فغانی و تیمش پیش از دربی کجا هستند؟
۷۷۶۸۸۵
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
۱۱۰۵۲
علیرضا فغانی و تیم داوری او از امشب تا 2 ساعت مانده به آغاز دربی در هتل مستقر می شوند و تحت نظارت خواهند بود.

ورزش سه:  شاید برای بسیاری از علاقمندان به فوتبال این موضوع که داوران پیش از برگزاری یک مسابقه چه پروسه هایی را پشت سر می گذارند جذاب باشد و آگاهی از این روند برای آنها خالی از لطف نباشد.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال محمد رضا منصوری و رحیم شاهین تیم داوری دربی 88 هستند و محمدرضا مهدوی هم داور چهارم خواهد بود. ضمن اینکه فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال و حسین عسگری به عنوان ناظران این مسابقه برگزیده شده اند.

در جام جهانی که تیم داوری ایران هم تا مراحل پایانی پیش رفت، معمولا داوران در هتل هایی که برای آنها در نظر گرفته می شد، مستقر می شدند و ساعاتی پیش از آغاز مسابقه با یک ون که با نیروهای امنیتی حفاظت می شد و در آن هم پس از سوار کردن تیم داوری پلمپ می شد، به ورزشگاه رسانده می شدند و سپس پلمپ توسط تیم حفاظتی باز می شد تا حرف و حدیثی هم در مورد داوران ایجاد نشود.

در واقع در سایر مسابقات فوتبال دنیا هم روال همین گونه پیش می رود و شاید حساسیت برخی مسابقات است که بررسی این موضوع را جذاب می کند.

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران که به همراه عسگری ناظر دربی 88 خوهد بود در اینباره گفت: « این روند هیچ ربطی به نوع بازی و حساسیت آن ندارد؛ همه عزیزان از داور، ناظر و نماینده فدراسیون در هتلی که از طریق هیئت فوتبال تهیه می شود، مستقر می شوند و صبح روز مسابقه در جلسه ای برای انجام هماهنگی های لازم جهت قضاوت بهتر مسابقه شرکت می کنند.

سپس 2 ساعت مانده به آغاز بازی با اتومبیلی که از سوی هیئت فوتبال برای تیم داوری فرستاده می شود، به استادیوم منتقل می شوند تا قضاوت خود را انجام دهند.»

با این وصف امشب تیم داوری علیرضا فغانی و ناظران بازی خود را به هتلی که برای آنها در نظر گرفته شده، معرفی می کنند و صبح روز آینده جلسه هماهنگی پیش از بازی برگزار می شود. تیم داوری دربی سپس حول و حوش ساعت 4 با اتومبیلی ویژه که توقفی تا استادیوم آزادی نخواهد داشت، به ورزشگاه رسانده خواهند شد تا پس از بازدید چمن و آشنایی با جو ورزشگاه، کار خود را برای قضاوت در این مسابقه مهم آغاز کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1397/07/04
تو دانشگاهش!رئیس دانشگاهش داره توجیه اش می کنه!؟
فردا اگه اتفاقی به نفع شون دیدیداتفاقی نیست!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج