چرا هنوز نتوانسته‌ام نیمه گمشده‌ام را پیدا کنم؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۷۴۸۳۷
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
۱۰۴۹۴
افرادی زیادی هستند که از تنهایی رنج می برند. گاهی احساس می کنیم غیر ممکن است کسی را پیدا کنیم که نه فقط چند صباحی بلکه برای همیشه در کنارمان بماند. در ادامه می خواهیم به ۷ دلیلی بپردازیم که می تواند علت تنها ماندن و ناکامی شما در پیدا کردن نیمه گمشده زندگی تان باشد.

وب‌سایت روزیاتو - گلریز برهمند: افرادی زیادی هستند که از تنهایی رنج می برند. گاهی احساس می کنیم غیر ممکن است کسی را پیدا کنیم که نه فقط چند صباحی بلکه برای همیشه در کنارمان بماند.

در ادامه می خواهیم به ۷ دلیلی بپردازیم که می تواند علت تنها ماندن و ناکامی شما در پیدا کردن نیمه گمشده زندگی تان باشد. این دلایل را به خوبی تحلیل کنید تا بتوانید رابطه ی مناسبی با شریک عاطفی آینده تان و از آن مهم تر، با خودتان داشته باشید.

۱- هنوز درگیر رابطه ی قبلی تان هستید

چرا هنوز نتوانسته ام آدم زندگی ام را پیدا کنم؟

«خاموش کردن آتش با آتش»، تلاش برای ثابت کردن چیزی به کسی، نشان دادن اینکه هنوز «در فکرش» هستید؛ این کارها فایده ای برایتان ندارد و فقط باعث می شود بیشتر اذیت شوید. این رفتارها شما را از شریک های عاطفی احتمالی تان دور می کند چون هیچ کسی دوست ندارد در زندگی کسی نقش جلیقه ی نجات داشته باشد و وسیله ای برای برانگیختن حسادت شریک عاطفی قبلی شما باشد. به خودتان زمان دهید، خودتان را آرام کنید و سعی کنید متوجه شوید که دقیقا دنبال چه هستید.

۲- انتظارات تان به دور از واقعیت است

بعضی زن ها به دنبال شاهزاده ی رویاهای شان هستند و بعضی مردان هم به دنبال زنی هستند که از هر نظر کامل و بی عیب و نقص باشد. اما زندگی واقعی با آدم های واقعی داستان دیگری دارد. اول از همه باید به خودتان دقت کنید. چطور به نظر می رسید؟ چه چیزی برای عرضه به کس دیگری دارید؟ آیا او از بودن در کنار شما احساس خوبی می کند؟ شاهزاده ها با شاهزاده خانم ها ازدواج می کنند. به عبارت دیگر، اگر به دنیال کسی هستید که ویژگی ها و مهارت های ورد نظر شما را داشته باشد، اول باید سعی کنید همان ویژگی ها و مهارت ها را در خودتان ایجاد کنید.

۳- در فکر کسی هستید که با کس دیگری در رابطه یا متأهل است

وقت تان را تلف نکنید. البته هر چیزی در زندگی امکان پذیر است و نباید کسی را قضاوت کرد اما خوب به این مسأله فکر کنید: آیا می توانید کسی را که اهل خیانت است، نیمه ی گمشده ی خودتان تصور کنید؟ هرگز سعی نکنید خودتان را قانع کنید که از شریک عاطفی یا همسر او بهتر هستید. حتی اگر روزی بتوانید جای شریک عاطفی یا همسر او را بگیرید، شک و تردید مثل خوره به جان تان خواهد افتاد و دائما در این فکر خواهید بود که آیا او به شما هم خیانت می کند.

۴- اعتماد کردن برایتان سخت است

«همه شون سر و ته یه کرباسن! همه شون فقط دنبال یه چیزن!» همه ی ما این حرف ها را بارها از زن ها و مردهای اطراف مان شنیده ایم. البته این حرف ها خیلی هم به دور از واقعیت نیست، به خصوص اگر همیشه دلباخته ی آدم های شبیه به هم شوید. به هر آشنایی گاه و بیگاهی زود اعتماد نکنید اما در عین حال، با بی اعتمادی بیش از اندازه هم دیگران را کنار نگذارید. تقصیر آن ها نیست که شریک عاطفی قبلی تان شما را اذیت کرده. به اطرافیان تان خوب دقت کنید و از جزئیات مهم غافل نشوید.

چرا هنوز نتوانسته ام آدم زندگی ام را پیدا کنم؟

۵- از جدی شدن رابطه می ترسید

نگرانی در مورد تغییر احساس تان در کشاکش زندگی روزمره، ترس ناخودآگاه بابت از دست دادن حریم شخصی خود، ترس از اعتیاد به عشق زندگی تان، همگی دیواری نامرئی دور شما ساخته اند و شما را از فرصت آشنایی با آدم های جدید محروم می کنند. اما چطور می توان این وضعیت را تغییر داد؟ راه حل فوری ای وجود ندارد اما مثل موارد قبلی این فهرست، سعی کنید اول روی خودتان کار کنید. یک سرگرمی جالب پیدا کنید، بیشتر بیرون بروید و افکار منفی را از خودتان دور کنید.

۶- میل شدیدی به تأیید شدن دارید

طاووس ها پرهای خود را برای نمایش دادن زیبایی شان باز می کنند، اما این رفتار تنها در دنیای حیوانات قابل قبول است. برای بیشتر آدم ها، چنین رفتاری تنها باعث تمسخر، خنده، ترحم و حتی آزردگی دیگران می شود. هر الگوی رفتاری دیگری هم که برای گرفتن تأیید دیگران امتحان کنید فایده ای نخواهد داشت. لباس های پر زرق و برق نپوشید و لبخند نزنید اگر احساس راحتی نمی کنید. اول از همه، خودتان باشید. کسی که مناسب شما باشد قطعا خود واقعی تان را می پسندد.

۷- عجله می کنید

چرا هنوز نتوانسته ام آدم زندگی ام را پیدا کنم؟

بعضی افراد «شخص مورد نظرشان» را در هر کسی می بینند و به عبارت دیگر دائما دنبال آن شخص خاص هستند. البته خیلی خوب است که دنبال رابطه ی جدی ای باشید اما همان قرار اول، اسمی که می خواهید روی بچه هایتان بگذارید را به زبان نیاورید! این رفتار ممکن است حتی کسانی که بی دلیل به شما جذب نشده اند را فراری دهد.

انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1397/06/31
چون روحانی دلار را گران کرده به خاطر بیکاری و گرانی نیمه گمشده پیدا نشه بهتر هم است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
ای بابا اگه پیدا هم بشه ادم جرات خواستگاری کردن نداره با این گرونی واقعا وضع خرابه ازیه طرف میگی همه چیز گرونه ازیه طرف باید ازدواج هم بکنی همین جوری فقط سنمون داره میره بالا
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/06/31
چون كه پر توقع هستيد
چونكه انتظار داريد تمام كمبودها و ارزوهاتون و شوهر اينده بياد و براورده كنه
چونكه حاظر نيستيد 3 تا محله از خونه مامانتون بريد پايين تر
چونكه خودتون هيچ چيزي نيستي ولي همه چيز ميخوايد
چونكه حاظر نيستي درامدتون با شوهرت براي ساختن زندگي خرج كنيد

اينها معضلات رفتاري دختراي ايرانيه

مشكلات ديگه هم مربوط به دولته

حقوق ميده 2 ميليون
اجاره خونه هست 100 پيش ماهي 3 مليون
شغل . كار و كاسبي تعطيله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
لابد با این اخلاقت انتظار داری برات صفم بکشن؟! عقده ای تو هستی الحمدالله هم خونه بابامون داشتیم هم عرضه داریم کار میکنیم نون بازومونو میخوریم. نیازی به امثال تو نداریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
دقیقا راست گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
شما چطوري از زياده خواهي هاي دختراي ايراني پي به اخلاق من بردي ؟
عقده يا توقع يا هر چيزي كه اسمش و ميذاري از معضلات دختراي ايراني است شما با يك ديد به پدر و همسر نگاه نميكنيد از پدرتون توقع زيادي نداري براي همينه كه فكر ميكني همه چيز خونه بابات داري ولي به شوهر به ديد غول چراغ جادو نگاه ميكنيد ضمنا اگر كار ميكني و درامد داريد منتي نيست چون الان در تمام دنيا دختري كار ميكنند و بخشي از مخارج زندگي را تامين ميكنند اگر كار نميكردي و درامد نداشتي از ايراداتت بود ضمنا اكثر دختراي ايراني خونه باباشون كه هستن ميرن سر كار ولي وقتي شوهر ميكنند علاقه اي به كار ندارند
خلاصه دختر ايراني بين دنياي امروزي و دنياي سنتي مونده و ميخواد زرنگي كنه از سنت و مدرنيته مواردي كه به نفعش هست و داشته باشه كه اين نميشه يا بايد مثل يك دختر اروپايي باشي و بخشي از بار زندگي را به دوش بكشي يا سنتي باشي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
خیلی زرنگی جناب!! خارج از این خبرا که فکر میکنی نیس. اکثر کشورا بعد از ازدواج مخارج زندگی به عهده مرده و خانما سرکارنمیرن.اگه مهریه ندارن در عوض همه ازدواجا شامل شروط
مالی بعضن سنگینه. و شوهر کافیه چپ نگاشون کنه تا قانون به خدمتش برسه. اینا محض اطلاعات جنابالی. فقط تو ایرانه که یه مشت بی غیرت منتظرن داماد شرخونه یه پولدار شن و چشم دارن به حقوق زنشون.. بهترین جا برای امثال شما اتفاق . همینجاس . شما ها که اینقد فرهنگ اروپارو دوست دارید بد نیس به شوهرای اروپایی هم دقت کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
ضمنن عقده ای بودن شما از گفته هاتون مشخص هس.. نشونه های ادم مشکل دار یکیش اینه که تمام تقصیرات و متوجه بقیه میدونن. حق هر ادمیه با یکی لایق خودش ازدواج کنه. لابد لایق اونا که جواب رد بهت دادن نبودی.
بی نام
Germany
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
کاری به این بحٽ ندارم و خانوم هستم متاهل شاغل اروپا هم زندگی میکنم اینجا زن و مرد شاغلن و مخارج هم تقسیم بندیه خخانومها تا اونجایی که همکارا و دوستام هستن بعدازازدواج کار میکنن مهریه نیست اما بعدازمدت مشخص مٽلا پنج یا ده سال اگرجدابشن اموال بعدازازدواج نصف نصف میشه خواستم اطلاع داده باشم خودم هم با شوهرم یه حساب مشترک داریم مشکل هم نداریم مشکل اینه بایدباکسی ازدواج کنید که عاشقش باشید و دوستش داشته باشید من و تویی هم نداشته باشین ما ازصفر شروع کردیم خیلی مشکلات داشتیم ولی صبوری کردیم تلاش کردیم تا زندگیمون بهترشد برای همه ارزوی خوشبختی دارم
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/06/31
پر توقع ترين دختراي دنيا دختراي ايراني هستند در حالي كه هيچ امكاناتي ندارند تمام امكانات و مطالبه ميكنند
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1397/06/31
دختري كه حاظر نيست از شمال شهر تهران يه وجب نياد پايين بايد بمونه بترشه
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
سلام خب هیچ لزومی نداره آدم دنبال دختر شمال تهران باشه از جنوب بگیر
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/06/31
حماقت محضه با دلار 15000 توماني كرايه 3 ميليون توماني با وديعه 300 ميليوني
و سكه مهريه 5 ميليوني رفت و زن گرفت .............
حالا خود دانيد .................
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
تو نگیر. نه که حالا زنبیل گذاشتن برات!!
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1397/06/31
همچین میگن انتظاراتتان بدور از واقعیت است انگار انتظارمون چیه مثلن!!. اخلاق خوب منش خوب حمایت رفتار بالغانه و عاقلانه جنم و پشتکار مسعولیت پذیری توانایی مالی برای تامین رفاه نسبی تحصیلات متناسب با همسر برای اینکه بدونن افکار و دغدغه های همو درد کنن. اینا زیاده خواهی تیس بلکه حق اولیه هم انسانیه که با هم کفو و هم شان خودش وصلت کنه. چه بسا دختر و پسرایی که از فشار تنهایی یا حرف و حدیث بقیه زوج مناسبی انتخاب نکردن و الان سرگزدون دادگاهان. پس لطفن اینجور افکارو ترویج ندید که بخصوص دخترا تصور کنن باید به هر ازدواجی تن بدن.
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1397/06/31
من پیدا کردم اول نیمه گمشده بود اما بعد گم شد
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1397/06/31
موارد بالا بسیار درست و روشن بیان مسئله کرده بودند
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1397/06/31
من پیدا کردم . دو ماه قبل از گرانی. دشواری زیادی پیش روست ، پس همه چیز هنوز حل نشده است. پس بگردید و پیدا کنید و دل بدید و به خدا واگذار کنید . دو نفر که شدید به عشق هم حرکت میکنید و می سازید . نترس باشید و حرکت کنید که زندگی هدایای خوبش را به انسانهای نترس می دهد.
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/06/31
چون عفت و حیا و غیرت و مردونگی از بین رفته
چون دوستی با جنس مخالف خیلی عادی شده و نیاز ها از این طریق تامین میشه
کسی دیگه دنبال تشکیل خانواده نیست
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/06/31
نیست چیکار کنم،آخه ادم نمیتونه هر کسی رو به عنوان شریک زندگی بپذیره
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/06/31
خوشبحال کسایی که نیمه گمشدشون گم شده کاش واسه ما گم و گور میشد انقدر به غلط کردم نمیوفتادیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
موقع انتخاب چشم و عقلتون همراتون نبود؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/07/01
چون تو کشوری که غمگینه و تو هر گوشه اش دردی تازه میشه...هیچکسی دنبال نیمه گمشده ای غمگینش نیست و به تنهایی بار غم خود و کشور غمگینشو به دوش میکشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
اره دیگه منم فکر ازدواج کردم دیدم خودم یه ادم با هزار تا مشکل هستم بعد ازدواج کنم معجزه رخ نمیده که وضعیت بدتر میشه چون یک نفر دیگه هم اومده که اونم هزار تا مشکل داره و توقع داره حل بشن
United Arab Emirates
07:00 - 1397/07/02
نیمه گمشده زیاد بود همشون روشنفکر و بالغ شدن یهو گذاشتن رفتن! هر وقت پول داشتی زن بگیر، جیبت پر باشه نه به قیافت نگاه می کنه نه اصل و نسبت، به اندازه یه سرباز وظیفه ای پستش رو ترک نمی کنه هم بهت وفاداره! پول آقا پول! همه چی میاره از ما گفتن بود...
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1397/07/02
من دوستم تكنسين شاغل و سالم و ورزشكار نماز خوان و متدين خوشتيپ هست بارها ديدم به قصد ازدواج كيس هاي تحصيل كرده اي داشته ولي فقط بخاطر توقعات اون خانم ها بخاطر محل مسكن و چيزهاي بي ارزش ديگه رهاشون كرده ...
خوب بايد گفت خاك بر سر اون دختري كه حاظر نيست توقعاتش و پايين بياره ....!!!
و شانس داشتن همسر خوب و از دست ميدن

دختراي الان همه چيز و حاظر و اماده ميخوان
داشتن خانه در محله مورد نظر
داشتن ماشين مورد نظر
وووو..............
واقعا تاسف داره كه برخي از دختري اينقدر احمق هستند
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1397/07/02
من يك نيمه گم شده هستم كسي حاظره با من زندگي كنه
خونم پردن هست
كارمندم
قد180
خوشتيپ
ماشينم ال نود
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/07/02
تو اين مملكت زنت فقط بايد سيغه اي باشه
پاسخ ها
ثیقه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
صیغه ای میشه ولی سیقه نمیشه !
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1397/07/02
توصيه من به جونا به هيچ وجه با دختر ايراني ازدواج نكنيد چون اخرشه مهريه ميذارن اجرا و سر از زندان در مياريد
بريد روسيه با دختراي زيبا صادق و كاري و كم توقع روسيه ازدواج كنيد
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/07/02
دوستان عزیز جدا از بحث نیمه گمشده روی املاتون بیشتر کار کنید.......
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/07/02
متاسفم بخاطر کوته فکری و کم خردی بعضی مردای ایرانی که فکر میکنن زنای خارجی کم توقعن. چه خیالات باطلی ! این اطللعات با ارزشتونو از کدوم منبع اوردین. اونجا با کسی بلندم حرف بزنی ممکنه سر از هلفدونی دراری. ایران نیس که مردا هر غلطی خواستن بکنن.
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/07/05
خودم یه دخترم و اینو میدونم یه سری دخترا هستن که با خودخواهیشون کلی سکه برا مهریه میخوان عروسی سنگ تموم میخوان شیر بها هم که میخوان خونه ی بزرگو لباس عروس گرونو حلقه های چند میلیونی واقعا یکم باید منطقی باشیم نه اینکه بگم پسرا هیچ مشکلی ندارم پسرا هم خودخواهن یه سریا خیانت کار تنوع گر بد اخلاق باید این اخلاقمونو درست کنیم و اینکه همه دختر پسراهم اینجوری نیستن خودتون خوب باشید طرف خوب هم خودش میاد سراغت
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/07/17
من هیچ کدام از این شرایطی که گرفتید رو ندارم ولی باز نمیتونم پیدا کنم همسر مورد نظر رو حتی توی پیدا کردن دوست پسر هم نمیتونم دیگه حساب کنید که چقد مشکل وجود داره از نظر خودم دلیلی نمی بینم حتی روانشناس هم نتونسته کاری کنه
پاسخ ها
bf
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
من برای دوست پسر شدن اعلام آمادگی میکنم هیچ مشکلیم نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر