خاتمی: قصد آمریکا سلطه است نه مذاکره
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۸۰۲۷۸
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۶۵۶۰
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که آمریکا در این چهل سال در پی مذاکره نبوده بلکه دنبال سلطه بوده است، گفت: دروغ می‌گویند که می‌خواهیم مذاکره کنیم؛ ملت ایران همانگونه که شاخ رژیم پهلوی را شکستند شاخ استکبار را نیز در دنیا خواهد شکست.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که آمریکا در این چهل سال در پی مذاکره نبوده بلکه دنبال سلطه بوده است، گفت: دروغ می‌گویند که می‌خواهیم مذاکره کنیم؛ ملت ایران همانگونه که شاخ رژیم پهلوی را شکستند شاخ استکبار را نیز در دنیا خواهد شکست.

آیت‌الله سید احمد خاتمی در رزمایش ۳۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسوالله(ص) بیان کرد: آذربایجان دینش را با افتخار به انقلاب اسلامی ایران ادا کرده و همچنان در سنگر مقتدر دفاع از نظام حضور دارد.

وی با اشاره به این‌که هدف این رزمایش "وحدت" است، افزود: درس این رزمایش‌ها، آموختن "پاسداری از نهضت الهی" بوده و این‌که امام سجادوار و زینب وار در صحنه باشیم و از انقلاب که برگرفته از نهضت عاشورایی و حسینی است با جان و دل پاسداری کنیم.

وی با بیان این‌که در چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم و دشمن در ذهن علیل خود براندازی نظام اسلامی را دنبال می‌کند، افزود: از آغاز اسلام دشمنان اسلام این هدف را داشته‌اند اما اسلام پرآوازه شد و دشمنان اسلام نابود شدند.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که پاسداری از سرمایه‌های نظام اسلامی وظیفه اصلی ماست، خاطرنشان کرد: "حضور در صحنه" از جمله سرمایه‌های ایران اسلامی بوده و این حضورها و اجتماع‌های باشکوه است که انقلاب را زنده نگه‌داشته است.

وی تاکید کرد: تمام تلاش دشمن این است که با جنگ روانی و جنگ رسانه‌ای مردم را از صحنه جدا کنند، اما ملت ایران عاشورایی هستند و همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری "دین، معنویت، توسل و عشق به آل الله" را دیگر سرمایه ایران اسلامی دانست و گفت: حضور مردم در مراسم‌های معنوی سرمایه‌ای باارزش بوده و در اربعین نیز نمایش میلیونی خیره کننده راه‌پیمایان حسینی به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان این‌که علی‌رغم فشارهای اقتصادی، ذره ای هم از اطعام‌های حسینی کاسته نشد و باشکوه‌تر برگزار شد، خاطرنشان کرد: نظرسنجی‌های انجام شده بین جوانان نشان می‌دهد که همچنان پرچم عشق به خدا و توسل به آل الله بالاست.

وی با تاکید بر این‌که امید به آینده سرمایه‌ی دیگر این ملت است، بیان کرد: دشمنان می‌خواهند این سرمایه را نابوده کرده و با سیاهنمایی ناامیدی را بین مردم تزریق کنند.

آیت‌الله خاتمی با بیان این‌که به فضل خدا نظام جمهوری اسلامی ایران مسیر صعود را طی خواهد کرد، افزود: استکبار، آمریکا و تکفیری‌ها در شیب سقوط هستند.

وی با بیان اینکه "رهبری مقتدر و هوشیار" و همچنین "ملت بیدار" دو سرمایه ارزشمند ایران اسلامی است، افزود: ما می‌توانیم در عرصه‌های مختلف گردنه‌ها را پشت سر بگذاریم و پاسخ دندان شکن سپاه به جنایت‌کاران داعش در شرق فرات با موشک نقطه زن(در بیست کیلومتری پایگاه آمریکایی‌ها) این موضوع را روشن کرد که اگر رژیم صهیونیستی بخواهد کمترین تعرضی به نظام اسلامی ایران بکند، ما می‌توانیم تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم.

وی روحیه‌ی "استکبارستیزی و نفرت از استکبار" را از دیگر سرمایه‌های ملت ایران دانست و تاکید کرد: این سرمایه برگرفته از قرآن و عترت بوده و ما با این سرمایه پوزه‌ی آمریکا را به خاک میمالیم.

وی افزود: ترامپ جنایتکار می‌گوید تا وقتی که ایرانی‌ها شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند چنین و چنان خواهیم کرد، این را بدانید که تا شما غارت‌گران دنیا هستید، شعار مرگ بر آمریکا باشکوهتر از گذشته تکرار خواهد شد.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری "وحدت ملت" را سرمایه ارزشمند دیگری برای مردم ایران دانست و گفت: این رزمایش پراقتدار، نمونه‌ای از این وحدت است، اختلاف سلیقه نیز در یک جامعه آزاد امری طبیعی است اما نباید اختلاف سلیقه به اختلاف در هدف منجر شود که تاکنون نیز نشده چرا که محور این وحدت "رهبری" است.

وی با بیان این‌که نیروهای مسلح توانمند سرمایه‌ی ارزشمند دیگری برای ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی بازوان پرتوان این ملت در تمامی عرصه‌ها بوده و دشمن از قدرت این نیروهای توانمند، دشمن را به واهمه انداخته است.

وی "ولایت" را مهم‌ترین و باارزشترین سرمایه ملت ایران دانست و تاکید کرد: صحنه عاشورا صحنه ولایتمداری بود و عشق به ولایت سرمایه بسیار نفیسی است که در عمق جان مردم ایران جای دارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United States
15:59 - 1397/07/12
قصد شماها چیه برا مردم؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/07/12
باباحاجی یکم بفکرمردم باشید
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/07/13
من از هیچ کشوری به جز ایران خوشم نمی یاد. ولی تاریخ رو که خواندم آنقدر که انگلیس و روسیه از ایران بردن و خوردن و دارن میخورن ندیدم. آمریکا یک وجب از خاک ایران را تصرف نکرده است. ولی این روسیه تا تمام ایران را مال خود نکند ول نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1397/07/14
ما مردم ایران سلطه آمریکا رو بر تحریم و جنگ ترجیح میدیم، کاری که همه کشورها از جمله روسیه که یک ابر قدرته واسه خودش داره انجام میده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو