پسر «مایکل شوماخر» قهرمان فرمول ۳ شد
۷۸۴۵۰۱
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
۸۴۸۰
«میک شوماخر» پسر «مایکل شوماخر» قهرمان پرآوازه مسابقات رانندگی فرمول یک، رقابت های این فصل فرمول 3 را در جایگاه دوم به پایان رساند تا در مجموع عنوان قهرمانی این فصل را از آن خود کند.

ایرنا: «میک شوماخر» پسر «مایکل شوماخر» قهرمان پرآوازه مسابقات رانندگی فرمول یک، رقابت های این فصل فرمول 3 را در جایگاه دوم به پایان رساند تا در مجموع عنوان قهرمانی این فصل را از آن خود کند.

پسر «مایکل شوماخر» قهرمان فرمول ۳ شد

خبرگزاری فرانسه روز یکشنبه نوشت: مایکل شوماخر افسانه ای در دسامبر 2013 پس از صدمات شدید مغزی که در جریان اسکی برای وی پیش آمد مدت ها از پیست های اتوموبیل رانی مهجور افتاده؛ این در حالی است که فرزند 19 ساله وی در دور آخر مسابقات فصل 2018 در پیست هوکنهایم آلمان پس از «روبرت شوارتزمن» هم تیمی خود در تیم «پرما» در مکان دوم جای گرفت اما پیش از اتمام دور آخر، عنوان قهرمانی فرمول 3 را برای خود تثبیت کرده بود.

روزنامه گزتا دلو اسپورت ایتالیا در گزارشی شوماخر جوان را «وارث سلسله شوماخر»ها نامید؛ کسی که 14 سال پس از آخرین عنوان قهرمانی فرمول یک و 28 سال پس از تاجگذاری پدرش در رقابت های قهرمانی فرمول 3 آلمان، نام شوماخر افسانه ای را زنده نگه داشته است.

گزتا دلو اسپورت یادآور می شود که شوماخر پدر در زمان کسب این افتخار 2 سال از شوماخر پسر بزرگ تر بوده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1397/07/23
پا در رکاب پدر و پا بر رد پای بزرگان...احسنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج