نکونام: پارسال در چشم تمام شهر، غم بود
۷۷۷۶۹۲
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
۳۸۴۶
از نگاه جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران فوتبال قانونی دارد که تنها با مبارزه، نتیجه حاصل خواهد شد.

تسنیم: جواد نکونام، سرمربی نساجی بعد از تساوی یک - یک تیمش مقابل سایپا در نشست خبری این بازی اظهار داشت: می‌دانستیم با سایپایی بازی داریم که با توجه بازیکنان سرعتی که دارد، خطرناک است. متأسفانه روی یک اشتباه هم جا ماندیم و گل خوردیم. به طور کلی در نیمه اول خوب بازی نکردیم و سایپا بهتر از ما بود. سایپا روی ضربات ایستگاهی خطرناک بود.

وی در ادامه افزود: نیمه دوم را هم بد شروع کردیم، اما در نهایت گل تساوی را به ثمر رساندیم و بازی یک - یک تمام شد. موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که تبدیل به گل نشد. تیم‌مان در این بازی دیر از خواب بیدار شد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد گلایه‌های تماشاگران این تیم گفت: اول از همه یادمان نرود تیم ما 24 سال در سطح اول نبوده است. تماشاگردان هم گلایه‌های‌شان بجاست، اما یادمان باشد با چه تیم‌هایی بازی می‌کنیم.

هواداران فقط باید به یک چیز فکر کنند، موفقیت نساجی. ما راه دیگری نداریم. تیم ما در این دیدار برگشت به بازی، اما دیر برگشت. در نیمه اول بد بودیم و این را هم باید بررسی کنیم، این را قبول دارم.

نکونام: پارسال در چشم تمام شهر، غم بود

نکونام در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه نساجی میزبان این دیدار بود و نباید برای مساوی تلاش می‌کرد، گفت: ما تیم نساجی هستیم، اما سایپا مدعی قهرمانی است. تیم ما میزبان بود، اما مدعی قهرمانی نیست. ما اگر حمله کنیم و گل بخوریم چی؟

فوتبال قانون دارد و تیم برتر به برد نزدیک‌تر است. ما آیا بازیکن میلیاردی داریم؟ یک چیزی باید منطقی باشد، آیا استقلال مقابل پرسپولیس حمله کرد؟ کدام تیم در دربی حمله کرد؟ سایپا اگر می‌برد به صدر جدول می‌رسید. شما می‌دانید صدر جدول با وجود این برد یعنی چی؟

کدام تیم پایین جدولی یک تیم مدعی قهرمانی را برده است؟ زمانی که من به این شهر آمدم در چشم تمام شهر غم بود. یک ذره فکر کنید. از نظر فوتبالی هر چه بگویید من قبول می‌کنم،‌ اما کدام یک از تیم‌های انتهای جدولی تاکنون یک تیم مدعی را برده‌اند؟!

فوتبال قانون دارد و باید مبارزه کنید تا به نتیجه برسید. من قبول دارم در نیمه اول بد بازی کردیم و این موضوع را هم پیگیری می‌کنم.

وی درباره داوری این دیدار و اینکه علی دایی معتقد بود داور تمام خطاهای 50 - 50 را به سود نساجی سوت زده است، گفت: خیر، داور خیلی از خطاهای 50 - 50 را هم به سود حریف زد. فکر می‌کنم مدل قضاوت داور به این شکل بود. فقط در یک صحنه کرنر ما کار تاکتیکی انجام دادیم، اما داور پرچم زد و خطا گرفت،‌ باید صحنه این فیلم را دوباره ببینم. در غیر اینصورت فکر می‌کنم داوری خوب بود و مشکلی نداشت.

سرمربی تیم نساجی در مورد بازگشت دوباره حامد لک به دروازه تیمش گفت: شک نکنید بازیکن می‌خواهد بهترین عملکرد را داشته باشد و امروز هم دروازه‌بان ما مشکلی نداشت. من تعارف ندارم.

هر بازیکنی بد بازی کند از ترکیب کنار می‌رود. باز هم تکرار می‌کنم زمانی که من به این شهر آمدم شهر را غم گرفته بود، اما الان همه تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس به این شهر می‌آیند.

سال گذشته زمانی که من برای اولین بازی در این شهر بودم برای بازی با مس کرمان فقط دو هزار تماشاگر آمده بود. بله، ما باید مبارزه کنیم و نتیجه بگیرم. همین سایپا که امروز ما با آن مساوی کردیم،‌ هفته گذشته 10 نفره نفت مسجدسلیمان را برده و به فولاد هم دو گل زده بود.

من هم الان همه چیز را قبول دارم، اما برخی حرف‌ها هم احساسی است. بازهم می‌گویم هواداران حق دارند هر چیزی بگویند. الان هم قول می‌دهم همه تلاش‌مان را در بازی‌های آینده انجام دهیم.

نکونام درباره دلیل تعویض امید سینگ گفت: من صحنه درگیری او را در بین نیمه ندیدم، اما به من گفتند کارت زرد گرفته است. ما هم شرایط این را نداشتیم که ریسک کنیم،‌ چون ممکن بود یک بازیکن‌مان اخراج شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج