آینده ای نزدیک، او نیز صاحب یکی از آن ستاره های درخشان شود، زیرا که لیافت اش را دارد.


جولیا رابرتس

جولیا رابرتس هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مد است. او بخاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه «زن زیبا» در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود کرد، فیلمی که ۴۶۴ میلیون دلار درآمد را به دنبال داشت. همین سابقه کاری به تنهایی برای او کافی بود تا ستاره خود را دریافت کند اما این که چرا او هنوز در مشهورترین خیابان هالیوودی جایگاهی ندارد را نمی دانیم.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین خواننده، نوازنده گیتار و آهنگساز موسیقی راک و موسیقی محلی (folk) آمریکایی است. آثار او بیشتر به دلیل نمود موسیقی راک سرزمین مرکزی آمریکا که با ویژگی‌ های پاپ، متن ترانه‌ های شاعرانه، و احساسات آمریکایی متمرکز بر زادگاهش نیوجرسی آمیخته است، مشهور است. یکی دیگر از دلایل شهرت و محبوبیت او کمک‌ ها و تلاش‌ هایی ست که او به برنامه ‌های اعانه و امدادی و برای بازسازی نیوجرسی و محل ‌های دیگر انجام داده است. با تمام اینها، اثری از نام او در پیاده روی مشاهیر هالیوود نیست. بدون شک او یکی از ستاره هایی ست که باید نامش در چنین جایی ثبت شود.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!


ویل اسمیت

ویل اسمیت هنرپیشه، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه‌ کننده آمریکایی است. او آثار قدرتمندی نیز در تلویزیون داشته ‌است. در سال ۲۰۰۷ هفته‌ نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. او چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده ‌است. همچنین ویل اسمیت در کنار نیکی جَم، ستاره موسیقی رگی‌تون و اِرفا ایسترفی، خواننده پاپ از کوزوو، مراسم رسمی جام جهانی را 2018برعهده داشت.

ستاره‌هایی که در پیاده‌رو مشهور هالیوود ستاره‌ای ندارند!

ویل اسمیت تاکنون دو بار نامزد جایزه اسکار برای فیلم ‌های «علی»(۲۰۰۱) و «به دنبال خوشبختی»(۲۰۰۶) شده‌ است. بدون شک او هم لایق آن است که ستاره ای از خود را در پیاده روی مشاهیر هالیوودی داشته باشد، فرصتی که تا به حال نصیب اش نشده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/07/02
کانیه وست با این قیافه اخمو و عبوس نبایدم داشته باشه
به نظرم باید یکی از این موزاییکهای کف پیاده رو رو دربیارن بزنن تو سرش
پاسخ ها
آروشا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
گل گفتی، ازش متنفرم، اصلا این بشر حتی از توی عکس هم انرژی منفی میده...
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
:)))))))
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/07/02
عزت به سگان دادی و دولت به خران پس ما به تماشای جهان آمده ایم
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/07/02
دی کاپریو و دنزل واقعن ندارن...
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/07/02
عه وااا یعنی چی که لئوی عزیزم نیییس/:
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
واي مادر جان! لئوي عزيزت ! مرتيكه ي پير خرفت
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/07/02
عه وااا یعنی چی که لئوی عزیزم نیییس/:
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1397/07/02
چون پارتی بازیه وستاره مشاهیر یه موقع واسه همه مهم بود الان کسی براش مهم نییت وگرنه دنبالش بود افرادی مثل دیکاپریو واپرا وینفری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222