معاون روحانی: به موافقان CFT خائن نگویید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۸۳۳۹۱
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۹
۵۰۳۲
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: سزاوار نیست که به نمایندگان موافق CFT خائن بگوییم. آنها نظری داشتند و در بستر قانونگذاری مجلس نظرشان را اعلام کردند.

خبرآنلاین: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: سزاوار نیست که به نمایندگان موافق CFT خائن بگوییم. آنها نظری داشتند و در بستر قانونگذاری مجلس نظرشان را اعلام کردند.

حسینعلی امیری درباره نامه 120 نماینده به هیأت رئیسه مجلس برای اعلام شفاف رأی‌شان به لایحه CFT، گفت: آقای لاریجانی ابتدای جلسه درباره نوع رأی گیری برای لایحه CFT نظر خواهی کرد، نظر اکثریت بر رأی گیری الکترونیکی بود بر همین اساس هم عمل شد.

وی درباره تأثیر اصرار و ادعای رأی ندادن 120 نماینده به لایحه CFT بر ذهنیت جامعه افزود: با توجه به اینکه هم اکنون مصوبه مجلس مراحل تقنینی را در شورای نگهبان سپری می کند، به نظر می رسد اعلام علنی رأی ها فایده عملی ندارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد: دموکراسی اصولی دارد و مجلس هم براساس اصول دموکراسی اداره می شود بنابراین ملاک رأی اکثریت است وقتی اکثریتی در مجلس به یک لایحه یا طرح رأی موافق می دهند، آن لایحه یا طرح تبدیل به مصوبه می شود. لایحه ای که تبدیل به مصوبه مجلس شد دیگر مسموع نیست که انقلت در بیاوریم و نسبت به آن در جامعه تردید و تشکیک ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: هم کنون مصوبه الحاق به CFT در شورای نگهبان است بنابراین زیر سوال بردن، تردید و تشکیک کردن در نحوه تصویب آن در مجلس نفعی ندارد و موجب تشویش اذهان عمومی می شود.

این عضو کابینه دولت دوازدهم درباره خائن خواندن 143 نماینده موافق لایحه CFT در برخی رسانه ها یادآور شد: سزاوار نیست که به نمایندگان موافق CFT خائن بگوییم. آنها نظری داشتند و در بستر قانونگذاری مجلس نظرشان را اعلام کردند.

وی افزود: دولت از همان اولی که لایحه CFT مطرح شد تمام تلاش خود را به کار گرفت تا به تمام شبهات و دغدغه های نمایندگان پاسخ دهد. این کار در یک بستر کاملا دموکراتیک و کارشناسی انجام شد و برای این موضوع بارها در کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس جلسات متعدد گذاشتیم.

وی ادامه داد: حتی قبل از آنکه مجلس شورای اسلامی رسما وارد بررسی لایحه شود از ساعت 6 تا 8.5 صبح به مدت دو ساعت و نیم جلسه غیرعلنی برگزار شد، مخالفان نظرات‌شان را مطرح کردند. کارشناسان مختلفی از دولت به شبهات و ایرادات پاسخ دادند این کار به نوع خودش کم نظیر بود.

امیری اظهار کرد: آقای فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با سعه صدر جلسه غیرعلنی را اداره کرد جلسه رسیدگی به لایحه نیز با مدیریت خیلی خوبی آقای لاریجانی و اعضای هیأت رئیسه برگزار شد که جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: بخش های مختلف نظام اعم از قوه قضائیه، شورای عالی امنیت ملی و کارشناسان دولت در وزارتخانه های مربوطه به مجلس آمدند و پاسخ دادند. لایحه CFT در یک فضای خیلی خوبی در مجلس مورد رسیدگی قرار گرفت و به تصویب رسید. تصویب لایحه CFT در مجلس بلوغ سیاسی نظام جمهوری اسلامی را نشان داد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1397/07/20
اعلام رای نمایندگان مخالف لایحه چه ضرری به شما و دولت و نمایندگان موافق میزند که از آن ترس و دلهره دارید 120 نماینده در کمال شجاعت و صادقانه میخواهند به مردم بگویند که از طرف مردم چه تصمیمی گرفته اند آیا حق مردم نیست که آگاه شوند یا این که شما از افشای نام دیگر نمایندگان موافقتان به خود میلرزید که حمایت خائنانه از شما را رها کنند ننگ بر کسانی آخرت خود را به دنیایشان میفروشند حتی اگر شیخ حسن روحانی باشد یا هر مسئول و شخص دیگر ......خدا هدایتان کند و اگر قابل هدایت نیستید نابودتان کند ا ن شاء الله
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1397/07/20
اتفاقا آنهایی که رای ندادن خاعن هستن چرا چون بودجه وریال با حساب و کتاب میشود و کسی مثل خاوری سه هزار میلیارد نمی تواند بر دارد وبرود
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1397/07/20
همه تون خائن هستید اون برجام شما که به فرجام نرسید و این اف ای تی شما باید بگم علی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
کاملا داره نشون داده میشه که مخالفین برجام و امثالهم دارن از چه کیسه ای نون میخورن که باهاش مخالفن
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1397/07/20
شماها که با تصویب برجام و کاهش فعالیتهای هسته ای و ... بزرگترین خیانت را انجام دادید، تورم و گرانی و بیکاری و کاهش شدید قدرت پول ملی و برشکستگی کارخانه ها و ... از نتایج برجام شکستخورده روحانی و جهانگیری است.
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/07/20
اونی که دلار بالا پایین کرد شعار میده پول مردم دستشه خرج کشورای دیگه میکنه با اونی که میگه امضا نکنیم خائنه
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1397/07/20
چشم نمیگیم خائن میگیم وطن فروش و بی لیاقت
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1397/07/20
گذر زمان همه چیزو مشخص میکنه و معلوم میشه که آیا خائن به کشور بودن یا نه! هر قانون چرندی رو به خورد کشورها میدن غربیا و اسمشم میزارن قانون بین المللی و هر جا که قانون به نفعشونه دم از قانون میزنن و هرجا که به ضرر کشورشون قانون رو ندید میگیرن. هنوز برای این ابلحها ثابت نشده این چیزا! یا خودشون رو به خ ر یت زدن! با پیوستن به اینجور کنوانسیونهای تحمیلی فقط کشور وابسته تر به غرب میشه همین.
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1397/07/20
همتون خائنيد حيف اين امنيت
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1397/07/20
ازنظرما ملت ایران خائی آنهایی هستن که میخواهندبازور وتهدیدوتهمت بخاطرمنافع شخصی وحزبی یافکرمسمومشان همه چیزرا که آنهامی خواهن انجام بگیرد
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/07/20
خودتحریمیCFTاست ،آیا تصویب خودتحریمی خیانت نیست؟؟؟ پس مثل برجام خدمت است؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/07/20
فردا قهرمان های ایران رو به دشمنان تحویل می دین.بعدا می گیم ما ناچار بودیم.اخه این چه استدلالیه.
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1397/07/20
بله معلومه که باید با این سند مخالفت کنن چون زندگیشون داره از راه پولشویی میگذره وگرنه یه نماینده ی بدبخت روستا زاده با توجه به اینکه نمایندگی به خودی خود درامدی نداره چجوری در عرض چند سال کل خانوادش رو میفرسته خارج و بهترین خونه و کارخونه و ماشین رو میخره؟
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
آخه کاربر بنده خدا تو چه میدونی تو مملکت چه خبره! اونقدی بخودت سختی نمیدی یکم مطالعه کنی! اینایی که پولشویی میکنن دزدی میکنن کجا میرن؟ با پولاشون پناهنده کدوم کشورها میشن کاربر؟ چطور میشه شخصی بنام خاوری 3هزار میلیارد پول اختلاس میکنه بعدش راحت میره کانادا و بهش پناهندگی میدن! مگه کانادا عضو fatf نیست؟ مطالعه کن کاربر مطالعه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر