نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۷۹۶۰۹
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۶
۶۹۰۸
بازیکنان تیم پرسپولیس به خوبی برابر یکی از بهترین تیم های آسیا ایستادگی کردند و سپس در بهترین زمان، دروازه این تیم را گشودند.

ورزش سه: بازیکنان تیم پرسپولیس به خوبی برابر یکی از بهترین تیم های آسیا ایستادگی کردند و سپس در بهترین زمان، دروازه این تیم را گشودند.

 عملکرد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این مسابقه قابل تحسین است. آن ها سزاوار این پیروزی بودند چرا که به خوبی برابر ژاوی، گابی، هیدوس، بونجاح و... دفاع کردند و اجازه گلزنی ندادند و از کوچک ترین فرصت برای ضربه زدن به تیم میزبان استفاده کردند.

علاقه مان بر این بود که گزارش عملکرد بازیکنان تیم پرسپولیس به ترتیب از بهترین بازیکن آغاز شود اما بررسی های مختلف نتوانست یک نفر را به عنوان برترین بازیکن انتخاب کند و به همین دلیل پست به پست پیش رفتیم و نمایش پسران برانکو را موشکافانه بررسی کردیم:

علیرضا بیرانوند

بیرانوند نمایش بسیار درخشانی را پشت سر گذاشت و او را می توان مهم ترین عامل کلین شیت پرسپولیس در این بازی دانست. بیرانوند 6 بار شوت و ضربات بازیکنان السد را مهار کرد و به عبارتی بهترین نمایش خود را در چند وقت اخیر به ثبت رساند تا اولین کلین شیت آسیایی پرسپولیس در مرحله حذفی نیز به ثبت برسد. وی همچنین 5 خروج موفق داشت اما کارت زردی که گرفت اوضاع را کمی برای فینال احتمالی نگران کننده کرد.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


سیدجلال حسینی

کاپیتان قرمزها نمایش نه چندان خوب در بازی رفت مرحله گروهی مقابل السد را امروز جبران کرد. او در دفاع مستحکم بود و این را می توان از آمار سیدجلال فهمید. حسینی 11 بار توپ را دور کرد و یک توپ ربایی داشت و از تمام دوئل هایی که در آن ها شرکت کرد، سربلند و پیروز بیرون آمد. نکته منفی برای این بازیکن پا به سن گذاشته درصد پایین پاس صحیح بود.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


شجاع خلیل زاده

مدافع پرسپولیس در ابتدای مسابقه با خشونت های غیر فوتبالی کمی هواداران پرسپولیس را نگران کرد اما در چارچوب مستطیل سبز و در طول 90 دقیقه بازی، فارغ از حواشی نمایش بسیار خوبی را از خود نشان داد. او در بیش از 60 درصد دوئل ها پیروز بود و همچنین با 13 دفع توپ و یک تکل، عملکرد خوب خود را رقم زد.

شجاع خلیل زاده در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیم پرسپولیس بوده و هم در مسابقات آسیایی و هم داخلی و چه در پست دفاع راست و چه دفاع میانی، پرقدرت ظاهر شده است. نمایش شجاع خلیل زاده در آخرین دقایق بازی با یک پاس استثنایی که منجر به پنالتی شد، همراه بود تا خلیل زاده یکی از بهترین بازی هایش را سپری کند.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


سیامک نعمتی

نعمتی امروز در پستی بازی کرد که مدت ها از آن دور بود اما آنقدر پخته باتجربه عمل کرد که گویی سال ها است در پست دفاع راست بازی می کند! جانشین خلف حسین ماهینی، بارها با دریبل های سرعتی از بازیکنان السد گذشت و با حمل توپ تا زمین حریف، فشار را از روی تیم برداشت.

نکته مهم برای شماره 88 تمرکز بالا و نمایش کم نقصی بود که باعث شد برانکو از بردن او به پست جدید، رو سفید شود. نعمتی 7 تکل زد که بهترین آمار در بین بازیکنان پرسپولیس است اما همچون دیگر بازیکنان، دقت پایین در پاس های او به وضوح دیده می شد.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


شایان مصلح

مدافع چپ سرخ ها که به واسطه محرومیت محمد انصاری در پست تخصصی اش بازی کرد، در بعضی از دقایق پراشتباه بود اما در مجموع نمایش قابل قبولی داشت.

او در اواسط نیمه دوم با از دست دادن توپ در میانه میدان زمینه ساز موقعیت خطرناک برای اکرم عفیف شد. مصلح در 11 دوئل برنده بود و همچنین یک تکل موفق داشت. او در حملات آنچنان که باید و شاید ظاهر نشد و شاید این موضوع، دستور تاکتیکی کادرفنی به او بود.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


احمد نوراللهی

هافبک دفاعی شماره 8 پرسپولیس که ویژگی جنگندگی کمتری نسبت به کمال کامیابی نیا دارد، در این بازی پرتلاش و دونده ظاهر شد و اجازه نداد ژاوی، گابی، عفیف و هیدوس در مقابل خط دفاعی پرسپولیس خطرساز شوند. البته در دو صحنه جای خالی نوراللهی در آن منطقه از زمین دیده شد و السدی ها موقعیت شوت زنی داشتند اما این موضوع قابل درک است چرا که نمی توان مقابل بهترین های آسیا 90 دقیقه بی نقص بازی کرد. نوراللهی 11 کنش دفاعی داشت و با 2 توپ گیری نقش پررنگش در کلین شیت ارزشمند را نمایان کرد.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


آدام همتی

همتیِ جوان در حساس ترین بازی فصل پرسپولیس برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار داشت. او که این روزها پاسخ انتقادات را با نمایش های کم نقصش می دهد، در این بازی هم فوق العاده نبود اما فراتر از حد انتظارات ظاهر شد. او دو خلق موقعیت داشت و همچنین 80 درصد پاس صحیح را به ثبت رساند، علاوه بر این ها او با 4 تکل و یک توپ ربایی، شب درخشانش را تکمیل کرد. همتی که امسال به سبب محرومیت از نقل و انتقالات در لیست بزرگسالان قرار گرفت و به درب خروجی باشگاه نرفت، با ادامه این روند می تواند جای پایش را در فهرست این تیم محکم تر کند.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


بشار رسن

ستاره عراقی تیم پرسپولیس نمونه ای بارز از یک خارجی کارآمد است. عملکرد او در خدمت تیم و هر ضربه اش به توپ در راستای رسیدن به هدف تیم می باشد.

او که اکثرا در زمین حریف قرار داشت، اکثر پاس هایش را به درستی به بازیکنان پرسپولیس رساند و با ثبت 81.5 «پاس صحیح در زمین السد» خود را به عنوان یکی از بهترین های پرسپولیس مطرح کرد. رسن یک موقعیت هم خلق کرد و 2 خطا هم گرفت اما جثه ریز و فیزیک نه چندان قوی اش، باعث می شد تا مدافعانی چون عبدالکریم حسن به راحتی توپش را بگیرند.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


امید عالیشاه

عالیشاه سعی می کرد با حرکات دریبلینگ از بازیکنان السد بگذرد و همین ریسک باعث می شد تا در بعضی صحنه ها ناموفق باشد. آمار منفی برای امید پرسپولیس، 52 درصد پاس صحیح در زمین السد بود که کمی ناامید کننده به نظر می رسد. با این حال عالیشاه هم با دوندگی 70 دقیقه ای، در این پیروزی بزرگ نقش داشت. مهم ترین فاکتور مثبت در عملکرد هافبک شماره 2 پرسپولیس بازگشت به عقب و شرکت در کار های دفاعی بود که برانکو امیدوار است در بازی های بعدی بیشتر هم بشود.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


علی علیپور

فرار علیپور بدون شک پرسپولیسی ها را به یاد گل زیباش در بازی با الاهلی عربستان انداخت اما آن گل در دقایق ابتدایی بازی به ثمر رسید و این که علیپور در دقیقه 85 هم توانست این چنین پرسرعت و این چنین پرتوان باشد، نشان از تمرینات استقامتی صحیح مارکو و البته تلاش مضاعف مهاجم پرسپولیس دارد.

البته در باقی دقایق بیشتر سعی می کرد با پرسینگ مدافعان السد را تحت فشار بگذارد و همچنین از اندک توپ ها استفاده کند. در چند صحنه با منشا ناهماهنگ بود اما در مجموع شب درخشانی را سپری کرد و می تواند کاندیدای بهترین بازیکن زمین هم باشد. نکته قابل توجه درباره علیپور این است که تمام شوت های او در چارچوب بود.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


گادوین منشا

مهاجم سیه چرده پرسپولیس پرتلاش و دونده ظاهر شد اما شاید مهم ترین تصویر فوتبال دوستان از او در مقابل السد، فرصتی باشد که در نیمه اول از دست داد و مانع از گلزنی زود هنگام پرسپولیسی ها شد. منشا 4 شوت زد که همگی خارج از چارچوب بودند.

مهاجم آفریقایی پرسپولیس در 23 دوئل هوایی و زمینی هم شرکت کرد که این آمار بسیار قابل توجه است. ناجی پرسپولیس در بازی با السد، حالا باید با یک نمایش خوب دیگر در تهران کار نیمه تمامی که از سال قبل داشت را تمام کند و همراه با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

نفر به نفرِ پرسپولیس برابر السد


احسان علوان زاده

علوان زاده در دقیقه 73 به جای امید عالیشاه به زمین آمد و بیشتر حضورش درکارهای دفاعی بود. او 5 پاس داد که 2 تا غلط بودند و همچنین وی از هر سه تقابلی که با السدی ها داشت، بازنده بیرون آمد. عملکرد این جوان چپ پا در کارهای دفاعی قابل قبول بود و شاید خود برانکو هم در میدانی به این بزرگی از این بازیکن همین انتظار را داشت.

سعید حسین پور - حمیدرضا طاهرخانی

حسین پور هافبک هجومی و مهاجم جوان تیم پرسپولیس در دقیقه 89 به جای گلزن این تیم به زمین رفت و طاهرخانی هم در دقیقه 96 وارد زمین شد. آن ها چیز خاصی از خود نشان ندادند اما همین که در چنین مسابقه بزرگی حضور یافتند خود تجربه بزرگی است که سال های بعد به کمک شان می آید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر