علی دشتی گلزن‌تر از علی قلی زاده
۷۷۹۹۲۴
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
۹۶۵۹
علی دشتی در تیم فوتبال سایپا تا پایان هفته هشتم نمایش خوبی داشته و حتی توانسته از نظر آماری عملکرد بهتری نسبت به قلی زاده از خود نشان دهد.

ورزش سه: فصل گذشته سایپا با حضور دو وینگر تکنیکی و سرعتی خود از چپ و راست شرایط سختی برای رقیبان خود به وجود می آورد و توانست در روز پایانی سهمیه حضور در رقابت های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست بیاورد.

البته با پایان فصل همانطور که انتظار می رفت، مهدی ترابی و علی قلی زاده مورد توجه تیم های دیگر قرار گرفتند و از تیم جدا شدند؛ دایی هنوز برای پر کردن جایگزین مهدی ترابی اقدام نکرده ولی وقتی دید جدایی قلی زاده جدی است و باشگاه شالروآ خواهان او است، علی دشتی بازیکن موفق فصل گذشته پارس جنوبی جم را به خدمت گرفت.

دشتی تا اینجای فصل هم نمایش خوبی داشته و موفق شده سه گل مقابل تیم های سپیدرود، فولادخوزستان و نساجی مازندران برای نارنجی پوشان به ثمر برساند؛ قلی زاده تا پایان هفته هشتم فصل هفدهم موفق شده بود، دو گل برای تیمش به ثمر برساند.

البته در مقایسه هفته هشتم لیگ هفدهم و هجدهم شرایط برای سایپا هم بهتر بوده و آنها 14 امتیاز کسب کرده اند که دو امتیاز بیشتر از امتیازهای آنها در پایان هفته هشتم لیگ هفدم است.

نکته ای که در مورد دشتی وجود دارد، اینکه علی دایی معمولا او را در بیشتر مواقع به عنوان بازیکن فیکس وارد زمین می کند ولی هنوز به حضور 90 دقیقه ای این بازیکن سرعتی و تکنیکی اعتقادی ندارد که شاید به دلیل روی آوردن به بازی مستقیم توسط تیمش در دقایق پایانی باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج