زائران اربعین به توصیه‌های رانندگی عمل کنند
۷۸۵۸۴۰
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۷
۲۶۴۹
معاون عملیاتی فرمانده انتظامی کشور از زائران اربعین حسینی خواست با دقت به توصیه های رانندگی عمل کنند.

خبرگزاری مهر: سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مستقر در مرز چذابه اظهار کرد: در این ایام مسئولیت امنیت زائران با مجموعه ناجا و دیگر سازمان ها است.

وی افزود: از یک ماه قبل همکاران در سراسر کشور از مبدأ تا مقصد که پایانه های مرزی شلمچه، چذابه و مهران است، حاضر و تمهیدات لازم را اتخاذ شده است.

معاون عملیات ناجا تصریح کرد: امروز توفیقی داشتیم که از پایانه مرزی چذابه بازدید و خدمات رسانی را در بخش های مختلف از جمله مرزبانی، گذرنامه، یگان ویژه، پلسی امنیت و راهور مورد بررسی قرار دهیم.

سردار ساجدی نیا ادامه داد: نیروهای ناجا به خوبی در مرزهای خروجی حضور دارند و اقدامات مؤثر و خوبی را نیز به عمل آوردند؛ با این حضور بسیار فعال دیگر فکر نمی کنم مشکلی در این رابطه داشته باشیم.

وی عنوان کرد: ضمن تأمین امنیت زائران و حضور فعال نیروهای ناجا از زائران حسینی تقاضا داریم که حتما مدارک لازم مثل گذرنامه و روادید را به همراه خود داشته باشند تا بعد از ارائه به مأموران بتوانند از مرزها عبور کنند.

معاون عملیات ناجا در پایان بیان کرد: برای طولانی بودن مسیر تردد زائران قطعا راهنمایی و رانندگی حضور دارد و همه باید به توصیه های آنها گوش بگیرند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج