بی ام و X۷ معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۸۶۸۴۰
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
۱۳۵۵۵
در داخل خودرو فضایی بسیار بزرگ و لوکس به سرنشینان ارائه می‌شود. طراحی کلی داشبورد را پیش از این در دیگر خودرو‌های جدید بی ام و مانند X۵ و سری ۳ جدید دیده بودیم. یک صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی در مقابل راننده نقش صفحه آمپر را ایفا می‌کند و با کمی فاصله نسبت به آن، صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی دیگری برای سیستم اطلاعات و سرگرمی قرار دارد. انواع و اقسام دکمه‌های مختلف را نیز می‌توان در زیر این صفحه نمایش و بر روی کنسول مرکزی دید.

وبسایت دنده6: حدودا چهار سال از زمانی که بی‌ ام و رسما اعلام کرد که قصد دارد شاسی بلند 7 نفره‌ای را بسازد می‌گذرد. چندی پیش نیز کانسپت آن را در نمایشگاه فرانکفورت مشاهده کردیم. اکنون زمان پایان رسیدن به انتظارها فرا آمده و بی‌ ام و بالاخره از X7 رونمایی کرد.

احتمالا از عکس‌ها متوجه شده‌اید که X7 ابعاد بسیار بزرگی دارد؛ طول آن 5151، عرض 2000 و ارتفاع 1805 و فاصله بین دومحور 3105 میلی‌متر است و در بحث ابعاد، X5 را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین خودروهای بی ام و کنار می‌زند.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

البته طراحان نیز تلاشی برای کوچک‌تر نشان دادن خودرو نکرده‌اند و با طراحی یک جلوپنجره بسیار بزرگ کلیوی شکل، خودرو را با ابهت نشان می‌دهند. اما باید از این طراحان پرسید که این بزرگ‌تر کردن جلوپنجره در خودروهای بی ام و تا کجا پیش خواهد رفت؟

چراغ‌های LED نازکی به این جلوپنجره متصل هستند و در پایین این چراغ‌ها، ورودی هوا با نوارهای کرومی به دور آن وجود دارد. در نمای کناری می‌توان تفاوت در ابعاد درهای جلو و عقب را مشاهده کرد که برای راحتی بیش‌تر سرنشینان ردیف دوم و سوم به این شکل طراحی شده‌اند.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

دو تریم مختلف برای X7 قابل سفارش هستند. در پکیج M Sport بیش‌تر بر روی قابلیت‌های اسپرت یک SUV مانور داده شده و در پکیج Design Pure Excellence، یک SUV لوکس‌تر در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی

دو مدل مختلف با نام‌های xDrive40i و xDrive50i برای بازار آمریکا در نظر گرفته شده است. در مدل 40i یک موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی توربوشارژر وجود دارد که می‌تواند 335 اسب بخار و 447 نیوتون‌متر گشتاور را تولید کند. در 50i این موتور جای خود را به یک نسخه 4.4 لیتری V8 می‌دهد که قدرت خروجی را تا 456 اسب بخار و گشتاور را به 649 نیوتون‌متر افزایش می‌دهد. شتاب 0 تا 96 کیلومتر بر ساعت برای این دو موتور به ترتیب 5.8 و 5.2 ثانیه اعلام شده است.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

در هردو مدل گیربکس 8 سرعته اتوماتیک دیده می‌شود و سیستم چهارچرخ متحرک نیز به طور استاندارد برای هردو مدل وجود دارد. سیستم تعلیق بادی به همراه کمک‌فنرهای انطباق‌پذیر از دیگر مشخصات فنی X7 محسوب می‌شود که در همه مدل‌ها قرار دارد.
در اروپا مدل 50i عرضه نخواهد شد و به جای آن دو موتور دیزلی در اختیار خریداران قرار دارد. در مدل 30d، موتوری 6 سیلندر و 3 لیتری وجود دارد که قدرت و گشتاور خروجی آن به ترتیب 261 اسب‌بخار و 620 نیوتون‌متر است. در M50d نیز با آنکه حجم موتور همان 3 لیتر باقی مانده، اما با استفاده از چهار توربو قدرت خروجی به 395 اسب بخار و گشتاور به 760 نیوتون‌متر افزایش یافته است.

فضای داخلی

در داخل خودرو فضایی بسیار بزرگ و لوکس به سرنشینان ارائه می‌شود. طراحی کلی داشبورد را پیش از این در دیگر خودروهای جدید بی ام و مانند X5 و سری 3 جدید دیده بودیم. یک صفحه نمایش 12.3 اینچی در مقابل راننده نقش صفحه آمپر را ایفا می‌کند و با کمی فاصله نسبت به آن، صفحه نمایش 12.3 اینچی دیگری برای سیستم اطلاعات و سرگرمی قرار دارد. انواع و اقسام دکمه‌های مختلف را نیز می‌توان در زیر این صفحه نمایش و بر روی کنسول مرکزی دید.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

فضای داخلی بی ام و x7سیستم تهویه مطبوع چهار ناحیه‌ای بر روی همه مدل‌ها وجود دارد تا همه سرنشینان بتواند بسته به انتخاب خود دما را تنظیم کنند. اگر خریداران احساس می‌کنند که تنظیمات چهار ناحیه‌ای کم است، می‌توانند سیستم تهویه پنج ناحیه‌ای را نیز به عنوان یک آپشن سفارش دهند. در همه مدل‌های X7 سانروف پانورامیک سه تکه‌ای قرار دارد که می‌تواند نمای زیبای آسمان را به سرنشینان نشان دهد و نور زیادی را به داخل کابین منتقل کند.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

خریداران می‌توانند صندلی‌های جدا از هم را برای ردیف دوم سفارش دهند تا سرنشینان در این قسمت راحتی بیش‌تری داشته باشند؛ چراکه در این صورت تمامی تنظیماتی که بر روی صندلی راننده و سرنشین جلو می‌توان انجام داد، برای سرنشینان عقب نیز وجود خواهد داشت. البته در این صورت تعداد سرنشینان از 7 به 6 نفر کاهش پیدا می‌کند.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

درِ صندوق عقب به صورت دو تکه‌ای و هر دو تکه نیز به صورت برقی باز و بسته می‌شوند. همچنین سیستم تعلیق بادی برای راحت‌تر شدن گذاشتن بار در این قسمت، می‌تواند ارتفاع خودرو را کاهش دهد. اگر صندلی‌های عقب باز باشند، فضای صندوق 1376 لیتر خواهد بود که در صورت خم کردن این صندلی‌ها، می‌توان فضای بسیار زیاد 2560 لیتری را در اختیار داشت

تکنولوژی‌های ایمنی و قیمت x7 

طیف گسترده‌ای از تکنولوژی‌های ایمنی و کمک راننده را می‌توان در X7 مشاهده کرد. در مدل xDrive40i سیستم‌هایی مانند تشخیص نقاط کور، هشدار عبور از خط، هشدار تصادف در عقب، هشدار تصادف در جلو، هشدار وجود عابر پیاده، هشدار عبور عرضی خودرو در عقب و اطلاع رسانی محدودیت سرعت وجود دارد. در صورت انتخاب مدل 50i، سیستم کمکی پارک، سیستم کمکی رانندگی در بین خطوط و سیستم رانندگی خودکار در سرعت‌های پایین به لیست بلند بالای آپشن‌های X7 اضافه می‌شوند.

بی ام و X7 معرفی شد؛ پایانی تلخ بر انتظاری شیرین

بی ام و x7در آمریکا قیمت مدل‌های 40i و 50i به ترتیب 73900 دلار و 92600 دلار درنظر گرفته شده است. به زودی پیش‌فروش آنلاین X7 آغاز می‌شود و خریداران با پرداخت مبلغی می‌توانند خودرو را سفارش دهند. سپس از نمایندگی با آن‌ها تماس گرفته می‌شود تا آپشن‌ها و رنگ خودرو را انتخاب کنند و زمان تحویل خودرو به آن‌ها اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1397/07/29
اخه من موندم اینا رو واسه کی میزاری 90 درصد مردم نه تنها پولش رو ندارن بلکه حتی مهم نیست براشون که bmwیه ماشین جدید داده مگه قرار اصلا تو ایران بیاد که ما بخونیم ما ته ته اش دنا بخریم دیگه چیز دیگه ای مگه داریم تو ایران با این گرونی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
پس چرا اومدی بخش تکنولوژی رو بخونی.برو همون اخبارتو بخون.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر