اعلام آرای جدید کمیته انضباطی؛ برانکو جریمه شد
۷۸۱۰۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
۱۱۰۲۳
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های متخلف به شرح زیر صادر کرد:

*دیدا تیم‌های سایپا و سردار بوکان از سری رقابت‌های جام حذفی کشور برگزار شد و از سوی شهریار شیروند، بازیکن تیم سردار بوکان پس از پایان مسابقه تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد و همچنین تمرد از اجرای دستور داور، وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

محمد چهارمحالی، بازیکن تیم سردار بوکان به دلیل اهانت به داور پس از اتمام مسابقه، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

* دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی برگزار شد که از سوی حمیدرضا رجبی، مربی تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به داور بازی بعد از پایان مسابقه، به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه دو تیم گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل در حالی برگزار شدکه از سوی اسماعیل کیانی، بازیکن تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر فحاشی به کمک داور بازی رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

تیم خونه به خونه بابل به خاطر ورود کادر فنی به زمین مسابقه به نشانه اعتراض به داور که سبب وقفه در برگزار مسابقه شد، باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین مهران برزگر، مربی تیم خونه به خونه بابل به دلیل رفتار غیر ورزشی با کمک داور، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

حبیب شاکری، مربی تیم خونه به خونه بابل به دلیل اعتراض مکرر به داور و اهانت به وی و رفتار غیر ورزشی به کمک داور که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)

آرای فوق قطعی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/07/14
چرابرانکوبیشترازهمه جریمه شده است .فدراسیون کیسه کش بعدازاین همه افتخارافرینی برانکو نتوانست بغض وکینه وحسادت خودش راپنهان کند .اف به مردمان کینه جو وحسود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
هر الاغی میدونه فدراسیون و عواملش لنگیه، برو خودتی
قرمزته
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خوبه خودت میدونی که الاغی چون ما میدونیم فدراسیون کیسه کش.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1397/07/14
فدراسیون استقلالی ۶ تایی سوراخ
پاسخ ها
قرمزته
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
طبیعیه چون گندن.
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1397/07/14
فدراسیون نوکر بلامنازع کیسه و دلال خان مزامبیکی هستش
پاسخ ها
قرمزته
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
دقیقا.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج