جایزه افتخاری جشنواره مراکش برای رابرت دنیرو
۷۷۹۱۷۱
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶
۲۵۵۷
جشنواره فیلم مراکش با اهدای جایزه افتخاری از رابرت دنیرو بازیگر نامدار آمریکایی تقدیر خواهد کرد. این جشنواره که سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و اسپانسری برگزار نشد، امسال از ۳۰ نوامبر تا ۸ دسامبر برگزار خواهد شد.

آی سینما: جشنواره فیلم مراکش با اهدای جایزه افتخاری از رابرت دنیرو بازیگر نامدار آمریکایی تقدیر خواهد کرد. این جشنواره که سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و اسپانسری برگزار نشد، امسال از ۳۰ نوامبر تا ۸ دسامبر برگزار خواهد شد.

رابرت دنیرو جایزه افتخاری جشنواره مراکش را می‌گیرد

در سال‌های قبل بازیگران شناخته شده‌ای مانند جرمی آیرونز، بیل موری و ویگو مورتنسن این جایزه افتخاری را دریافت کرده‌اند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، دنیرو درباره دریافت این جایزه و حضور در جشنواره گفته است: «هرچند که چند بار به مراکش رفته‌ام، احساس می‌کنم این بار جنبه‌ای از این کشور را می‌بینم که همیشه می‌خواستم ببینم. از این دعوت بسیار سپاسگزارم و برای شرکت در آن بی صبرانه منتظرم.»

همچنین ریاست هیات داوری دوره پیش روی این جشنواره بر عهده جیمز گری کارگردان آمریکایی و سازنده فیلم‌های «دو عاشق» و «شب مال ماست» خواهد بود. فیلمسازان سرشناسی مانند فرانسیس فورد کاپولا و مارتین اسکورسیزی در دوره‌های قبل این سمت را بر عهده داشتند.

برگزار کنندگان جشنواره مراکش مدتی پیش کریستف ترچت رئیس بخش فروم جشنواره برلین را به عنوان دبیر هنری جشنواره خود استخدام کردند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج