جزئیات اختلال ۴ ساعته در شبکه اینترنت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۸۰۶۷۹
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
۵۵۵۹
مدیرعامل شرکت زیرساخت درباره اختلال ۴ساعته در اینترنت بین الملل، گفت: شب گذشته به دلیل قطعی فیبر نوری در خارج از کشور ۲۰ درصد ظرفیت شبکه ارتباطی قطع شد.

مهر: صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل شرکت زیرساخت امروز در نشست خبری در نمایشگاه ایران تلکام در مورد اختلال پیش آمده شب گذشته در شبکه اینترنت گفت: این اختلال اگرچه ظرفیت بالایی به همراه داشت، اما به دلیل شبکه پشتیبان کشور و پایداری زیرساخت ارتباطی، موجب بروز اختلال زیادی برای کاربران داخلی نشد.

وی گفت: این اختلال به دلیل قطعی فیبر در خارج از کشور اتفاق افتاد و باعث شد ظرفیت ارتباطات بین الملل از ساعت ۹ شب پنج شنبه تا ساعت یک بامداد به مدت بیش از ۴ ساعت با اختلال همراه شود.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه این ظرفیت از نظر میزان بالا بود، اما به دلیل آنکه مسیرهای پشتیبانی و جایگزین برای شبکه دیده شده است، در ارتباط مشترکان خلل جدی ایجاد نشد.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۶۸ هزار کیلومتر فیبر در کشور وجود دارد، تاکید کرد: پیش از این نیز قطعی کابل دریایی کیش به وجود آمده بود اما به دلیل ظرفیت چندبرابر زیرساختهای ارتباطی، کمترین آسیب به شبکه و دسترسی کاربران رسید.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه ارتباطات بین الملل و ارائه خدمات به اپراتورهای گفت: یکی از برنامه های مدنظر ما، کاهش هزینه اپراتورها در لایه زیرساخت است که در این زمینه سیاستمان این است که ظرف ۵ سال آینده هزینه ها را طوری کنترل کنیم که تنها ۵ درصد درآمد اپراتورها به ارتباطات زیرساخت شامل ارتباطات بین الملل و بین استانی مربوط شود. هم اکنون ۸ درصد درآمد اپراتورها صرف زیرساخت می شود.

وی با اشاره به دو بار کاهش تعرفه پهنای باند برای اپراتورها به عنوان یکی از اقدامات صورت گرفته طی یک سال گذشته تاکید کرد: بحث آزادسازی ارائه خدمات مکالمات بین الملل را نیز در دستور کار داریم که در مراحل تصویب در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است. به این ترتیب، زیرساختها را برای اپراتورها تامین کرده اما قصد داریم اپراتورها را وارد عرضه خدمات مکالمات بین الملل کنیم.

عباسی شاهکوه با اشاره به اینکه تامین ظرفیت پهنای باند بین الملل و تلفن بین الملل بر عهده شرکت ارتباطات زیرساخت است، تاکید کرد: تمامی تلاش این است که نیاز اپراتورها را برای توسعه شبکه از طریق ارائه این خدمات برآورده کنیم.

وی گفت: سال گذشته میزان نصب فیبر نوری ۶۴ هزار کیلومتر بود که طی یک سال گذشته به ۶۸ هزار کیلومتر رسیده و هم اکنون تمامی شهرهای کشور (۳۰۵ شهر) به فیبر نوری تجهیز شده است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در زمینه شبکه انتقال نیز دسترسی اپراتورها را در ۱۵۰ شهر فراهم کرده ایم و هم اکنون ظرفیت این شبکه به ۲ برابر رسیده و از ۱۰ ترابیت به ۲۲ ترابیت بر ثانیه رسیده است.

وی همچنین از افزایش ۳ برابری ظرفیت شبکه IP داخلی تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت: این ظرفیت در ۱۰۵ نقطه کشور فراهم شده است.

وی تاکید کرد: در زمینه ارتباطات پهنای باند بین الملل نیز درخواستی از سوی اپراتورها باقی نمانده و شرکت ارتباطات زیرساخت قطعی های خارج از کشور را نیز کنترل کرده و خوشبختانه طی سالهای اخیر از این جهت با افت ظرفیتی مواجه نشده ایم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/07/13
ما که ۴ روز اینترنتمون قطع بود و تازه امروز وصل شد . دو هفته پیش هم ۵ روز قطع شد . منظور ایشون از ۵ ساعت چیه . ما که نفهمیدیم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر