«شب‌های بخارا» به وودی آلن رسید
۷۷۸۴۰۷
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
۳۶۹۸
سیصد و هفتاد و دومین شب از شب‌های بخارا به مناسبت انتشار ویژه‌نامه مجله «کاروان» درباره وودی آلن، به این هنرمند سینمای جهان اختصاص یافت.

خبرگزاری مهر: سیصد و هفتاد و دومین شب از شب‌های بخارا به مناسبت انتشار ویژه‌نامه مجله «کاروان» درباره وودی آلن، به این هنرمند سینمای جهان اختصاص یافت.

«شب‌های بخارا» به وودی آلن رسید

در شب وودی آلن، پرویز جاهد، شیوا اردوئی، فرزانه قوجلو به وجوه گوناگون زندگی حرفه‌ای این کارگردان مولف هالیوود می‌پردازند. در فیلمی مستند نیز شاهد بخش هایی از زندگی حرفه‌ای او خواهیم بود و از هفدمین شماره مجله «کاروان» ویژه وودی آلن رونمایی خواهد شد.

وودی آلن بازیگر، کارگردان، نویسنده و موسیقیدان آمریکایی در اول دسامبر ۱۹۳۵ در بروکلین نیویورک به دنیا آمد. آلن فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان نویسنده کتاب‌های طنز و سپس کمدین روی صحنه آغاز کرد و سپس در دهه ۶۰ میلادی به فیلمسازی روی آورد.

وی ۱۹ بار نامزد اسکار و چهار بار برنده آن شده ‌است؛ یک اسکار برای بهترین کارگردانی و سه اسکار برای بهترین فیلمنامه غیراقتباسی.

این برنامه یکشنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۷، ساعت ۵ عصر در محل خانه گفتمان شهر (وارطان) واقع در میدان فلسطین، ضلع جنوب غربی خیابان طالقانی پلاک ۵۱۴ برگزار خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج