اولین تصویر رسمی از شخصیت زازی بیتز در Joker
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۷۵۸۰۶
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
۶۵۴۶
اولین تصویر از زازی بیتز (Zazie Beetz) در فیلم Joker (جوکر)، به همراه تعدادی تصویر لو رفته‌ی دیگر از آن منتشر شد. هفته‌ی اخیر برای برادران وارنر و دی سی، هفته‌ای شلوغ بوده است.

سینما گیمفا: اولین تصویر از زازی بیتز (Zazie Beetz) در فیلم Joker (جوکر)، به همراه تعدادی تصویر لو رفته‌ی دیگر از آن منتشر شد. هفته‌ی اخیر برای برادران وارنر و دی سی، هفته‌ای شلوغ بوده است. خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) ستاره اصلی فیلم که در نقش جوکر، شاهزاده‌ی دلقکِ جرم و جنایت شهر به ایفای نقش می‌پردازد، یک داستان شخصی اصیل با ویژگی‌های منحصر به فرد را برای این شخصیت رقم خواهد زد.

اولین تصویر رسمی از شخصیت زازی بیتز در Joker

تاد فیلیپس کارگردان سری فیلم‌های Hangover (خماری) که هدایت و کارگردانی فیلم را برعهده دارد، هم اکنون نیز در حال به پیش بردن فیلم است. فیلمبرداری این پروژه از هفته گذشته آغاز شده است. به لطف عکاس‌های نیویورک سیتی ما الان چندین عکس لو رفته در اختیار داریم؛ از همین رو تاد فیلیپیس نیز تلاش می‌کند تا با انتشار تصاویر رسمی از پروژه‌اش همیشه یک قدم از رسانه‌های محلی جلوتر باشد.

فیلیپس در روزهای اخیر با انتشار عکسی رسمی از فینیکس با گریم جوکرش، مژده‌‌ یک جوکر خارق العاده را به بینندگان داد. او کمی بعد نیز با انتشار ویدیو‌ها و عکس‌هایی بر روی اینترنت و صفحات مجازی، از لباس فینیکس و تصویر تمام قد او پرده برداشت. در آخرین اقدام، فیلیپس تصاویر رسمی دیگری را منتشر کرد؛ اولین عکس رسمی از زازی بیتز.

فیلیپس امروز اولین عکس رسمی از زازی بیتز را بر روی صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد‌. براساس تصاویری که پیش از این منتشر شد، این عکس به مثابه‌ی یک سوپرایز برای دنبال کنندگان این پروژه نبود، چراکه عکس منتشر شده، یک عکس معمولی از بیتز بود.

درست زمانی‌که هیچ اطلاعات اضافی‌ای راجع به شخصیت او در فیلم داده نشده بود، باز هم یک سری اطلاعات جدید از پروژه در رسانه‌ها درز پیدا کرد و به سوژه‌‌ی خبری خبرگزاری‌ها تبدیل شد؛ جاست جرد (Just Jared) تعدادی عکس از بیتز در حالی‌که در کنار فینیکس بر روی صحنه‌های فیلمبرداری پروژه حضور داشت را منتشر کرد.

زمانی‌که برای نخستین بار خبرگزاری‌های مختلف از پیوستن ستاره‌ی جوان فیلم‌های Deadpool 2 (ددپول۲) و Atlanat (آتلانتا) به «جوکر» خبر دادند، گفته می‌شد که او نقش یک مادر مجرد را در این فیلم ایفا خواهد کرد. گزارش‌ها حاکی از آن بود که احتمالا او یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌ی جوکر خواهد بود‌.

نگاه معطوف به بیتزِ جوکر در تصویر و توجهی که جوکر به او می‌کند می‌تواند گواهی بر تعاریفی که از نقش بیتز شده، باشد. طبق گزارش رسانه‌های اجتماعی در صحنه‌ای که از آن عکس‌برداری صورت گرفته است، جوکر به دنبال بیتز می‌دود و در حال تعقیب اوست؛

اما در عکس این موضوع بطور واضح مشخص نیست و گویی جوکر فقط دارد پشت سر او راه می‌رود. در حالی‌که بنظر می‌رسد جوکر مدت‌هاست که او را تحسین می‌کند، اما کنجکاوی او نسبت به بیتز یک چیز کاملا تحریک کننده و تکان دهنده است.

با انتشار اولین تصویر بیتز، احتمال می‌رود در آینده تصاویر بیشتری از صحنه‌هایی که او و جوکر در کنار هم در حال بازی هستند، منتشر شود. فینیکس و بیتز تاکنون تنها ستارگان این پروژه هستند که عکس‌هایی رسمی از آنان انتشار یافته است، اما ظاهرا اگر بازیگران به افشای خود ادامه دهند، ممکن است فیلیپس نیز خواسته یا ناخواسته تصاویر بیشتری از این پروژه را در اختیار مردم و رسانه‌‌‌ها قرار دهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر