واکنش لوپتگی بعد از شکست سنگین رئال
۷۷۷۰۰۶
۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
۵۲۱۶
سرمربی رئال مادرید تیمش را شایسته شکست برابر سویا دانست.

خبرگزاری ایسنا: رئال مادرید در هفته ششم لالیگا در خانه سویا به میدان رفت. رئال با توجه به شکست بارسلونا با پیروزی در این دیدار می‌توانست به صدر جدول رده بندی صعود کند اما با نتیجه عجیب سه بر صفر تن به شکست داد.

لوپتگی در نشست خبری بعد از بازی گفت: اعتراف می‌کنم که سویا بهتر از ما ظاهر شد و با شایستگی هم سه امتیاز را کسب کرد و به پیروزی رسید. دو گل زود هنگام دریافت کردیم و همین باعث شد تا شیرازه تیم از هم پاشیده شود. اگر گل می زدیم شرایط تغییر می‌کرد اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم.

او ادامه داد: سویا بازی خوبی را به نمایش گذاشت. وقتی پیروز می شویم باید به دیدار بعدی فکر کنیم و در شکست هم شرایط اینگونه است و باید برای دیدار بعدی آماده شویم. همه تیم ها هر سه روز یک دیدار برگزار می کنند و شرایط سخت است. ما در این دیدار شکست خوردیم چرا که بازی بدی را به نمایش گذاشتیم و از شرایط خوب خود فاصله داشتیم.

لوپتگی درباره‌ی شکست بارسلونا و از دست دادن فرصت صدرنشینی گفت: من درباره دیگر تیم‌ها صحبت نمی‌کنم و تنها به تیم خودم می‌پردازم. در این دیدار شکست خوردیم و بازی بدی را به نمایش گذاشتیم. باید در دیدارهای بعدی جبران کنیم. رئال مادرید همیشه در خانه سویا با مشکل مواجه شده و امشب هم تن به شکست دادیم.

او درباره آسیب دیدگی مارسلو هم گفت: به نظر می رسد که این آسیب دیدگی جدی باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج