دیمین شزل: ملاقات با نولان خوش‌شانسی بود
۷۸۴۶۰۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
۱۲۷۴
«نخستین انسان» ساخته دیمین شزل از روز جمعه به صورت گسترده در آمریکا به نمایش عمومی درآمد اما در جدول فروش از فیلم‎های دیگری مانند «ونوم» و «ستاره‌ای متولد شده است» فروش ضعیف‌تری داشته است.

دنیای تصویرآنلاین: «نخستین انسان» ساخته دیمین شزل از روز جمعه به صورت گسترده در آمریکا به نمایش عمومی درآمد اما در جدول فروش از فیلم‎های دیگری مانند «ونوم» و «ستاره‌ای متولد شده است» فروش ضعیف‌تری داشته است.دیمین شزل در دوران فیلمبرداری «نخستین انسان» با ناتان کراولی همکاری داشت که همکار ثابت کریستفر نولان در فیلم‌های او مانند سه گانه بتمن «دانکرک» و «در میان ستارگان» بوده است.

دیمین شزل: ملاقات با کریستفر نولان خوش شانسی بود

دیمین شزل درباره راهنمایی گرفتن از نولان برای ساختن «نخستین انسان» که به زندگی نیل آرمسترانگ می‌پردازد، می‌گوید:« کریستفر را زمان فیلمبرداری ملاقات نکردم. اما خیلی خوش شانس بودم که در دوران پس از تولید دیداری با کریستفر داشتم. اولین باری بود که رو به روی یکدیگر درباره آیمکس از او سوال می‌پرسیدم.

اما پس از مرحله فیلمبرداری بود.پس کمی درباره ماجراهای پشت صحنه فیلمبرداری و داستان‌های جنگی با هم صحبت کردیم.اما درباره همکاری با کراولی واقعا او را برای طراحی صحنه می‌خواستم نه فقط بخاطر همکاری‌هایی که با نولان داشته بلکه برای مجموع کارهایش او رویکردی عملگرایانه دارد.

دقیقا همان رویکردی که در فیلم‌های نولان داشته.من البته زمان زیادی را با او صرف می‌کردم و از ترفندهایی که در فیلم‌های نولان مانند دانکرک بکاربسته ، سوال می‌پرسیدم.»

«نخستین انسان» ساخته دیمین شزل به زندگی نیل آرمسترانگ فضانورد مشهور می‌پردازد. رایان گاسلینگ و کلر فوی نقش‌های اصلی این فیلم را برعهده دارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج