صنیعی‌فر ارتباط خود با نساجی را قطع کرد
۷۷۷۷۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۱
۴۳۸۸
مدیرعامل باشگاه نساجی:
مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: با مالک باشگاه نساجی صحبت‌هایی شد و امیدواریم قانع شود ولی فعلاً ارتباط خود را با تیم قطع کرده و دلخور است.

فارس: علی امیری، مدیر عامل نساجی امشب در جمع خبرنگاران به‌دلیل غیبت صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی در بازی امروز اشاره و اظهار کرد: مشکل صنیعی‌فر در هفته گذشته نبود جای نشستن در VIP نبود و این مسئله ناشی از عدم حمایت مسؤولان از باشگاه نساجی بود.

وی افزود: تیم‌داری با هزینه شخصی بسیار مشکل است و اگر حمایت نشوند به مشکل می‌خورند؛ با شناختی که از صنیعی‌فر دارم، آدمی نیست که باری به هر جهت بخواهد تیم‌داری کند و بدهی برجای بگذارد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: در سال گذشته همه بدهی‌ها را تقریباً صفر کردیم و انتظار صنیعی‌فر به‌حق است و همه مسؤولان استانی باید حمایت کنند، او توقع شخصی از کسی ندارد.

امیری با بیان اینکه با گران شدن و بالا رفتن قیمت دلار جذب و خرید بازیکن خارجی برای باشگاه بسیار سخت شده است، اضافه کرد: تیم‌داری در این وضعیت و با هزینه شخصی بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: حدادیان (شریک مالک باشگاه) و صنیعی‌فر (مالک باشگاه) با هم رفاقت دیرینه دارند ولی ۶۰ درصد سهام باشگاه متعلق به صنیعی‌فر و ۴۰ درصد آن مربوط به حدادیان و شرکت هواپیمایی وارش است.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: با صنیعی‌فر صحبت‌هایی شد و امیدواریم قانع شود ولی فعلاً ارتباط خود را با تیم قطع کرده و دلخور است، چرا که فوتبال امروز درآمدزا نیست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج