روایتی تکان دهنده از حرمسرای قذافی
۷۸۶۲۷۷
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
۳۰۰۶۴
قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت‌ او قرار داشته و شامل اتاق‌ها یا آپارتمان‌های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده‌اند که با لباس نیمه‌عریان نزد قذافی حضور پیدا کنند.

خبرآنلاین: قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت‌ او قرار داشته و شامل اتاق‌ها یا آپارتمان‌های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده‌اند که با لباس نیمه‌عریان نزد قذافی حضور پیدا کنند.

 گزارشی که اطلاعات آن برگرفته از کتاب «حرمسرای قذافی» به قلم آنیک‌کوژان و با ترجمه بیژن اشتری (نشر ثالث) است، در آستانۀ سالگرد مرگ قذافی نوشته است: «هرگز این لحظه را فراموش نخواهم کرد. او فقط به بدنم تعرض نکرد بلکه روحم را نیز با دشنه‌ای سوراخ کرد. آن دشنه هرگز بیرون نیامد. همان‌جا ساکن و بی‌حرکت افتاده بودم و فقط گریه می‌کردم. قذافی به جادوی سیاه معتقد بود. او برای جادو و جنبل‌هایش به خون دختران باکره نیاز داشت.»

۲۰ اکتبر مصادف با ۲۸ مهرماه سال‌مرگ معمر قذافی، رهبر انقلاب لیبی است. او پس از کودتا تا سال ۱۹۷۷ رئیس کشور لیبی بود. در سال ۱۹۷۷ از منصب رسمی ریاست شورای فرماندهی انقلاب لیبی کناره‌گیری کرد و مدعی شد که فقط یک نماد ملی خواهد بود. قذافی به عنوان یکی از عمده‌ترین حامیان تشکیل ایالات متحده آفریقا از ۲ فوریه ۲۰۰۹ تا ۳۱ زانویه ۲۰۱۰ رئیس اتحادیه آفریقا بود.

طی دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ میلادی، لیبی تحت رهبری قذافی از سوی غربی‌ها یک کشور حاشیه‌ای به حساب می‌آمد که ستم ناشی از اختلافات داخلی، تروریسم، قتل و غارت توسط رهبران را نشان می‌داد که در این اثنا قذافی مبادرت به اندوختن چندین میلیارد دلار ثروت برای خودش و خانواده‌اش کرد.

در فوریه ۲۰۱۱ میلادی گروهی از معترضان سیاسی که از مخالفان و معترضان جدید تونس و مصر و دیگر بخش‌های جهان عرب الهام گرفته بودند بر ضد دولت قذافی در لیبی به‌پاخاستند و این موضوع به ‌سرعت به یک شورش عمومی مبدل شد و مخالفان در شهر بنغازی شورای انتقالی را تأسیس کردند. این امر لیبی را به ورطه جنگ شهری مابین نیروهای دولت و نیروهای مخالف با همکاری ناتو کشاند.

سازمان ملل با تصویب قطعنامه شماره ۱۹۷۳ با هدف حمایت از غیرنظامیان، خواستار ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز لیبی شد. دارایی‌های قذافی و خانواده‌اش مسدود شد و دادگاه جنایات جنگی حکم بازداشت او و پسرش سیف‌الاسلام به همراه برادرخوانده‌اش عبدالله السنوسی را صادر کرد و از طریق اینترپل آنان را تحت تعقیب قرار داد.

معمر قذافی در تاریخ ۲۸ مهر۱۳۹۰ شمسی و پس از ماه‌ها درگیری و فرار از دست شورشیان و انقلابیون لیبی در شهر محل زادگاه خود یعنی «سرت»، دستگیر و اندکی بعد به دست انقلابیون کشته شد. در آن روز با به کنترل درآوردن شهر سرت توسط نیروهای انقلابی لیبی، قذافی و چند تن از محافظان شخصی و فرمانده ارتشش در حالی که داشتند از شهر فرار می‌کردند، توسط نیروهای ناتو هدف قرار گرفتند و بعد در یک کانال فاضلاب پنهان شدند.

بنا به گزارش‌ها، قذافی پس از بیرون آمدن از «سوراخ» در حالی که پا و کمرش زخمی شده بود، خود را تسلیم نیروهای انقلابی کرد. پس از آن در حالی که قذافی تکرار می‌کرد «چه شده؟ چه شده؟ چه خبر است؟ به من شلیک نکنید» انقلابیون او را سوار یک ماشین کردند تا به «مصراته» منتقل شود. قذافی در واپسین لحظات حیاتش دو هفت‌تیر که رنگ یکی از آنها طلایی بود، یک رادیوی اف‌ام و یک ساعت مچی داشت.

او همچنین لباس نظامی بر تن کرده بود. البته بنا به ادعای محمود جبریل، ماشین حامل قذافی در درگیری میان نیروهای وفادار به او و انقلابیون هدف گلوله قرار می‌گیرد و قذافی در این میان کشته می‌شود. منابعی هم هستند که می‌گویند قذافی بر اثر اختلاف نیروهای انقلابی بر سر اینکه به کدام شهر برده شود، توسط جوانی به نام «سند الصادق العریبی» که او را اسیر کرده بود، به ضرب گلوله کشته شد.

اما این گزارش قرار است به بخش پنهانی زندگی معمر قذافی بپردازد. یعنی حرمسرای قذافی؛ جایی که زن‌های زیادی قربانی هوس‌رانی او شدند. معمر قذافی با هوس‌بازی‌اش زندگی زنان زیادی را نابود کرد. یکی از زنان قربانی‌شده توسط قذافی می‌گوید: «موقعی که جنازه قذافی را دیدم که به نمایش عمومی گذاشته شده بود، برای لحظه کوتاهی احساس لذت کردم. اما بعد حس وحشتناکی سراغم آمد. دوست داشتم زنده بود. دوست داشتم دستگیر می‌شد و در برابر یک دادگاه بین‌المللی قرار می‌گرفت و به خاطر جنایت‌هایی که کرده بود، محاکمه می‌شد.»

حرمسرای قذافی پر بوده است از دخترانی که بی‌سر و صدا، رازها و قصه‌های پررنجشان را در سینه‌هایشان دفن کردند.

قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت‌ او قرار داشته و شامل اتاق‌ها یا آپارتمان‌های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده‌اند که با لباس نیمه‌عریان نزد قذافی حضور پیدا کنند و هر ساعت از شبانه‌روز باید آماده به خدمت می‌بوده‌اند. این زنان مورد تجاوز قرار می‌گرفتند، کتک می‌خوردند و با تحقیرآمیزترین روش‌ها از آنان سوءاستفاده جنسی می‌شد.

قذافی روزانه برای فرونشاندن آتش شهوت خود به چندین دختر جوان نیاز داشت اما تنها به زنان بسنده نمی‌کرد بلکه گاهی در حضور دختران به پسران جوان هم تجاوز می‌کرد. قربانیان تجاوز جنسی قذافی به خاطر ترس از کشته‌شدن به دست خانواده‌ها و بستگان خود، از آنها بریده بودند و علاوه بر این می‌خواستند شرافت خانواده‌هایشان لکه‌دار نشود.

یکی از قربانیان حرمسرا دختر جوانی به نام «ثریا» است؛ دختری که در ۱۵ سالگی ربوده و به مدت ۵ سال در زیرزمین دژ قذافی بیرون از «طرابلس» نگهداری شد. او می‌گوید که روزانه با خشونت تمام مورد تجاوز، ضرب و شتم قرار گرفته و شاهد آزار جنسی دختران و پسران دیگر هم بوده است.

ثریا درباره اولین دیدارش با قذافی می‌گوید: «قذافی لخت مادرزاد روی تخت دراز کشیده بود و سعی در تجاوز به من داشت. زمانی که با او مجادله کردم مرا برای تنبیه به دست رئیس حرمسرای خود سپرد. جرات نگاه کردن در چشمانش را نداشتم. قذافی گفت نترس، من پدر، برادر و معشوقه تو هستم. من نقش تمامی این افراد را برای تو ایفا خواهم کرد. تو باید برای همیشه در کنار من بوده و با من زندگی کنی! من در اسارت قذافی بودم. زندانی‌اش بودم و او زندان‌بانم بود.»

ثریا معتقد است: «قذافی بازیگر ماهری بود. هرگز قذافی را در حال نماز ندیدم. هرگز. به جز یک‌بار در آفریقا که در یک اجلاس مهم عمومی در شرایطی قرار گرفت که مجبور شد ‌نماز بخواند. فهمیدم قذافی مطلقا هیچ احترامی برای هیچ‌ چیزی قائل نیست. حتی برای خداوند. او تک‌تک فرامین الهی را نقض می‌کرد. حتی دشمن خدا بود.»

دنیای قذافی، دنیایی بدون قید و بند، بدون قانون و بدون منطق بود. او بی‌شرمانه اغلب زنان اطرافش را «لکاته» خطاب می‌کرد!

«سفیه» همسر قذافی در ساختمانی مجزا زندگی می‌کرده و این دو فقط در برخی مراسم عمومی کنار یکدیگر ظاهر می‌شدند. قذافی اغلب کاری به کار همسرش نداشت و همیشه وانمود می‌کرد که مخالف سرسخت چندهمسری است.

تیم حفاظت و بادیگاردهای قذافی را زنان زیبا و بلندقامت تشکیل می‌دادند؛ زنانی که هر روز خروارها غم را با خود به دوش می‌کشیدند. قذافی هر زنی را که دوست داشت، انتخاب و به محل اقامتش منتقل می‌کرد. نیروهای ارتش و پلیس لیبی، زنان را به زور از دانشگاه‌ها یا آرایشگاه‌ها به «باب‌العزیزیه» منتقل می‌کردند تا زیر نظر پرستاران خارجی یعنی «گالینا»، «ایلینا» یا «کلودیا» آزمایش خون بدهند. بخش دیگری از زنان مورد پسند قذافی، ترانه‌خوانان شرقی، مدل‌های لباس و همسران سران کشورهای همسایه بودند که در هنگام سفر به لیبی به آنها کیف‌های پر از دلار هدیه می‌داد.

حالا ۶ سال است که قذافی مرده اما هنوز که هنوز است نام او بر اندام زنانی نحیف لرزه می‌اندازد؛ زنانی که حالا معلوم نیست کجایند و چه می‌کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/07/27
نمیدونم چرا دیکتاتورهای حقیر وپست اینقده به جادو جنبل علاقه دارند !!!؟؟؟؟؟؟شاید به این دلیل که اعتقادی به خدا ندارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
یه سوال دارم آیا مردی هست که ثروت و قدرت داشته باشه ولی هوس داشتن حرمسرا نداشته باشه؟بعضی از مردان گدا هم که باشند باز دنبال رابطه با زنان متعدند .قذافی در جهان زیاده اما هنوز به ثروت و قدرت نرسیدند
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/07/27
واقعآ متأسفم برای چرتهای که مینویسی مگر چندین زن برای شهوتش هرروز براش میارن مگرقذافی گنجشک است عامو ول کن این دروغها درغگو هم باور نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/07/27
عاقبت گناه و نافرمانی خدا همون سرنوشت شوم قذافی هست حتی اگه حاکم باشی.
United Arab Emirates
11:31 - 1397/07/27
یاد فیلم دیکتاتور افتادم .این دیکتاتور ها چه زندگی بی سروتهی دارن جلوی دوربین و زیردستاشون یجورن تو خفا چه ها که نمیکنن
پاسخ ها
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
همشون همین هستند... همه دیکتاتورها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
منتقد جان عبارت *همه دیکتاتورها* رو خوب اومدی ؛ یه دنیا حرف توش هست
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/07/27
همیشه بعد از مرگ بسیاری از رهبر ها زندگی مخوف اونها نمایان می شود
United States
11:50 - 1397/07/27
نیمه عریان یعنی مثل بازیکنان فوتبال؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
تحریک کننده
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/07/27
بعد از قذافی وضعیت لیبی دیدن داره. الان خیلی خوش به حالشون شده .
هر کاری رو که غرب توش دخالت کنه جز ضرر هیچی نداره .
United States
11:53 - 1397/07/27
لیبی بدون قذافی را ببینید برای ملت لیبی کدام بهتر بود قذافی یک گناه نابخشودنی داشت و مخالفت با غرب و اسراییل. بقیه ایرادهایش را همه کم و بیش دارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
چی میگی واسه خودت؟
گناه اصلیش دیکتاتوری و استبدا تو کشور خودش بود و ظلم فراوانی که مردم خودش کرد.

الان تو سوئد و سوییس و المان و هلند و دانمارک و... دیکتاتوری و استبداد دارن با سواد جون؟!!!
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/07/27
مردم یه کشور وقتی که ظلم پذیر باشن همین بلا به سر زن و بچه هاشون میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
مردم لیبی که رفتن مثلا با زلم بجنگن و قدافی رو هم کشتن تهش چی شد
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1397/07/27
خاک برسربی شرفش وقتی به یه کسی اینقدرقدرت بدن دیکتاتورمیش وفرق اروپاییهاوباکشورهای پیشرفته با کشورهای جهان سوم اسیایی وافریقایی همین
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/07/27
همین احمق بهترین روابط با ایران داشت و یکی از دوستان نزدیک ایران بود! سوته دلان گرد هم آییم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
نه خدا رو شکر روابطش با ایران خوب نبود فقط به نسبت عربستان با ایران بهتر بود خدا رو شکر میکنم که روابطش خوب نبود با ایران وگرنه از اونموقع تا حالا چندین میلیارد دلار دیگه بجای خرج کردن برای رفاه مردم ایران باید خرج لیبی و ماندن قذافی میشد قذافی اصلت متحد ایران نبود خدا رو شکر واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
ایکاش اسد هم متحد ایران نبود
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/07/27
چراهیچوقت دنیا برای زنها امن نمیشه چرا واقعا چرا؟
؟!
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/07/27
چه حیوان پستی بوده
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1397/07/27
نفر اول کثافتهای روی زمین بوده دیگه
عجیبه چرا اینقدر اینکاراهاش طول کشیده و مردمش فقط نگاه کردند
لعنت به روحش
Australia
12:24 - 1397/07/27
واقعا ادم کثیف و پستی بود
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/07/27
خدا یا از سر تقصیراتش نگذری
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1397/07/27
تاریخ تکرار دوباره هست و تمام نشدنی ولی عبرت آموز....
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/07/27
همه این حرف ها چرندیاتی بیش نیست چرا که سند معتبری وجود ندارد صرفا ارئض چند تن از زنان که معلوم نیس برای گفته های خود پولی گرفته اند یا خیر
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1397/07/27
به نظر خیلی اغراق امیز است .
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/07/27
واقعا ادم تاچه اندازه ميتونه پست باشه
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/07/27
یدالله فوق ایدیهم این وعده خداست، تمامی دیکتاتوری ها محکوم به نابودی اند به فضل خدا.
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/07/27
دروغ محضه!؟پس ازسقوط ومرگ ممرقزافی رهبرلیبی تمام خبرنگاران رسانه های فضامجاری وغیرمجازی سراس دنیابسیج شدند!؟تاردپایی درباره روابط وارتباط غیراخلاقی،اجتماعی وجنسی دخترانی بقولی بنام حرمسراهادر واقع همان محافظین‌ شخصی سرهنگ قزافی راکشف نمایند؟ولی حال هیچکدام موفق نشده اندحتی یک مورد نقطه سیاه هم دراینباره نیافتند چون چنین مواردی قطعادرانجا وجود نداشته؟گویابااینهمه جستجو وتلاش خبرگاران وغیرخبرنگاران جستجودر تمام روستاها وکوه وبرزن کشورلیبی پیمودند اماحتی یک موردهم نیافتند اگرنه تاحالا یقینادربوق وکرنا فضامجازی دنیا صدایش گوش فلک وادم‌ وعالم کر کرده بود!!درواقع نیازی پیدا نمی کرد این خانم دروغگودراینباره کتابی تماما دروغ وتوهماتش به رشته تحریردربیاورند!!
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1397/07/27
فقط ما خوبیم ، نه؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1397/07/27
این موارد دروغ شاخ داره!؟چندسال اخیرهمه خبرنگاران وغیرخبرنگاران دنیا پرسه زندندچیزی درباره روابط جنسی وغیراخلاقی ممرقزافی بادختران محافظان شخصی وحرم سراهایش بدست نیاوردندحتی پس ازمرگ قزافی خبرنگاران جهت مصاحبه و بدست اوردند سوژه ای بدنبال تک تک ان دختران رفتند وبابعضی هامصاحبه وگفتگونمودند اماچنین مواردی نیافتند!؟بطوریقین گفتار کتاب این خانم دروغ وتوهماتی بیش نیستند
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/07/27
قزافی مثل یه خوک کشته شد
United Arab Emirates
19:27 - 1397/07/27
اسلام بهترین و زیباترین جایگاه را برای زن معرفی کرد حیف که قدردان نیستیم و زن را به اسارت شهوت کشاندیم. ای کاش معرفت به دین مبین اسلام پیدا کنیم که تنها راه خلاصی ازهرزگی و رسیدن به اوج و عظمت انسانیت درپرتو فرامین اسلامی است دردود برپیامبرو اولادش
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/07/27
رانت خواری و حرام خواری از بیت المال هم، تکان دهنده است،اگر وجدان بیدار داشته باشیم.
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1397/07/27
آقایون خانوما لطفا در مورد عریان و نیمه عریان حرف نزنید که از این به بعد به فوتبالیست ها میگن باید با چادر بازی کنید !!!
United States
03:47 - 1397/07/28
جدای کتاب سراسردروغ این خانم!؟حال وروز بدبختی مردم پساسقوط ومرگ ممر قزافی لیبی دیدنیست!؟روزهزاربارپیشیمانند ازکاری کردندروزانه۱۰۰هابار ولعن ولعنت حواله خودشان می کنند؟دوران حکمرانی قزافی هزاربارشرف دارد تاحکومت عوامل خارجی!؟
United States
04:17 - 1397/07/28
ممرقزافی بجاش مردانگی داشت زمان جنگ تحمیلی۸ساله همه کشورهای عربی برعلیه جمهوری سلامی ایران ازصدام حمایت کردنداماسرهنگ قزافی درکنارکشورما ایران ازجمهوری اسلامی حمایت کرد!؟دقیقابه یاد دارم اوایل جنگ صدام هرروز شهرهای ایران موشک باران می کرد؟امانیروهای مسلح موشک نداشت متقابلا جواب موشک‌های صدام‌ بده هیچ‌کشوری هم به جمهوراسلامی موشک نمی فروختند؟باتماس یکی ازمسولین ارشد سرهنگ قزافی دوتاسه بارباهواپیمای کشور خودش موشک همراه چندپرسنل فنی واموزشی موشک بعوان کمک جنگی به جمهوری اسلامی ارسال نمود
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1397/07/28
قذافی موقع جنگ کلی موشک به ما داد تا صدام را بزنیم. الان انصاف نیست که به خاطر دیکتاتور یا جنایتکار بودن تخریبش بکنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
امرکا هم موقع جنگ با عراق در ماجرای مک فارلین کلی سلاح بهمون داد بگو اونم انصاف نیست بگیم مرگ بر امریکا!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/07/28
واعظان کاین وعظ در محراب و منبر میکنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج