نوجوانان ایران در قعر گروه c جام ملت‌ها
۷۷۴۷۹۲
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
۶۸۴۷
ساعاتی بعد از شکست دو بر صفر ایران در برابر ویتنام دیگر دیدار این گروه بین تیم های ویتنام و هند برگزار شد.

ورزش سه: ساعاتی بعد از شکست دو بر صفر ایران در برابر ویتنام دیگر دیدار این گروه بین تیم های ویتنام و هند برگزار شد.

تصور می شد در این دیدار تیم ویتنام پیروز میدان لقب بگیرد. به این خاطر که در سال های اخیر در فوتبال پایه رشد قابل ملاحظه ای داشته است. چندی پیش و در بحرین تیم ملی جوانان این کشور با کسب عنوان سومی مشترک به همراه ایران به جام جهانی زیر 20 سال صعود کرد و تیم امید این کشور هم اخیرا در بازی های آسیایی ارایه گر نمایش های خوبی در برابر حریفان بود. هر چند به روی سکو نرفت.

اما در این دیدار هند با یک گل حریف را شکست داد تا پیش از دیدار با ایران روحیه بگیرد. حالا هند بعد از اندونزی 3 امتیازی ایستاده و البته هم امتیاز این تیم است. این یعنی صعود به مرحله یک چهارم نهایی و پیدا کردن بخت حضور در جام جهانی زیر 17 سال در سال 2019.

هند با این رویا در برابر ایران صف آرایی می کند و بی شک همه هم و غم خود را بکار می گیرد تا از این بازی سخت یک امتیاز بگیرد. حتما کادر فنی این تیم فیلم پیروزی اندونزی در برابر ایران را به شاگردان خود نشان خواهند داد تا آنها برای شکست ایران از بازیکنان اندونزی الهام بگیرند و این کار ایران را سخت می کند.

مصاف ایران – هند دومین بازی دو تیم در مرحله گروهی جام ملت ها خواهد بود که روز دوشنبه دوم مهر ماه در مالزی برگزار می شود. هم اکنون ایران به خاطر شکست با دو گل در قعر جدول قرار دارد. هر چند دو بازی دیگر فرصت دارد و می تواند با کسب 6 امتیاز شرایط خود را به طور کل تغییر دهد.

نوجوانان ایران در قعر گروه c جام ملت‌ها

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج