غمگین‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۸۴۸۰۲
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
۲۹۳۹۵۲
در بین تمامی ژانر‌هایی که فیلم‌ها بر اساس آن ساخته می‌شوند ژانر درام که به فیلم‌هایی با موضوعات غمگین و داستان‌های حزن‌انگیز می‌پردازد همیشه مورد توجه خاصی بوده است.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: در بین تمامی ژانرهایی که فیلم‌ها بر اساس آن‌ ساخته می‌شوند ژانر درام که به فیلم‌هایی با موضوعات غمگین و داستان‌های حزن‌انگیز می‌پردازد همیشه مورد توجه خاصی بوده است.

این فیلم‌ها ممکن است داستانی غمگین و ناراحت‌کننده داشته باشند اما انسان را به فکر وا می‌دارند و نسبت به فیلم‌های اکشن یا خنده‌دار حرف‌های بیشتری برای گفتن دارند. این امر باعث شده تا سینماگران بزرگی فیلم‌های فراموش نشدنی در سبک درام بسازند.

از طرف دیگر علاقه‌‌مندان سینما توجه ویژه‌ای به فیلم‌های غمگین و احساسی دارند و حساب دیگری روی این فیلم‌ها باز می‌کنند. به همین دلیل اگر شما هم به این سبک علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم در ادامه به فهرست غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما نگاهی داشته باشید.

1. انجمن شاعران مرده (محصول سال ۱۹۸۹)

در بین فیلم‌های زیادی که ساخته می‌شوند تنها بعضی از آن‌ها هستند که روح و روان مخاطب را درگیر می‌کنند و انجمن شاعران مرده یکی از آن‌هاست. در این فیلم معلمی با نام جان کیتینگ سعی دارد به دانش‌آموزان خود بفهماند که به شعر از دیدگاه دیگری نگاه کنند. در این فیلم رابین‌ ویلیامز فقید نقش معلم را ایفا می‌کند و به غیر از وی سایر هنرپیشه‌های آن نوجوان هستند اما انجمن شاعران مرده تنها مخاطب جوان را هدف قرار نداده و فیلمی برای جوانان و بزرگسالان است.

این فیلم نه تنها قطره اشکی از گوشه چشم مخاطب جاری می‌کند بلکه از انسان‌دوستی و دنبال کردن رؤیاها و رسیدن به آن‌ها حکایت دارد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


2. بینوایان (محصول سال ۲۰۱۲)

اقتباس‌های سینمایی زیادی از رمان بینوایان نوشته ویکتور هوگو انجام شده است. انصافاً هم باید گفت این رمان داستان قوی دارد و به هر زبانی که بازگو شود شنیدنی است. در بین تمامی اقتباس‌های سینمایی که از بینوایان شاهد بوده‌ایم نسخه سینمایی آن در سال ۲۰۱۲ به یکی از بهترین فیلم‌های غمگین تبدیل شده است.

این فیلم به صورت موزیکال ساخته شده اما غم و اندوه آن را نمی‌توان نادیده گرفت. ان هتوی برای بازی در نقش فانتین توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل را از آن خود کند. پیشنهاد می‌کنیم این اقتباس فراموش نشدنی از بینوایان را از دست ندهید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


3. دور افتاده (محصول سال ۲۰۰۰)

اگر اهل سینما باشید به خوبی می‌دانید محال ممکن است تام هنکس در فیلمی بازی کند و این فیلم خوب از آب در نیاید. فیلم دورافتاده نیز با بازی خیره‌کننده تام هنکس توانست افتخارات زیادی بدست بیاورد.

در این فیلم تام هنکس نقش یکی از کارمندان شرکت پستی Fed-Ex را بازی میکند که در حین ماموریت هواپیمایش در دریا سقوط می‌کند و سر از جزیره‌ای دور افتاده در می‌آورد.

بیشتر داستان این فیلم حول محور تنها بودن تام هنکس در جزیره‌ای دور افتاده می‌گذرد و در نتیجه بیشتر بار روایت داستان فیلم به دوش تام هنکس است و انصافاً هم باید گفت به بهترین نحو ممکن است از انجام این کار برآمده. این امر باعث شده بسیاری از منتقدین سینما بازی تام هنکس را یکی از بهترین هنرنمایی‌های وی در تمامی فیلم‌هایی که بازی کرده‌ قلمداد کنند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


5. درخشش ابدی یک ذهن پاک (محصول سال ۲۰۰۴)

جیم کری را برای بازی‌ در نقش‌های خنده‌دار و بامزه می‌شناسیم و اما این بازیگر توانا در فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک نقشی متفاوت ایفا کرد و عشقی جان‌سوز و فراموش نشدنی را به تصویر کشید.

در این فیلم جیم کری در نقش مردی با نام جول و کیت وینسلت در نقش دختری با نام کلمنتاین ظاهر می‌شوند. این دو در گذشته عاشق و معشوق هم بوده‌اند اما رابطه‌شان به سردی گرایید از هم جدا شدند. پس از این اتفاق حافظه‌شان را پاک می‌کنند تا خاطره‌ای از عشق سابق خود نداشته باشند.

اما دست روزگار برنامه‌ دیگری برای این دو داشت و دوباره آن‌‌ها سر راه هم قرار می‌گیرند و داستان عاشقانه و جان‌سوزی را شاهد هستیم که این فیلم را به یکی از عاشقانه‌های غمگین تاریخ تبدیل می‌کند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


6. دخترم (محصول سال ۱۹۹۱)

در این شاهد به تصویر کشیدن فراز و نشیب‌های زندگی یک دختر نوجوان برای شناخت بیشتر جهان هستیم. این فیلم داستان ناراحت‌کننده‌ و غمگینی دارد و به‌رغم اینکه به زندگی نوجوانان می‌پردازد برای بزرگسالان نیز جذابیت زیادی دارد.

قسمت‌های زیادی از این فیلم در مراسم تدفین می‌گذرد که این امر نیز فضای سنگین آن را تشدید کرده است. از طرف دیگر پدر این دختر عاشق زن دیگری می‌شود که این امر نیز قلب دخترش را می‌شکند.

فیلم دخترم از آن فیلم‌هایی که از دید بسیاری از علاقه‌مندان سینِما پنهان مانده است و در نتیجه احتمال زیادی وجود دارد این فیلم را ندیده باشید. با این حساب پیشنهاد می‌کنیم اگر به فیلم‌های غمگین و احساسی علاقه دارید حتماً فیلم دختر را به فهرست فیلم‌های آخر هفته خود اضافه کنید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


7. ۱۲۷ ساعت (محصول سال ۲۰۱۰)

این فیلم داستان واقعی حادثه‌ای دلخراش برای یک کوهنورد با نام آرون رالستون را روایت می‌کند که در صخره‌های یوتا در حین دوچرخه سواری و ماجراجویی دچار حادثه می‌شود. جیمز فرانکو بازیر معروف هالییود نقش این کوهنورد را بازی می‌کند.

پای نقش اول داستان در ابتدای فیلم در میان صخره‌ها گیر می‌کند و در بیشتر قسمت‌ها تنها شاهد بازی جیمز فرانکو هستیم. در نهایت نیز از آنجایی که این کوهنورد در منطقه‌ای دور افتاده گیر کرده است چاره‌ای نمی‌بیند به غیر از اینکه پای خود را با چاقو ببرد و از میان صخره‌ها نجات یابد.

مشاهده جدال نقش اول داستان با طبیعت و اینکه حاضر می‌شود برای ادامه زندگی رنج قطع کردن پای خود را به جان بخرد این فیلم را به اثری نفس‌گیر تبدیل کرده است که دیدن آن بدون شک خالی از لطف نخواهد بود.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


7. تایتانیک (محصول سال ۱۹۹۷)

اگر به فیلم‌های غمگین و درام علاقه‌ نداشته باشید و حتی اهل سینما هم نباشید باز هم مطمئن هستیم اسم تایتانیک به گوش شما خورده است. این فیلم که یکی از عاشقانه‌ترین و غم‌انگیزترین آثار سینِما است در مراسم اسکار توانست جایزه‌های زیادی را درو کند.

داستان تایتانیک حول عشق یک جوان فقیر و ماجراجو و زنی ثروتمند می‌گذرد که در کشتی تایتانیک با هم آشنا می‌شوند و پس از فراز و نشیب‌های مختلف در پی غرق شدن کشتی، عشق آن‌ها نیز به اعماق دریا می‌رود.

به احتمال زیاد تایتانیک را با بازی لئوناردو دیکاپریو و کیت وینسلت دیده‌اید اما تماشای مجدد این فیلم برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


8. مرد فیل‌نما (۱۹۸۰)

این فیلم داستان واقعی زندگی مردی را روایت می‌کند که صورت وی حسابی تغییر کرده و ظاهر جالبی ندارد. شخص اول داستان سر بسیار بزرگی دارد و ظاهر وی اسباب خنده و شوخی اطرافیان را فراهم کرده است.

ظاهر جوزف مریک به عنوان نقش اصلی این فیلم به اندازه‌ای زشت و عجیب است که وی را در سیرک به عنوان مرد فیل‌نما به نمایش می‌گذارند. وی مورد آزار و اذیت‌های زیادی قرار می‌گیرد و بیشتر مردم از وی گریزان هستند. داستان ادامه پیدا می‌کند تا جوزف مریک در بستر مرگ می‌افتد و صحنه‌های بسیاری غم انگیزی را رقم می‌زند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


9. دالان سبز (محصول سال ۱۹۹۹)

این فیلم از روی یکی از معروف‌ترین رمان‌های استیون کینگ ساخته شده است و یکی از بهترین بازی‌های تام هنکس را در فیلم دالان سبز شاهد هستیم. این فیلم داستان یک زندانی متهم به قتل را به تصویر می‌کشد. این زندانی فرد عجیبی است و توانایی شفا دادن دارد.

تام هنکس نیز به عنوان مامور زندان تحت تأثیر قابلیت شفا دادن زندانی قرار می‌گیرد و صحنه‌های حساس و عاطفی زیادی را در فیلم دالان سبز شاهد هستیم.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


10. حفره خرگوش (محصول سال ۲۰۱۰)

این فیلم داستان زنی را به تصویر می‌کشد که فرزند عزیزدردانه‌اش را از دست می‌دهد و دچار مشکلات روحی زیادی می‌شود. کارگردان فیلم حفره خرگوش با هنرمندی تمام غم از دست دادن فرزند را جلوی چشم مخاطبین مجسم می‌کند و نشان می‌دهد که از دست دادن فرزند تا چه اندازه می‌تواند پدر و مادر را تخریب کند.

نیکول کیدمن، هنرپیشه افسانه‌ای در این فیلم نقش مادر را بر عهده دارد و غم و اندوه کاملاً در نگاه کیدمن پیداست. صحنه‌‌های پایانی این فیلم نیز بسیار تکان دهنده و حزن‌انگیز است و مشاهده آن به تمامی افرادی که به فیلم‌های معنادار و غم‌انگیز علاقه‌ دارند پیشنهاد می‌شود.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


11. تصمیم سوفی (محصول سال 1982)

این فیلم بر اساس کتابی با همین نام نوشته شده است و ماجرای مادری را روایت می‌کند که مجبور می‌شود برای نجات جان یکی از فرزندانش از فرزند دیگرش بگذرد. این تصمیم فشار زیادی به زندگی مادر این داستان می‌آورد و غم و اندوه لحظه‌ای رهایش نمی‌کند. همین داستان کفایت می‌کند تا متوجه شوید با چه فیلم احساسی و غمناکی طرف هستیم.

در کنار داستان بسیار قوی و کارگردانی موفق، نقش این مادر را مریل استریپ، یکی از بهترین بازیگرهای زن دنیا بازی کرده است تا فیلم تصمیم سوفی به یکی از عاطفی‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما تبدیل شود.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


12. پسری با پیژامه راه‌راه (محصول سال ۲۰۰۸)

یک پسر ۸ ساله در اردوگاهی زندگی می‌کند، دست بر قضا پسر فرمانده این اردوگاه نیز ۸ سال دارد و از پشت سیم‌های خاردار با پسری که در اردوگاه زندانی است رابطه دوستانه‌ای برقرار می‌کند. پسر فرمانده برای پسری که در اردوگاه زندانی است غذا و لباس می‌آورد و این دو پسر از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا با هم گپ بزنند.

پسر فرمانده برای اینکه با دوست زندانی خودش رابطه نزدیک‌تری داشته باشد لباس‌ راه‌راه زندانی‌های کمپ را می‌پوشد و به داخل اردوگاه نفوذ می‌کند. اما سرنوشت چیزی دیگری برای این دو بچه در نظر دارد و با داستان سنگین و احساسی فیلم به پایان می‌رسد.

پسری با پیژامه راه‌راه از معصومیت‌های کودکان و قساوت بزرگسالان حکایت دارد و به شما اطمینان می‌دهیم مشاهده این فیلم شما را تا مدت‌ها متأثر خواهد کرد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


13. دفترچه خاطرات (محصول سال ۲۰۰۴)

اگر اهل شعر و شاعری باشید حتماً چشم شما به این بیت از غزلیات حافظ افتاده است که می‌گوید «یک قصه بیش نیست غم عشق وین عجب، کز هر زبان که می‌شنوم نامکرر است». انصافاً هم باید گفت داستان عشق از هر زبانی که روایت شود جذاب است و فیلم دفترچه خاطرات یکی از زیباترین و احساسی‌ترین عاشقانه‌های دنیای سینماست. در این فیلم رایان گاسلینگ در نقش پسری جوان و پرشروشور ایفای نقش می‌کند. این پسر عاشق دختری می‌شود و عشق آن‌ها فراز و نشیب‌های زیادی پیدا می‌کند اما روایت داستان از قسمت‌‌های انتهایی زندگی این دو زوج شروع می‌شود و به زمانی برمیگردد که رایان گاسلینگ و همسرش پیر و فرتوت شده‌اند و عشق دوران جوانی وی اکنون دچار بیماری زوال عقل شده. در نتیجه گاسلینگ برای به یادآوری خاطرات عشق جوانی‌شان دفترچه خاطرات جوانی را برای همسرش بازگو می‌کند تا حتی برای یک لحظه هم که شده حافظه‌اش را باز یابد و عشق‌شان دوباره تجلی پیدا کند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


14. هیولایی فرا می‌خواند (محصول سال ۲۰۱۶)

بیشتر فیلم‌های غم‌انگیز و احساسی از روی کتاب اقتباس شده‌اند و فیلم هیولایی فرا می‌خواند نیز اقباسی از کتابی با همین نام است. این فیلم داستان پسربچه‌ای تنها با نام کانر اوملی را روایت می‌کند که با مشکلات کوچک و بزرگی در زندگی دست و پنجه نرم می‌کند. والدین کانر از هم جدا شده‌اند و مادرش سرطان دارد.

بچه‌های مدرسه به کانر زور می‌گویند و او برای فرار از مشکلات به نقاشی روی می‌آورد. کانر در رؤیای خود درختی بزرگ را تصور می‌کند که شباهت زیادی به یک هیولای غول‌پیکر دارد. این درخت شب‌ها به دیدار کانر می‌رود و رفته‌رفته داستان چالش‌های دیگری پیدا می‌کند.

مخاطب فیلم هیولایی فرا می‌خواند نوجوانان هستند اما داستان غنی این فیلم آن را به گزینه‌ای جذاب برای بزرگسالان تبدیل کرده است.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


15. پیانیست (محصول سال ۲۰۰۲)

این فیلم داستان زندگی واقعی یک پیانیست معروف در جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد. این پیانیست قبل از هجوم آلمان‌ها به لهستان برای رادیو آثاری از شوپن می‌نواخت تا اینکه آتش جنگ دامن لهستان را می‌گیرد و زندگی این پیانیست را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این فیلم را رومن پولانسکی، کارگردان معروف ساخته است و از قرار معلوم پولانسکی مادرش را در جنگ جهانی دوم در بمباران از دست داده است. ایفای نقش اول فیلم پانیست بر عهده آدرین برودی بود. وی به خاطر بازی احساسی در این فیلم جایزه اسکار را از آن خود کرد. به غیر از آدرین برودی، رومن پولانسکی نیز در مقام کارگردان برنده جایزه اسکار شد.

جالب است بدانید در مراسم اولین اکران فیلم پیانیست چیزی حدود ۳۵۰۰ نفر تماشاچی حضور داشتند و مقام‌های رسمی لهستان نیز در بین تماشاچیان بودند. این جمعیت پس از پایان فیلم به اندازه‌ای تحت تأثیر قرار گرفتند که حدود ۲۰ دقیقه برای تقدیر از فیلم کف می‌زدند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


16. ۱۲ سال بردگی (محصول سال ۲۰۱۳)

برده‌داری از آن موضوعاتی است که با هر دیدی به آن نگاه کنید تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. این فیلم از روی کتابی با همین نام است و داستان واقعی فردی سیاه‌پوست را روایت می‌کند که دزدیده‌ می‌شود در بازار برده‌ها به فروش می‌رسد.

این فیلم سختی‌هایی که سیاهان تحمل کرده‌اند را به بهترین نحو روایت می‌کند و به همین دلیل عنوان بهترین فیلم سال را از آکادمی اسکار بدست می‌آورد. این فیلم جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل زن را نیز از آن خود کرد. جالب است بدانید فیلم ۱۲ سال بردگی اولین فیلم تاریخ سینما به حساب می‌آید که یک سیاه پوست بابت آن اسکار گرفته است.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


17. انیمیشن بالا (محصول سال ۲۰۰۹)

انیمیشن‌ها دنیایی از رنگ و تصویر را در پیش روی مخاطب قرار می‌دهند و داستان‌های عاشقانه و احساسی لطیفی دارند. کارتون آپ (Up) که با نام «بالا» نیز شناخته می‌شود یکی از لطیف‌ترین کارتون‌هایی که تاکنون ساخته شده است.

این کارتون از دوران بچگی یک پسر و دختر کوچک شروع می‌شود. این بچه‌ها آرزوی گشت و گذار در دنیا و کشف مناطقی را دارند که هیچ انسانی تاکنون به آن‌ها قدم نگذاشته است. علاقه آن‌ها به این موضوع باعث ایجاد محبت بین‌شان می‌شود و در بزرگسالی با هم ازدواج می‌کنند.

درگیری‌های بزرگسالی و مشکلات زندگی باعث می‌شود رؤیای این بچه‌ها در بزرگسالی حقیقت پیدا نکند و دختر جوان و ماجراجوی داستان پیر و فرسوده می‌شود و از دنیا می‌رود. پسر این داستان که به پیرمردی تبدیل شده تصمیم می‌گیرد صدها بادکنک را به خانه‌اش ببندد و به دنبال تحقق رؤیای کودکی‌شان به سرزمین‌های ناشناخته سفر کند.

انیمیشن «بالا» در کنار اینکه ساعت‌های خوشی برا برای کودکان فراهم می‌کند از آن انیمیشن‌هایی است که بدون شک دل بزرگسالان را نیز به دست می‌آورد و لحظات فراموش نشدنی را در ذهن آن‌ها حک می‌کند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


18. در جستجوی خوشبختی (محصول سال ۲۰۰۶)

در این فیلم ویل اسمیت، بازیگر توانای هالیوود در نقش پدری بی‌پول ظاهر می‌شود که به همراه فرزندش باید در دنیای ماشینی و بی‌رحم جایی برای خودشان پیدا کنند. این فیلم حکایت عزم و تلاش است و کریس گاردنر با بازی ویل اسمیت خودش را به هر دری می‌زند تا بتواند روزی حلالی برای خودش و پسرش فراهم کند.

اما روزگار فراز و نشیب‌های زیادی جلوی این پدر خستگی ناپذیر قرار می‌دهد و کار به جایی می‌رسد که کریس گاردنر برای تهیه پول مجبور می‌شود خون‌اش را بفروشد تا برای فرزندش غذا تهیه کند. تلاش گاردنر در نهایت نتیجه می‌دهد و شغل درست و درمانی برای خودش پیدا می‌کند و به مال و منال خوبی می‌رسد.

تماشای فیلم در جستجوی خوشبختی به تمامی پدران تلاش‌گر و سخت‌کوش پیشنهاد می‌شود.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


19. هاچی: داستان یک سگ (محصول سال ۲۰۰۹)

همان‌گونه که از نام فیلم پیداست، رابطه عاطفی سگی با نام هاچی و یک پروفسور را حکایت می‌کند. نقش پروفسور را ریچارد گیر در این فیلم ایفا کرده و داستان از آنجا شروع می‌شود که یک سگ تنها را در ایستگاه قطار پیدا می‌‌کند.

از قضای روزگار زن این پروفسور علاقه‌ای به سگ‌ها ندارد، از طرف دیگر این پروفسور دلش نمی‌آید سگ را به امان خدا رها کند. در نتیجه پروفسور تصمیم می‌گیرد در مکانی کوچک بیرون از خانه‌اش در کنار سگ اقامت کند. این سگ هرروز منتظر صاحبش می‌ماند و سر ساعت ۵ بعد از ظهر به استقبال پروفسور می‌رود تا اینکه دست بی‌رحم زمانه پروفسور را به کام مرگ می‌کشاند و سگ هر روز به دیدار پروفسور می‌رود و دست خالی باز می‌گردد.

فیلم داستان یک سگ به بهترین نحو ممکن است رابطه عاطفی انسان‌ و حیوان‌ را روایت می‌کند و اگر دوستدار حیوانات هستید پیشنهاد می‌کنیم حتماً این فیلم زیبا را تماشا کنید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


20. فیلم نحسی ستارگان بخت ما (محصول سال ۲۰۱۴)

این فیلم بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است و داستان زندگی هزل گریس لنکستر را به عنوان نوجوان شانزده‌ساله‌ای که مبتلا به سرطان است روایت می‌کند. سرطان وی به کمک دارو کنترل شده است و در جمع کودکان سرطانی حضور پیدا می‌کند تا به آن‌ها روحیه بدهد.

در این جمع با آگوستوس واترز آشنا می‌شود، یکی از پاهای وی به دلیل سرطان قطع شده است و این دو نوجوان به دوست‌های خوبی برای هم تبدیل می‌شوند.

تلاش این دو نوجوان برای مبارزه با سرطان به اندازه‌ای احساسی و حزن‌انگیز است که مخاطب جذب داستان فیلم می‌شود و در پایان مخاطبین با چالشی اندوهناک روبرو می‌شوند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


21. ولنتاین غمگین (محصول سال ۲۰۱۰)

رایان گاسلینگ و میشله ویلیامز که پیش از این بازی‌های احساسی و غمگینی را به نمایش گذاشته بودند در فیلم ولنتاین غمگین در کنار هم حضور پیدا می‌کنند تا داستانی لطیف و فراموش‌نشدنی را به تصویر بکشند.

در این فیلم داستان یک زوج با نام‌های سیندی و دین روایت می‌شود. این زوج به صورت اتفاقی همدیگر را ملاقات می‌کنند و یک دل نه صد دل عاشق یکدیگر می‌شوند. اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد پس از ازدواج این دو عاشق و معشوق مشکلات زیادی با هم پیدا می‌کنند و سیندی که از دوست‌پسر قبلی‌اش یک دختر به دنیا آورده است با همسرش کنار نمی‌آید و دائم دعوا و مرفه دارند.

همان‌گونه که از نام این فیلم پیداست پایان غم‌انگیزی دارد و روایت عشق آتشینی را شاهد هستیم که به سردی می‌گراید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


22. پرده رنگی (محصول سال ۲۰۰۶)

این فیلم بر اساس داستانی با همین نام اثر سامرست موام اقتباس شده است و نائومی واتسن و ادوارد نورتون نقش زوج عاشق فیلم پرده رنگی را ایفا کرده‌اند.

ادوارد نورتن در این فیلم دکتر والتر فرین به حرفه پزشکی مشغول است که کیتی با بازی نائومی واتسن را ملاقات می‌کند و عاشق‌اش می‌شود. اما این عشق کاملاً یک‌طرفه است و کیتی مهری از والتر در دل ندارد.

اصرار والتر باعث ازدواج آن‌ها می‌شود و کیتی که عاشق والتر نیست پرده عفت را می‌درد و به او خیانت می‌کند.

فیلم پرده رنگی حکایت عشقی شکست‌ خورده و نافرجام است و موسیقی بسیار زیبا را در این فیلم شاهد هستیم که توانست جایزه بهترین موسیقی را از مراسم گلدن گلوب از آن خود کند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


23. کوهستان بروکبک (محصول سال ۲۰۰۵)

با یکی از غم‌انگیزترین فیلم‌های سینما طرف هستیم که بازیگران بزرگی مانند هیت لجر، جیک جلینهال و میشل ویلیامز برای بازی در این فیلم سنگ‌تمام گذاشته‌اند. این فیلم جوایز مختلفی را از جشنواره‌هایی مانند فستیوال ونیز، گلدن گلوب و ایندیپندنت اسپیریت را از آن خود کرد و سه جایزه اسکار را نیز بدست آورد.

ماجرای این فیلم در کوهستان بروکبک روایت می‌شود و داستانی احساسی و نفس‌گیر را از زندگی چند جوان شاهد هستیم.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


24. عشق (محصول سال ۲۰۱۲)

نام اصلی این فیلم Amour به معنای عشق در زبان فرانسوی است و با فیلمی عاشقانه طرف هستیم که توانست نخل طلای جشنواره کن را از آن خود کند. این فیلم روایتی حزن‌انگیز از یک زوج سالمند است که به آلزایمر دچار هستند و حافظه خود را از دست داده‌اند.

این زوج پس از سال‌ها زندگی در کنار هم به آخر خط نزدیک‌ شده‌اند و با تنهایی و بیماری دست و پنجه نرم می کنند. پیرزن داستان در اثر سکته توان صحبت کردن ندارد و این همسرش پیرش است که از او پرستاری می‌کند و با مرور خاطرات عاشقانه‌ای که در گذشته با هم داشته‌اند سعی دارد تا به همسرش روحیه دهد.

این داستان عمیق و جذاب در خارج از فرانسه نیز موفقیت‌های زیادی برای فیلم عشق به دنبال داشت که در بین آن‌ها می‌توان به جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در جشنواره‌های اسکار و گلدن گلوب اشاره کرد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


25. رقص با غریبه (محصول سال ۱۹۸۵)

این فیلم ماجرای اعدام روث الیس را در سال ۱۹۵۰ در بریتانیا به تصویر می‌کشد، روث زندگی پر فراز و نشیبی داشت و به دلیل شغل پدرش که در کافه‌‌ها موسیقی می‌نواخت از سنین نوجوانی پایش به کافه باز شد و با افراد زیادی در ارتباط قرار گرفت.

این ارتباط‌ها باعث شد تا در سن ۱۷ سالگی باردار شود و پسری به دنیا بیاورد. در ۲۴ سالگی نیز با مردی ۴۱ ساله ازدواج کرد و از آنجایی که دل در گرو این مرد نداشت به یک راننده معروف مسابقات اتومبیل‌رانی با نام دیوید بلیکلی دل بست. این راننده مسابقات در کنار روث با خانم دیگری نیز ارتباط داشت و همین امر باعث شد تا روث با شلیک به وی، او را به قتل برساند. پس ای اینکار روث خودش را تسلیم پلیس کرد اما قوانین انگلستان در آن زمان به گونه‌ای بود که روث متهم شناخته شد و اعدام گردید.

این داستان پرفراز و نشیب خمیرمایه اصلی فیلم رقص با غریبه را تشکیل می‌دهد، این فیلم پس از اکران همیشه در فهرست غمگینانه‌ترین آثار تاریخ سینما به چشم می‌خورد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


26. پسرها گریه نمی‌کنند (محصول سال ۱۹۹۹)

هیلاری سوانک بازی خیره‌کننده‌ای در این فیلم ارائه دارد و توانست اولین جایزه‌ اسکار خودش را به خانه ببرد. در این فیلم شاهد داستان زندگی فردی با نام براندون تینا هستیم. دوستان براندون به او تجاوز می‌کنند و سپس وی را به قتل می‌رسانند.

در نتیجه می‌توان گفت فیلم پسرها گریه نمی‌کنند داستان تلخی را روایت می‌کند که پس از دیدن آن مدت‌ها شما را به فکر وادار خواهد کرد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


27. یونایتد ۹۳ (محصول سال ۲۰۰۶)

حادثه ۱۱ سپتامبر بازتاب زیادی در دنیای سینما داشت و آثار زیادی را در این زمینه شاهد هستیم که یکی از تاثیرگذار‌ترین این آثار، فیلم یونایتد ۹۳ است. این فیلم به پرواز یونایتد ایرلاین شماره ۹۳ که در حادثه ۱۱ سپتامبر ربوده شده بود اشاره دارد.

این هواپیما در ۱۱ سپتامبر توسط تروریست‌ها ربوده می‌شود و قرار بود با کاخ سفید برخورد نماید، اما این اتفاق به دلیل باخبر شدن مسافرین از حضور هواپیما ربایان صورت نگرفت و دست آخر پرواز یونایتد ۹۳ با زمین برخورد کرد.

فیلم یونایتد ۹۳ در کنار داستان هیجانی که دارد روابط انسانی زیادی را میان مسافرین به تصویر می‌کشد و به همین دلیل جذابیت‌هایی زیادی به عنوان یک فیلم درام دارد.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


28. منچستر بای د سی (محصول سال ۲۰۱۶)

این فیلم در سال ۲۰۱۶ غوغا کرد و در مراسم اسکار نامزد شش رشته شد و در نهایت دو جایزه را به خانه برد. فیلم منچستر بای د سی داستان یک سرایدار جوان را حکایت می‌کند که اتفاق‌های زیادی را در زندگی تجربه نکرده است تا اینکه روزی به وی تلفن می‌شود و در جریان قرار می‌گیرد برادرش که مدت‌ زیادی از او خبری نداشته در بیمارستان به دلیل سکته قلبی بستری شده است.

لی عازم بیمارستان می‌شود اما دیر می‌رسد و با جنازه برادرش روبرو می‌شود. سپس برای خبر دادن به پسر برادرش به شهر منچستر که محل سکونت آن‌ها بوده می‌رود و رابطه احساسی عمیقی با برادر زاده‌اش پیدا می‌کند.

با این حساب می‌توان گفت با فیلمی سروکار داریم که سرشار از عواطف خانوادگی و احساسی است و اگر به موضوع‌های اجتماعی و خانوادگی علاقه دارید فیلم منچستر بای د سی را از دست ندهید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


29. دزد دوچرخه (محصول سال ۱۹۴۸)

این فیلم یکی از تاثیرگذارترین فیلم‌های تاریخ سینما لقب گرفته است و فضای زندگی واقعی مردم در خیابان‌های ایتالیا را به تصویر می‌کشد. همان‌گونه که از نام فیلم پیداست یک سارق دوچرخه فردی که با هزار و یک زحمت برای کارش خریده است را می‌دزدد.

در نتیجه آنتونیو به عنوان شخص اول این فیلم چاره‌ای ندارد به غیر از اینکه دوچرخه‌اش را پیدا کند. او برای اینکار از پسر کوچکش کمک می‌گیرد و شاهد روایت ماجرایی غم‌انگیز و احساسی در ادامه فیلم هستیم.

فیلم دزد دوچرخه در سال ۱۹۴۹ در دو رشته مختلف نامزد جایزه اسکار شد و به شما قول میدیم داستان جذاب و موسیقی ماندگار آن را هرگز فراموش نکنید.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما


30. فهرست شینلدر (۱۹۹۳)

استیون اسپیلبرگ، در سال ۱۹۹۳ زندگی واقعی فردی با نام اسکار شینلدر را به تصویر کشید و توانست جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را از آن خود کند. داستان این فیلم در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود و از قرار معلوم اسکار شینلدر توانسته بود جان بیشتر از هزار نفر را از دست نازی‌ها نجات دهد.

بازیگران بزرگی مانند لیام نیسون، بن کینگزلی و رالف فاینز در این فیلم اوج هنرنمایی خود را به نمایش می‌گذارند و با اثری طرف هستیم که بنیاد فیلم آمریکا آن را سومین فیلم برتر تاریخ سینما می‌داند.

نگاهی به غمگینانه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم به فیلم‌های درام و غمگین علاقه دارید و آثار تاثیرگذاری را می‌شناسید که ما به آن اشاره نکردیم، خوشحال خواهیم شد اگر در قسمت نظرات ما را در جریان این فیلم‌ها قرار دهید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 165
در انتظار بررسی:53
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/07/26
توی فیلم 127 ساعت نقش اول داستان دستش گیر میکنه نه پاش.
پاسخ ها
mohammadz1377
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
دقیقا
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
دقیقا درست گفتید.
ضمنا فیلم پاپیون هم جا افتاده...
اااااااااا
United Arab Emirates
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
فیلم
۱۲۷
ساعت غمگین بود؟؟؟؟
بدون نام
United Kingdom
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
فقط مسافران مهتاب با فیلم هندی گلستان که اونا هم تو این لیست نبود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
اینجیر رجه لی (.یک فیلم درام و عاشقانه ترکیه ای هستپیشنهاد میکنم اونم وارد لیست کنید یکی از ماحساسی ترین فیلم هایی هیت ک دیدم ای کاش فیلمی incir receli مثل اون وجود داشت ک دوباره ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/07/26
دم شما گرم واقعا این مجله یه مجله مادره و با کانال ها و سایتهایی که کارشون کپیه خیلی متفاوته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
فیلم ستاره های بخت ما
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/07/26
درخشش یک ذهن پاک ، کجاش غم انگیزه؟
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/07/26
من متوجه نمی شم چرا باید بعضی از فیلم هایی که محتوای نامربوط دارند رو معرفی کنید و باعث تبلیغ شون بشید. به عنوان مثال کوهستان بروکبک.
پاسخ ها
milad
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
ما مشکلی نداریم که با محتوای نامربوط ببینیم . بهتره تو کار بقیه دخالت نکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
کامنت تو تبلیغ بیشتری بود براش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چقدر كامنت ميزاري شما
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/07/26
من چهار تاشو دیدم بالا ، تایتانیک ، ۱۲۷ ساعت و نحسی ستارگان بخت ما واقعا گریه آورن
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1397/07/26
لیست منحصر به فردی بود واقعا احسنت به نویسنده
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/07/26
تو فیلم 127 ساعت مجبور میشه دستش رو قطع کنه که شما نوشتید پاشو قطع میکنه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/07/26
تو فیلم 127 ساعت طرف دست خودشو قطع میکنه نه پاش رو
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/07/26
لئون هم میتونست تو این لیست باشه
همینطور شجاع دل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
به نظرم هوش مصنوعی اسپیلبرگ هم باید اضافه میشد
..
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
لئون که جنایی هست شجاع دلم که حماسی هست به این لیست مرتبط نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
ی
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/07/26
در جستجوی خوشبختی ، خیلی خیلی خوبه
هاچی: داستان یک سگ ، انقدر گریه کردم که نگو
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/07/26
جای انیمیشن mary and max 2009وnow is good 2012 و21grams 2001خالیه،از 50 درصد فیلم های ذکر شده این سه تا غمگین تر و احساسی تر بودن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
انيميشين آپ هم خيلي غم انگيزه
United Kingdom
13:10 - 1397/07/26
سه فیلم از جانی دپ خاطرم هست که خیلی گریه دار بودن و اشکم رو درآوردن... یکیش فیلم blow به معنی کوکائین ، فیلم from hell که البته صحنه های خشن جنایات هولناکی داره هر کسی نمی تونه تحمل کنه اما قصه ی بسیار دردناکی داشت و همینطور فیلم دشمنان ملت یه فیلم شاهکار ساخته ی مایکل مان.
فیلم sully با بازی بی نظیر تام هنکس به کارگردانی کلینت استیوود هم فوق العاده احساسی بود مخصوصا بیست دقیقه پایانی فیلم به شدت شما رو تحت تأثیر قرار میده و امکان نداره اشکتون درنیاد بعد از تماشای این فیلم زیبا و تماشایی..
پاسخ ها
SAHEL
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
ادوارد دست قیچی هم فوق العاده بود! پیشنهاد میکنم حتما ببینین
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/07/26
آرون رالستون دستشو میبره نه پاشو..
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/07/26
خخخخخخخخ
کوهستان بروکبک؟؟؟؟
فیلم همجنسگرایی هم که تبلیغ می کنین!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
تو نگفته بودی کسی بهش توجهی نمی کرد! گناهرتو بیشتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
مثلا اينجا نگن كسي نمي بينه ؟؟؟
Dark.V
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
خب مشکلش چیه؟ :/
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/07/26
فیلم مصائب مسیح ساخته ملگیبسون منو واقعا به گریه دراورد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
واقعا عالی بود
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/07/26
بیتر مون و سه شنبه غمگین
پاسخ ها
نجمه تقوی
-
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
سلام. منظورتون یکشنبه غم انگیزه؟
Gloomy Sunday- A song of Love & Death
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/07/26
غم‌انگیز بودن یک فیلم عنصر موثری درتحت
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1397/07/26
من که اغلب این فیلمها رو دیدم ،یاداوری این فیلمها امروز خیلی ناراحتم کرد
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/07/26
نویسنده مقاله فرق بین دست و پا را در فیلم 127 ساعت نمی داند! یا اصلا فیلم را تماشا نکرده...
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1397/07/26
در فیلم ۱۲۷ ساعت دستشو قطع میکنه نه پاشو
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
بابا اگه نگاهی به نظر بقیه هم می انداختی بهتر بود تا تکلیف دوستت کامنت بزارید
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/07/26
واقعا فیلم های غم انگیزی هستند ... صحنه سوختن خانه در منچستر ... خودکشی پسر در شاعران مرده ... ایکاش به انگلیسی هم نام فیلم هل را میگذاشتید
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/07/26
هیچکدومشون مثل فیلم ماندولین کاپتیان کورلی نیستند
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/07/26
فقط تایتانیک و در جستجوی خوشبختی
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1397/07/26
فیلم cargo رو من دیدم خیلی غمگین و قشنگ بود. دوسش داشتم.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/07/26
بسیار عالی
ممنون
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/07/26
دورافتاده و مسیرسبز خیلی ناراحت کننده نبودن
خیلی قشنگ بودن ولی ناراحت کننده نبودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
مسیر سبز ناراحت کننده نبود؟آخرش که اون مرد خوبه مرد خیلی ناراحت کننده بود به نظرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
حالا شما حرص نخور
گلی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
چطورمیتونم یه فیلم رو پیدا کنم اسمش رو نمیدونم من این فیلم رو۱۰سال پیش ازام بی سی پرشیابازیر نویس دیدم عالی بودوغمگین وگریه داراگرراهی هست که یه چیزایشو تعریف کنم شاید پیداش کنم
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1397/07/26
انیمیشن مدفن کرم های شب تاب منو واسه یک ماه دقیق ترکوند و از زندگی عادی دور کرد، هنوز که هنوزه یاد اون فیلم که میوفتم جیگرم میخواد کباب شه
واقعا به همه پیشنهاد میکنم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
واققعععاااا گريه داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
هنوز هم بعد چند سال وقتی به یاد این انیمیشن می افتم اشک تو چشام جمع میشه واقعا تکان دهنده است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
واقعا! من اصلا تا یه مدت اصن نمیتونستم به هیچ چیز دیگه ای غیر اون فکر کنم
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
واقعا انیمه مدفن کرم هایه شب تاب معرکست.قابل بیان نیست زیبایی و حس درد.من فقط میخواستم بغضمو فریاد بزنم.همچنین فیلم من هنوز الیس هستم.نامادری.خواهر من.دختر میلیون دلاری با بازی هیلاری سوانک.12 سال بردگی..اخر فیلم انتقام جویان 4.فیلم اقایه نوبادی.درکل برایه لیست زیباتون ممنونم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
فک کنم شما همه تون دخترید که خیلی گریه کردید بابت این فیلم
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1397/07/26
از گور بازگشته
پاسخ ها
ساجده
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
واسه چ سالیه این انیمیشن؟!و ساخت کجاست؟!زیر نویس یا دوبله داره؟!
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
کارگردانی ایسائو تاکاهاتا محصول ژاپن در سال1988 و نسخه دوبله ان هم هست
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/07/26
فیلم love story رو یادتون رفت
France
20:03 - 1397/07/26
تو فیلم 127 ساعت،دست راستش بین سنگ و صخره گیر میکنه نه پاش!
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1397/07/26
فیلم هوش مصنویی وفیلم مادر هند فیلم های غمگینی بودن
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/07/26
جای فیلم استخوان های دوست داشتنی واقعا خالیه.کسایی که فیلم های غمگین دوست دارن پیشنهاد میکنم حتما ببینین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
من کتابشو خوندم خیلی مسخره اس
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/07/26
127ساعت جیمز فرانکو دستش رو قطع میکنه نه پاشو
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/07/26
من پیش از تو هم فیلم غمگینی بود
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/07/27
بهترین فیلم به نظرم تو این لیست فیلم the green mile
یا همون مسیر سبز یا به قول شما دالان سبزه , خیلی دوسش داشتم و دارم و از دیدنش هیچ موقع خسته نمیشم
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1397/07/27
فیلم مسیرسبز یاهمون دالان سبز جزو اون فیلم هایی هست که آدم ازچندبار دیدنش خسته که نمیشه، لذت هم میبره...
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1397/07/27
واقعا متاسفم که نویسنده ی این مطلب کوچک ترین اطلاعی از فیلم ندارد کوهستان بروکبک یک فیلم همجنسگرایانه است و نباید نام آن تبلیغ شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
چه ربطی داره؟
اینجا لیست فیلمهای غمگین نوشته شده و این فیلم هم جزوشونه.
کاش خدا یه عقلی بهتون بده که دست از تعصب و سانسور و فکرای ضدانسانیتون بردارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
نمي دونستم داعشي ها هم به فيلم علاقه دارن
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
این لیست فقط فیلمهای غمگین را نشان می دهد. اینکه گرایش هر انسانی به چه سمت و سویی است مساله کاملا شخصی است که در دنیای امروزه حل شده است. امیدوارم یک روزی جای تعصبات خشک را ذهن انسانی آزاد اندیش بگیره . و البته هر انسان مختاره هر فیلمی که دوست داره ببینه و نباید تعمیم داد نظرشو به نظر عموم مردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
يني به خودتون اين حقو ميدين كه حتي جلوي فيلم ديدن ديگرانو هم بگيرين؟! عجب قدرتي داره اين ... شما!!
Mhshid
-
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
شما باید برای خودت متاسف باشی ک حتی نمیدونی عشق جنسیت ندارع
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1397/07/27
ابد و یک روز یادتون رفت
France
01:10 - 1397/07/27
فيلم فرانسوى "گربه"، با بازى گرى سيمون سينيوره و ژان گابان، از شاهكارهاى سينماى دراماتيك فرانسه است. داستان زوج سالخورده اى كه قرار است خانه شان خراب شود و محله نو سازى شود. شوهر به گربه اش بيش از همسرش كه كه عليل است توجه دارد. زن مستاصل گربه را سر به نيست ميكند و مرد ديگر با زنش حرف نميزند. زن بيچاره خودش را ميكشد. در پايان معلوم ميشود كه شوهر گربه را دوست داشته چون او را بياد دورانى مي انداخته كه زنش بند باز جوان و زيبايى بوده. صحنه اخر فيلم تا مدتها به يادتان خواهد ماند.
پاسخ ها
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
با سلام. متاسفانه من فیلمی رو که فرمودین نتونستم پیدا کنم . امکانش هست اسم فیلم بصورت اصلی را اعلام فرمایید. با تشکر
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1397/07/27
اکثر فیلمهای این لیست دیدم و باهاشون کلی گریه کردم ولی فیلم در حال و هوای عشق هم خیلی غم انگیز و خیلی زیباست توصیه میکنم از دست ندین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
عاشق اون فیلمم
Germany
03:00 - 1397/07/27
ممنون بابت این مقاله.. اشتباه تایپی داشتید..در فیلم 127 ساعت ارول رالستون مجبور ب قطع کردن دستش میشه نه پا..و اینکه به جز فیلم 12 سال بردگی ک باعث شد یک بازیگر رنگین پوست جایزه اسکار ببره فیلم معروف برباد رفته هم باعث شد بازیگر رنگین پوستش برای اولین بار جایزه اسکار رو مال خودش کنه
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1397/07/27
تو فیلم 127ساعت دستشو میبره نه پاشو
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/07/27
فیلم بازمانده از قلم افتاده.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
Lone survivor... محشره
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/07/27
خیلی خوب بودن ، به نظرم جای فیلم the lovely bones توی این لیست خالی بود ، حتما ببینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
واقعا فيلم ناراحت كننده ايه . بخصوص براي كسايي كه دختر دارن
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/07/27
ديوانه از قفس پريد
موديگليانى
نوت بوك
ميليونر زاغه نشين
گل هاى جنگ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
نوت بوک که غنگین نبود!آخرش دختر و پسره با هم ازدواج کردن و تا آخر عمر با هم موندن به خوبی
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/07/27
لالالند و گلادیاتور هم خوبن برا این دسته
پاسخ ها
Lou
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
لالالند بیشتر غیر منتظره بود تا غمگین
Germany
16:10 - 1397/07/27
من برای هاچی خیلی گریه کردم..وای منچستر بای د سی قلب آدمو به درد میاره...اولش انگار چیزی نیست اما وقتی مخاطب با واقعیت زندگی لی مواجه میشه واقعا تلخ و درآوره
United States
17:55 - 1397/07/27
دالان سبز یا مسیر سبز خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/07/27
نوامبر شیرین با بازی شالیز ترونم خوب بود
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1397/07/27
هیولایی فرا می خواند یکی از بهترین فیلم هایی هست که به عمرم دیدم. تفکری روانشناسانه پشت این فیلم هست که این روزها شاید دغدغه ی خیلیا باشه.
پاسخ ها
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
من هم عاشقش شدم خیلی پاش گریه کردم
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/07/27
فیلم هدیه نیکلاس واقعا غم انگیز است
France
08:02 - 1397/07/28
خدا به تام هنکس آلپاچینو مورگان فریمن رابرت دنیرو ژان رنو طول عمر بده من نمیتونم نبودن اینها را تحمل کنم. این صفحه را که دیدم یاد فیلم ها و صحنه های غم انگیزی افتادم که این بزرگان بازی کرده بودن.
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1397/07/28
فیلم پاپیون هم خیلی غمگینه
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1397/07/28
قیصر هم میتونست تو این لیست باشه
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/07/28
فیلم های هندی تو این لیست جاشون خالیه
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
آره مثل دوداس هزار بار ببینم گریه میکنم
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1397/07/28
یکی به من بگه کجای فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک غم انگیزه؟ اینا که آخرش بهم می رسند یا من فیلمو نفهمیدم؟
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1397/07/29
کوهستان بروکبک فیلم سخیفی درموردگرایشات دومردبهم.نمیدونستم جزوغم انگیزترین هاحساب میشه
Iran, Islamic Republic of
04:39 - 1397/07/29
عجیبه نه نویسنده نه هیچکدوم از کامنتها به فارست گامپ اشاره نکرده! از اون غم انگیزتر؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
جل الخالق! كجاش غم انگيز بود؟ يه آدم با آي كيوي پايين كه به هرچي مي خواست رسيد هم دختر مورد علاقه اش و در نهايت بچه
بدون نام
France
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
منم اومدم گامپ را بنویسم ولی دیدن که در مجموع فیلم غم انگیزی نبود هر چند صحنه های غم انگیز زیادی داشت
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/07/30
فيلم منچستر كنار دريا فوق العاده س . و خيلي غم انگيزه
Sweden
11:09 - 1397/10/11
فقط شیندلر لامصب موسیقی متنش نابود میکنه
پاسخ ها
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
پروردگارا لیست شیندلر محشره محشره محشره.من هنگام تماشا واقعا نمیدونستم چجوری اشامو پاک کنم یا بغضمو قورت بدم.معرکه بود معرکه.حتما ببینید حتما
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1397/10/14
من سکانس آخر فیلم فهرست شیندلر حسابی گریه کردم اونقدر صحنه زیبا با اون موسیقی فوق العاده زیبا و غمگین و تاثیر گذار خیلی صحنه ی قشنگیه با اون بازی درخشان لیام نیسون به نظرم یکی از غمگین ترین های تاریخ سینماست
پاسخ ها
محمکد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
واقعا عالیه
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
فوق العادست این فیلم باور کنید اگر اشتبا نکنم نه بار این فیلمو دیدم بخدا
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1397/11/22
فیلم سه قدم بالاتر از بهشت 1 هم میتونه توی این لیست باشه
پاسخ ها
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
دقیقا.فیلم عالی هست
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1397/11/24
یکی از غمگین ترین فیلم هایی که دیدم فیلم عزیز میلیون دلاری بود.چون اصلا انتظار همچین پایانی رو نداشتم
پاسخ ها
الینا اراکلیان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
اگه نگم این فیلم هم واقعا زیباست عذاب وجدان میگیرم
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/11/26
انیمیشن مدفن کرمهای شبتاب رو جا انداختی،من بارها و بارها بغضم گرفت بعد دیدن این انیمیشن
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/11/29
واقعا عالی بود چند تا از این فیلم ها رو دیدم بهترین از نظر من بینوایان بود و همینطور یه فیلم تو لیست نبود استخوان های دوست داشتنی این فیلم هم تو لیست اضافه کنید.. بازم قدر دانی میکنم از شما به خاطر لیستی که ارایه داده بودید
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1397/12/21
بختی ستارگان ما واقعا غم انگیر بوود.
Iran, Islamic Republic of
03:20 - 1397/12/22
فیلم بازگشته و رومئو وجولیت2013 و انیمیشن مدفن کرم های شب تاب دیوونه کننده ست من که هنوزم یادم میوفته گریه م میگیره
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1397/12/29
پس نجات سرباز رایان کو ؟
یکی از غمگین ترین اثر ها
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1398/02/13
هاچیکو ،خیلی خیلی خیلی ناراحت کننده و تاثیرگذار بود
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1398/02/21
انیمیشن مدفن کرم های شب تاب انقد غمگین بود که اشکم در اومد اخرش گفتم لعنت به کسی که جنگ رو راه انداخت م خصوصا بغض اخرفیلم
France
03:22 - 1398/03/14
اطلاعاتتون ناقصه مثلا در مورد فیلم دخترم ( my girl - 1991 ) ما با یه درام کمدی سر و کار داریم یا مثلا فیلم در جستجوی خوشبختی یه درام اجتماعیه که آخرشم خوب تموم میشه
توی این لیست بدون شک اسم فیلمی مثل capernaom خالیه که حضار تو سالی که گذشت تو مراسم اسکار ایستاده به مدت پونزده دقیقه دست زدند
United States
06:45 - 1398/03/25
detachment
I am Sam
Still Alice
Seven pounds
چیزی که زیاده فیلم غمگین.... اما لیستت عالی بود.
philadelphia
, و هزار تا فیلم دیگه
million dollar baby.....
United States
06:53 - 1398/03/25
به نظرم غمگین ترین مسئله اینه که این همه آدم اینو موضوع رو سرچ کردن... هر کسی هستی یا هرجایی که کسی.... غمت رو باهات شریک میشم و شادیات رو میذارم واسه خودت. عزیزای غمگین من قوربون چشمای غمگینتون برم, بعضی وقتها غم و یه موضوع غمگین چنان قشنگه که هیچ شادی نمیتونه جاشو بگیره. وقتی شیرینی غم زیر دهن آدم مزه میکنه دیگه کارش تمومه. همگی خسته نباشیم که اثیر غم شدیم.
پاسخ ها
محمد راد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
سلام آشنایی ندارم باهاتون ولی وقتی پیامتون رو خوندم از ته قلبم یه آه کشیدم یه موسیقی بیکلام غمگین داره پلی میشه و صدای بارون که به سقف میخوره فضا رو غمگین تر کرده توی کامنت ها اسامی فیلم ها رو میدیم حرفتون بدجور امید بخش بود امیدوارم هر جای دنیا زندگی میکنید همیشه لبتون پر از خنده باشه البته خنده های از ته دل رفیق
Turkey
02:20 - 1398/03/26
فیلمی به گریه داری فیلم نجات دهنده خواهرم میشناسید؟به غیر از نحسی ستارگان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
پنج قدم فاصله
Iran, Islamic Republic of
04:50 - 1398/04/02
من همه ی این فیلماروندیدم ولی بنظرم بهترین فیلمی که دیدم فیلم نحسی ستارگان ما بود واقعا خیلی غم انگیزه انقدر ارزش دیدن داره که حیفم اومد اینجا کامنت نزارمو نگم البته green mileهم خیلی قشنگه ولی اون یه چیز دیگس
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/04/03
ستاره های روی زمین به کارگردانی امیر خان هم باید تو لیست باشد
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/04/15
فیلم EVERY DAY و walk to remeber و گزینه های ایرانی هم مثل لاتاری و رویای خیس
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/05/05
من نميدونم چرا هيچ كدومتون اسمي از فيلم مرثيه اي براي يك رويا نياوردين فيلمي از دارن ارونوفسكي با اون بازي ها و موسيقي قوي
غم انگيزترين پايان بندي براي هر چهار كاراكتر فيلم
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1398/05/05
سلام. فیلم ET اسپیلبرگ هم می تونست توی این لیست باشه. یه شاهکار به تمام معنا بود
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/05/22
باید فیلم پنج فوت فاصله هم توش میبود واقعا پایان غم انگیزی داشت
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/06/05
فیلم مغزهای کوچک زنگ زده
-
21:44 - 1398/06/11
فیلم blue is the warmest color,call me by your name,lolita هم فیلم های غم انگیزی بودن
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1398/06/26
کوهستان بروکبک....آه...زندگی نذاشت برام...:(
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1398/06/28
این 3 فیلم هم واقعا در این لیست جا دارند:
1- million dollar baby (اصلا داغونم کرد، منی که احساسی نیستم، نزدیک بود گریه کنم)
2- Leon the professional (بی نظیره، حتما ببینین)
3- the mist (البته فیلم ترسناک هست و به غیر از پایان فوق العادش، مطلب خاص دیگه ای نداره)
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/06/31
فیلمهای

دزد دوچرخه

ماجرای جو کوچولو

کازابلانکا
مردی به نام اوه

پدرخوانهده

شهرخدا
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1398/07/04
لئون و شجاع دل، تروی ، گلادیاتور ، دختر میلیون دلاری و.... فیلم های این سبکی هستن که جاشون اینجا خالیه
Iran, Islamic Republic of
04:43 - 1398/07/18
میدونین وقتی انیمیشنی مثل up هست و مدفن کرم های شبتاب نه فقط باید خندید
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/08/03
سلام فیلم 3 قدم بالاتر از اسمان و بوکسور میلیون دولاری هم اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/09/02
پنج قدم فاصله هم خیلی قشنگ و غمگینه
حتما وقتی کامنت رو میخونید برید ببینید
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/09/29
هاچیکو رو که دیدم واقعا جلوی اشک هام رو نمی تونستم بگیرم مخصوصا موسیقی تاثیرگذاری که این فیلم داشت ولی فیلم نحسی ستارگان بخت ما ، اصلا قشنگ نبود و هیچ صحنه تاثیرگذاری نداشت که نشون بده دختره بیماریش رنجش می ده به نظرم فیلم نجات دهنده خواهرم رو جای این می ذاشتن بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/10/11
تو ایرانی ها فیلم یتیم خانه ایران هم بسیار بامحتوا و زیباست هم از تایتانیک غم انگیز تر...
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/10/12
پس فیلمای جوکر چی شد شوالیه تاریکی جوکر 2019 فیلم متفقین مکس پین ستیغ اره ای نجات سرباز رایان افسانه های خزان فیوری
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/10/16
نظر شخصی من به ترتیب لیست شینلدر-پیانیست-مسیر سبز-هاچی-بینوایان.....
البته مدفن کرمهای شب تاب رو میشه تو 10 تای اول جا داد
Germany
05:19 - 1398/10/19
من چون یه فیلم های غمگین علاقه زیادی دارم و در این باره فیلم های زیادی دیدم، فیلم سینمایی که قرابت زیادی به فرهنگ ما ایرانی ها داره و همذات پنداری زیادی میتونید باهاش داشته باشید، فیلم نامادری (stepmom) محصول سال 1998 هستش، فیلم در مورد ماجرا مادری هستش که به سرطان دچار میشه و رویاهایی که برای فرزندانش ترسیم کرده بوده رو به پایان میبینه؛دیالوگ ها فوق العاده غم انگیزی که بین مادر و فرزندان رد و بدل میشه، غیرممکنه اشک رو از چشمانتون چاری نکنه.
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/11/07
فیلم پاپیون با بازی استیو مک کویین خیلی جذاب،تاثیر گذار و غمگین است.
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1398/11/23
حفره ی خرگوش اصلا قشنگ و غمگین نبود فیلم کسل کننده ای بود
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1399/01/06
فیلم رتبه یک بنام
در مسیر سبز چرا نیست پس
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1399/01/19
عزیز دل،متن و همه چی خوب بود،ولی خدایی باید اسم فیلمارو انگلیسی هم مینوشتی یا فقط انگلیسی مینوشتی،خدایی درست نیست بنویسی:منچستر بای د سی!!!
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1399/01/29
جای اولد بوی (کره ای) توی لیست خالی بود
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1399/03/02
اسم یک فیلم درام رو که داستانش رو یادمه چطور باید پیدا کنم
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1399/04/11
فیلم هاچیکو خیلی تاثیر گذار بود
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1399/07/25
شاید نظری که من میدم مورد حمله ی دیگران واقع بشه، اما دلیل نمیشه نگمش.
یه سری احساسات هم هستن به غیر از عشق و انساندوستی، که گریه ی آدمو در میارن.
میخواستم به این لیست، سه گانه ی هابیت رو هماضافه کنم. شاید همه بگن هابیت کجاش درام بود؟ اگه سه گانه ی هابیتو دیده باشین، از قسمت اول به دو نفر دل می بندین: به تورین و غرور پرافتخارش و کیلی که جوونترینه وشیطنتاش. هیچکدومتون نمیتونید بگید تحت تاثیر مرگ این دو کاراکتر قرار نگرفتین. این حس یه غم پرافتخاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر