خاتمی: قصد آمریکا سلطه است نه مذاکره
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
سمپاشی امحا_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_2
سمپاشی امحا_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۸۰۲۷۸
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۶۵۳۰
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که آمریکا در این چهل سال در پی مذاکره نبوده بلکه دنبال سلطه بوده است، گفت: دروغ می‌گویند که می‌خواهیم مذاکره کنیم؛ ملت ایران همانگونه که شاخ رژیم پهلوی را شکستند شاخ استکبار را نیز در دنیا خواهد شکست.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که آمریکا در این چهل سال در پی مذاکره نبوده بلکه دنبال سلطه بوده است، گفت: دروغ می‌گویند که می‌خواهیم مذاکره کنیم؛ ملت ایران همانگونه که شاخ رژیم پهلوی را شکستند شاخ استکبار را نیز در دنیا خواهد شکست.

آیت‌الله سید احمد خاتمی در رزمایش ۳۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسوالله(ص) بیان کرد: آذربایجان دینش را با افتخار به انقلاب اسلامی ایران ادا کرده و همچنان در سنگر مقتدر دفاع از نظام حضور دارد.

وی با اشاره به این‌که هدف این رزمایش "وحدت" است، افزود: درس این رزمایش‌ها، آموختن "پاسداری از نهضت الهی" بوده و این‌که امام سجادوار و زینب وار در صحنه باشیم و از انقلاب که برگرفته از نهضت عاشورایی و حسینی است با جان و دل پاسداری کنیم.

وی با بیان این‌که در چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم و دشمن در ذهن علیل خود براندازی نظام اسلامی را دنبال می‌کند، افزود: از آغاز اسلام دشمنان اسلام این هدف را داشته‌اند اما اسلام پرآوازه شد و دشمنان اسلام نابود شدند.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که پاسداری از سرمایه‌های نظام اسلامی وظیفه اصلی ماست، خاطرنشان کرد: "حضور در صحنه" از جمله سرمایه‌های ایران اسلامی بوده و این حضورها و اجتماع‌های باشکوه است که انقلاب را زنده نگه‌داشته است.

وی تاکید کرد: تمام تلاش دشمن این است که با جنگ روانی و جنگ رسانه‌ای مردم را از صحنه جدا کنند، اما ملت ایران عاشورایی هستند و همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری "دین، معنویت، توسل و عشق به آل الله" را دیگر سرمایه ایران اسلامی دانست و گفت: حضور مردم در مراسم‌های معنوی سرمایه‌ای باارزش بوده و در اربعین نیز نمایش میلیونی خیره کننده راه‌پیمایان حسینی به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان این‌که علی‌رغم فشارهای اقتصادی، ذره ای هم از اطعام‌های حسینی کاسته نشد و باشکوه‌تر برگزار شد، خاطرنشان کرد: نظرسنجی‌های انجام شده بین جوانان نشان می‌دهد که همچنان پرچم عشق به خدا و توسل به آل الله بالاست.

وی با تاکید بر این‌که امید به آینده سرمایه‌ی دیگر این ملت است، بیان کرد: دشمنان می‌خواهند این سرمایه را نابوده کرده و با سیاهنمایی ناامیدی را بین مردم تزریق کنند.

آیت‌الله خاتمی با بیان این‌که به فضل خدا نظام جمهوری اسلامی ایران مسیر صعود را طی خواهد کرد، افزود: استکبار، آمریکا و تکفیری‌ها در شیب سقوط هستند.

وی با بیان اینکه "رهبری مقتدر و هوشیار" و همچنین "ملت بیدار" دو سرمایه ارزشمند ایران اسلامی است، افزود: ما می‌توانیم در عرصه‌های مختلف گردنه‌ها را پشت سر بگذاریم و پاسخ دندان شکن سپاه به جنایت‌کاران داعش در شرق فرات با موشک نقطه زن(در بیست کیلومتری پایگاه آمریکایی‌ها) این موضوع را روشن کرد که اگر رژیم صهیونیستی بخواهد کمترین تعرضی به نظام اسلامی ایران بکند، ما می‌توانیم تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم.

وی روحیه‌ی "استکبارستیزی و نفرت از استکبار" را از دیگر سرمایه‌های ملت ایران دانست و تاکید کرد: این سرمایه برگرفته از قرآن و عترت بوده و ما با این سرمایه پوزه‌ی آمریکا را به خاک میمالیم.

وی افزود: ترامپ جنایتکار می‌گوید تا وقتی که ایرانی‌ها شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند چنین و چنان خواهیم کرد، این را بدانید که تا شما غارت‌گران دنیا هستید، شعار مرگ بر آمریکا باشکوهتر از گذشته تکرار خواهد شد.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری "وحدت ملت" را سرمایه ارزشمند دیگری برای مردم ایران دانست و گفت: این رزمایش پراقتدار، نمونه‌ای از این وحدت است، اختلاف سلیقه نیز در یک جامعه آزاد امری طبیعی است اما نباید اختلاف سلیقه به اختلاف در هدف منجر شود که تاکنون نیز نشده چرا که محور این وحدت "رهبری" است.

وی با بیان این‌که نیروهای مسلح توانمند سرمایه‌ی ارزشمند دیگری برای ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی بازوان پرتوان این ملت در تمامی عرصه‌ها بوده و دشمن از قدرت این نیروهای توانمند، دشمن را به واهمه انداخته است.

وی "ولایت" را مهم‌ترین و باارزشترین سرمایه ملت ایران دانست و تاکید کرد: صحنه عاشورا صحنه ولایتمداری بود و عشق به ولایت سرمایه بسیار نفیسی است که در عمق جان مردم ایران جای دارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United States
15:59 - 1397/07/12
قصد شماها چیه برا مردم؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/07/12
باباحاجی یکم بفکرمردم باشید
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/07/13
من از هیچ کشوری به جز ایران خوشم نمی یاد. ولی تاریخ رو که خواندم آنقدر که انگلیس و روسیه از ایران بردن و خوردن و دارن میخورن ندیدم. آمریکا یک وجب از خاک ایران را تصرف نکرده است. ولی این روسیه تا تمام ایران را مال خود نکند ول نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1397/07/14
ما مردم ایران سلطه آمریکا رو بر تحریم و جنگ ترجیح میدیم، کاری که همه کشورها از جمله روسیه که یک ابر قدرته واسه خودش داره انجام میده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
چوب و هنر _فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
چوب و هنر _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر