مصاحبه با «بلا حدید»؛ سوپرمدلی که محجبه شد
۷۸۲۸۶۶
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
۱۵۵۵۲ 
بلا، سوپرمدلی ۲۲ ساله‌ است که بیش از ۲۰ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که نشان دهنده شهرت و محبوبیت او در صنعت مد و فشن می‌باشد. به گفته خودش، او یک مسلمان است و از این بابت به خودش افتخار می‌کند. او سفیر برند‌های دیور، بولگاری و نایکی می‌باشد که به تازگی برای لباس‌های اسلامی نیز کار مادلینگ را انجام می‌دهد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: بلا حدید «Bella Hadid» با نام کامل ایزابلا خیر حدید، یک مدل مانکن اهل ایالات متحده آمریکا است. مادر او یک هلندی ‌تبار و پدرش یک ثروتمند اهل فلسطین می‌ باشند.

بلا، سوپرمدلی ست 22 ساله ای ست که بیش از 20 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که نشان دهنده شهرت و محبوبیت او در صنعت مد و فشن می باشد. به گفته خودش، او یک مسلمان است و از این بابت به خودش افتخار می کند. او سفیر برندهای دیور، بولگاری و نایکی می باشد که به تازگی برای لباس های اسلامی نیز کار مادلینگ را انجام می دهد.

مصاحبه با «بلا جدید»، مدل لباس‎های اسلامی

در مورد تجربه ات از مادلینگ لباس های اسلامی برایمان بگو.

«مهم نیست که یک زن اهل کجاست، مهم روحش است که مرا بیش از همه تحت تاثیر قرار می دهد. من جای زنان بسیاری مدل شده ام، از زنان ایتالیایی گرفته تا عربی... اما به نظرم آنچه مهم است قدرت و زیبایی درونی یک زن است که در زنان مسلمان به وضوح دیده می شود.»

مهاجرت خانواده ات چه تاثیری در زندگی ات داشت؟

«پدر من یک پناهنده بود. او زمانی که یک کودک بود، از فلسطین به آمریکا آمد. اگر چه در آن زمان مهاجرت کار ساده ای نبود اما حال 100 برابر سخت تر شده است. من واقعا از این که می بینم مردم نمی توانند به راحتی به کشورهای مورد علاقه شان مهاجرت و زندگی جدیدی را برای خود و فرزندان شان آغاز کنند، ناراحت می شوم. در واقع این دیگران هستند که برای زندگی ما تصمیم می گیرند و این واقعا تاسف برانگیز است.»

تجربه ات از بازدید مکان های مذهبی چگونه بود؟

«من از مسجد شیخ زاید بازدید کردم که به نظرم یکی از بهترین تجربیات زندگی من بود. من با فرهنگ و آداب زنان و مردان آن منطقه به خوبی آشنا شدم. من روزهایی چون عید یا رمضان را با آنها تجربه کردم. البته پدرم همیشه ما را در جریان این مراسم و سنت ها می گذاشت تا ریشه مان را از یاد نبریم.»

در مورد زن های عرب برایمان بگو.

«من زنان عرب را دوست دارم. آنها قوی و فوق العاده هستند و به نظر من قدرت آنها، یکی از زیباترین جنبه هایی بود که مرا جذب شان کرد.»

مصاحبه با «بلا جدید»، مدل لباس‎های اسلامی

عشق در زندگی ات چه نقشی دارد؟

«شاید مردم من را فردی بدون احساس بشناسند اما عشق در زندگی من امری حیاتی دارد. عشق در تمام اعضای بدن من جریان دارد. من به هر کسی که محتاج آن باشد عشق می دهم، به همان اندازه هم آن را از دیگران دریافت می کنم تا روحم را سیراب کنم.»

چگونه استرس های قبل از اجراهایت را از بین می بری؟

«قبل از عکاسی و اجرای شوهایم، از اسانس و روغن های انرژی زا برای از بین بردن استرس ام استفاده می کنم. من اسانس های لیمو، نعنا، اوکالیپتوس و پرتقال را با هم مخلوط می کنم و به پوستم می مالم. این کار به من آرامش خاصی می دهد.»

نزدیک ترین فرد زندگی ات چه کسی ست؟

«من با خانواده ام ارتباط نزدیکی دارم، به خصوص با خواهرم جی جی. اما به نظرم مادرم یکی از قوی ترین و تاثیرگذارترین افراد زندگی من است. او اولین الگوی زیبایی من بود، او یادم داد که به جای آرایش و گریم های مصنوعی، به زیبایی طبیعی ام رسیدگی کنم.

مصاحبه با «بلا جدید»، مدل لباس‎های اسلامی

کلید خوش استایلی تو چیست؟

من دوست دارم که تیپ خودم را داشته باشم. من لباس های مختلف را کنار هم می چینم و از میان آنها آنچه به دلم نشسته را انتخاب می کنم. حتی زمانی که من در دبیرستان درس می خواندم، به استایل شخصی ام اهمیت زیادی می دادم. من هیچوقت بدون فکر و برنامه لباس نپوشیدم. از همان دوران کودکی دوست داشتم که یک طراح لباس برای خودم استخدام کنم اما استطاعت مالی اش را نداشتم، تا زمانی که به سن 18 سالگی رسیدم و توانستم از یک طراح برای سبک لباس پوشیدنم کمک بگیرم. در آن زمان من سعی داشتم که با کمترین هزینه بهترین تیپ ها را بزنم.

در کنار لباس، من عاشق آرایش ام. دوست دارم که خودم را با گریم و آرایش به شکل های مختلفی درآورم. برای این کار هم معمولا از فیلم ها و عکس ها الهام می گیرم.»

مد را چگونه می بینی؟

«به نظر من مد و فشن چیزی ست که خودمان باید آن را تعریف کنیم. به عنوان مثال من اگر دوست داشته باشم که لباس هایی به رنگ های قرمز، زرد، نارنجی و مشکی را با هم به تن کنم، حتما این کار را می کنم چون چیزی ست که مرا خوشحال می کند. در زمینه مد و فشن من نظر دیگران را قبول ندارم و تنها به چیزی که خودم بدان اعتقاد دارم، پایبندم. البته من وقت کافی برای این کار ندارم که اگر داشتم مطمئنا از طراح لباس کمک نمی گرفتم.»

آیا به مدیتیشن اعتقادی داری؟

«بله من هر شب قبل از خواب این کار را انجام می دهم. یا در سکوت مدیتیشن می کنم یا به آهنگ های آرام بخش گوش می کنم تا به خواب روم.»

مصاحبه با «بلا جدید»، مدل لباس‎های اسلامی

تو زیاد به سفر می روی، آیا از این سبک زندگی خسته نمی شود؟

«من به خاطر کارم مجبور که زیاد سفر کنم. شاید تعجب کنید اما من سال گذشته تقریبا تمام طول سال در سفر بودم اما این کار مرا خسته می کند. من گاهی دوست دارم که در خانه ام بنشینم و فقط استراحت کنم.»

از آرزوهایت برایمان بگو.

«من خیلی کار می کنم اما هنوز به تمام آرزوهایم نرسیدم. به نظرم کارهای زیادی برای انجام دادن هست که باید برای آنها تلاش کنم.»

انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/07/23
ممكنه خانم خوبي باشه ولي من اصلا از قيافه ش خوشم نمياد . خيلي نچسبه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
ای وای. ببخشید دیگه باب میل شما طراحی نشدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
شما یه عکسم از خودت بزار ببینیم خودت چطوری؟
بدون نام
Germany
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
فدای سرم ک‌خوشت‌نمیاد
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/07/23
یه عدد پسر ایرانی هستم 35 ساله سابقه داشتن دوس دوختر نداشته کارمند با حقوق مکفی در منزل استیجاری داری یک پراید نقره ای اگه افتخار بدن برای کنیزی عروس ننم بشه
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
داداش این در حد تو نیست خودتو کوچیک نکن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
بشین تا بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
وکیلم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
خخخخخ
سویل
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
مطمئنی یک عددی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
ساقیتو حتما عوض کن
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/07/23
همون دیگه به جای ماندن توکشورتون زمینهاتون چندبرابرقیمت به اسراییلیهافروختتین الان اوارشدین
پاسخ ها
ari
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
بشین تا این اواره شده باشه
یکی از معروف ترین مدلهای دنیاست
و صرفا جهت اطلاعت خواستم بگم ک یکی از هم وطنای خودت در حال حاضر زن دوم بابای همین دختریه ک میگین خاک خودشونو ول کردن و ...
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/07/23
بدم میاد از هر چی فلسطینی و لبنانی و سوری و یمنی که ایرانو به خاک سیاه نشوندن میدونم مسلمونی به دل پاک هست ولی حجاب که ی رکن مهم برای یه زن مسلمان هست در ایشون اصلا وجود نداره به نظرم مقوله حجاب و از مسلمونی حذف کنن که دیگه آدم سردرگم نشه
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/07/23
من بلا رو بیشتر از جی جی دوس دارم
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1397/07/23
چرا الکی مطلب میذارین؟ این فقط یه مدل لباس تو هفته مد بود وگرنه کلا محجبه نشده !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
ترفندهای تیتر بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
خب راست میگه چرا تیتر دروغ میزنید
اه
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1397/07/23
چرا تیتر الکی میزنین آخه؟
ایشون همینطور که با بیکیبنی عکس میندازه با روسری هم میندازه(روش زندگیشم محترمه و به خودش مربوطه) ؛ اینکه کسی برای مدلینگ عکس با روسری بندازه رو که بهش نمیگن محجبه شدن!
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1397/07/24
محجبه کدومه؟؟؟؟؟
اوایل شهریور هم نمایشگاه لباس زیر بوده. اونجا هم مدل شده بود. عکساش هست
کارش اینه . مسلمونی کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
نمایشگاه لباس زیر منظورت ویکتوریا سکرته :|؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
نه امسال تابستون بود. ریانا هم بود
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/07/24
این کجاش محجبه شده بود؟بیشترمعلوم بود که کشف حجاب کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج