مک کاناهی در قالب یک پدر دلسوز
۷۸۴۹۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴
۶۶۶۰
«پسر سفید، ریک» برخلاف عنوانش داستان دختری نوجوان است که به موادمخدر معتاد شده و پدر دلسوزش با بازی متیو مک کاناهی آمریکایی به رغم تمامی شیرینی ظاهری اش به او مجال ادامه خطاهایش را نمی دهد و وادارش می کند که در جاده بهبودی به حرکت درآید.

بانی فیلم: «پسر سفید، ریک» برخلاف عنوانش داستان دختری نوجوان است که به موادمخدر معتاد شده و پدر دلسوزش با بازی متیو مک کاناهی آمریکایی به رغم تمامی شیرینی ظاهری اش به او مجال ادامه خطاهایش را نمی دهد و وادارش می کند که در جاده بهبودی به حرکت درآید.

مک کاناهی در قالب یک پدر دلسوز

این فیلم که به کارگردانی یان دومانژ است و ابتدا اواسط شهریورماه در فستیوال معتبر تلوریدا آمریکا به نمایش درآمد و به تازگی در سطح جهان اکران عمومی شده، مراحل درمانی این دختر را به دقت به نمایش می گذارد اما این مک کاناهی پرتجربه تر است که به عنوان بهترین بازیگر فیلم از این مخمصه روحی رها و به جمع بهترین های سال وارد می شود.

با این وجود مک کاناهی که در سال های اخیر در فیلم های «ماد» (۲۰۱۴) و «بین ستاره ای» (باز هم ۲۰۱۴) عالی بوده، به سبب پیروزی اش در انتخابات اسکار ۲۰۱۳ (به خاطر فیلم «باشگاه خریداران دالاس») مدعی اول اسکار امسال تلقی نخواهد شد و این عادت آکادمی اسکار است که جایزه را حتی المقدور به کسانی بدهد که پیشتر آن را نبرده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج