باران کوثری: به دلیل مواضع‌ام در سال ۸۸ ممنوع‌التصویر شده‌ام
۷۸۷۱۶۵
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
۱۱۵۴۴ 
باران کوثری بازیگر خلاق و بااستعداد سینمای ایران است. خلاق و بااستعداد از این جهت که وقتی کارنامه بازی او را زیر و رو می‌کنید کمتر نقشی از او پیدا می‌کنید که شبیه هم باشد. این نکته به انتخاب‌های این بازیگر هم برمی‌گردد. اغلب کاراکتر‌هایی که او خلق کرده با هوشمندی خاص انتخاب شده و این فرصت را به او داده که توانایی‌اش را به خوبی به منصه ظهور برساند.

روزنامه اعتماد - تینا جلالی: باران كوثری بازیگر خلاق و بااستعداد سینمای ایران است. خلاق و بااستعداد از این جهت كه وقتی كارنامه بازی او را زیر و رو می‌كنید كمتر نقشی از او پیدا می‌كنید كه شبیه هم باشد. این نكته به انتخاب‌های این بازیگر هم برمی‌گردد. اغلب كاراكترهایی كه او خلق كرده با هوشمندی خاص انتخاب شده و این فرصت را به او داده كه توانایی‌اش را به خوبی به منصه ظهور برساند.

به تنوع بازی‌های او نگاهی بیندازیم: نقش گوهر در فیلم «جامه‌دران»، ستاره در «عصبانی نیستم»، محدثه در فیلم «كوچه بی‌نام»، شیرین «دایره زنگی»، سمیره «روز سوم»، می‌گل «گیلانه» و نقطه اوج همه بازی‌های او سارا در فیلم «خون‌بازی» و.... از نوعی توانایی خاص در او حكایت دارد كه فرضیه آقازاده بودن او در سینما را رد می‌كند كه اگر به واسطه رانت در سینما حضور پیدا می‌كرد نباید این همه نبوغ را از او شاهد می‌بودیم.

باران کوثری: کسی حق ندارد خود را قیم مردم بداند.

باران كوثری سوای از وجه بازیگری، فعال اجتماعی هم هست و در هر برهه‌ای نسبت به مشكلات موجود در جامعه موضع‌گیری‌های خاص می‌كند كه بعضا پیامد منفی برایش به همراه دارد اما با این وجود كوتاه هم نمی‌آید و مسیری را كه انتخاب كرده با سماجت ادامه می‌دهد. به عنوان نمونه او به جای اینكه در صفحات مجازی از جدیدترین عكس‌های خود رونمایی كند، از مشكلات مردم جامعه حرف می‌زند.

اما فیلم «عرق سرد» با بازی او در نقش «افروز اردستانی» این روزها در سینماها نمایش داده می‌شود؛ فیلمی كه ماجرای سفر بازیكن زن تیم ملی فوتسال به خارج از كشور را دستمایه ساخت قرار می‌دهد كه به جهت حضور در مسابقات فوتسال در كشور مالزی با عدم اجازه همسرش مواجه شده و ممنوع‌الخروج می‌شود.

به بهانه نمایش این فیلم در سینماها با باران كوثری گفت‌وگویی انجام دادیم كه از نظر می‌گذرانید:

خانم كوثری به نظر می‌رسد به بعضی فیلم‌های‌تان نوعی دلبستگی خاص دارید؟

قطعا همین‌طور است كه می‌گویید.

و فیلم «عرق سرد» نظیر «سد معبر»، «لانتوری»، «عصبانی نیستم» از آن مدل فیلم‌هایی است كه حضور و نقش‌آفرینی در آن باعث خوشحالی شماست.

دقیقا...

مختصات و ویژگی فیلم «عرق سرد» برای‌تان چه بود؟

در جواب پرسش اول شما باید بگویم من همه فیلم‌های كارنامه‌ام را دوست دارم، ‌اما یك تعداد از فیلم‌هایی كه كاركردم علاوه بر اینكه دوست‌شان دارم احترام ویژه‌ای هم برای‌شان قائلم. جدا از اینكه خودم در این نوع فیلم‌ها بازی كردم، خیلی خوشحالم كه اساسا فیلم‌هایی نظیر «سد معبر»،‌ «عصبانی نیستم»، «خون بازی» برای سینمای ایران ساخته می‌شود... فیلم «عرق سرد» برای من این حس و حال خوب را دارد. مهم‌ترین ویژگی فیلم «عرق سرد» جدا از اینكه احترام ویژه‌ای برای این فیلم قائلم و موضوعی كه در این فیلم مطرح می‌شود دغدغه من است؛ به نقشی برمی‌گردد كه در این فیلم بازی كردم. به نظر من كاراكتر افروز نقش ویژه‌ای است.

كه جای پرداخت برای یك بازیگر دارد.

دقیقا. در مصاحبه‌های اخیرم گفتم؛ هر بازیگری آرزویش است كه چنین نقش‌هایی به او پیشنهاد شود و بازی كند. خب وقتی چنین شاه‌نقشی آن‌هم در فیلمنامه‌ای كه من خیلی دوستش دارم و به حرفی كه در فیلم می‌زنم اعتقاد هم دارم به من پیشنهاد می‌شود، علاقه من به این فیلم دوچندان می‌شود.

ازآنجایی‌كه «عرق سرد» دومین فیلم سهیل بیرقی در كارنامه‌اش به حساب می آید، وسواسی برای چگونگی همكاری با ایشان نداشتید؟ و اینكه قرار است چه كسانی در گروه با شما پشت‌صحنه و مقابل دوربین همكاری داشته باشند، حساس نبودید؟ در این راستا پیشنهاد هم مطرح می‌كردیدكه چه كسانی با گروه همكاری كنند؟

قطعا در كارم وسواس دارم؛ اما هیچ‌وقت در انتخاب افراد پشت‌صحنه دخالت نمی‌كنم. اگر از من سوالی شود قطعا پیشنهادم را مطرح می‌كنم؛ اما در مورد انتخاب بازیگران، سهیل بیرقی از آن دست كارگردانانی است كه در حین نگارش به بازیگرانی كه بتوانند جای شخصیت‌ها بازی كنند فكر می‌كند.

باران کوثری: کسی حق ندارد خود را قیم مردم بداند.

به این معنی كه وقتی فیلمنامه را می‌نوشتند همه بازیگرها را انتخاب كرده بودند و از ابتدا نقش «افروز» را برای شما نوشته بودند؟

بله. من قطعا در طول كار حساسیت‌هایی دارم. اما این وسواس را بیشتر روی نحوه بازی خودم متمركز می‌كنم و ارتباطی كه با كارگردان باید داشته باشم؛ اما خوشبختانه وقتی با كارگردان نكته‌سنجی چون سهیل بیرقی كار می‌كنم كه خودش چشم ناظری بیش از دقت من است و از زاویه‌ای بازتر كار مرا كنترل می‌كند و زیرنظر دارد این اطمینان خاطر را در طول كار دارم و خودم را در اختیار كارگردان قرار می‌دهم و با خیال راحت روی بازی‌ام تمركز می‌كنم.

در هنگام بازی پیشنهاد مطرح می‌كردید؟ چون از حال و هوای فیلم این‌گونه به نظر می‌رسد كه فضا برای بداهه‌پردازی باز بود.

ببینید! ما دو ماه قبل از فیلمبرداری تمرین و دورخوانی داشتیم. در طول تمرینات همه ما بازیگران پیشنهاد یا نظری اگر داشتیم با سهیل بیرقی مطرح می‌كردیم. بداهه هم اگر پیش می‌آمد زمان تمرین شكل می‌گرفت سهیل تمام نكات را یادداشت می‌كرد. به همین جهت با فیلمنامه‌ای كامل كه نظرات جمع در آن لحاظ شده بود سر صحنه رفتیم. خیر، در طول فیلمبرداری به‌هیچ‌وجه بداهه نداشتیم و میزانسن‌ها و نوع بازی‌ها از قبل آماده بود.

با فوتسالیست‌های خاصی برای ارایه نقش‌ها مشورت داشتید؟ این‌طور كه مطرح می‌شود دو ماه تمرین سختی را پشت سر گذاشتید.

دو مربی بدن‌سازی داشتم. خانم‌ها طنین نراقی و پریا نوروزی. خانم آزیتا حجازی به من خیلی در این فیلم لطف داشتند و من توانستم در جام رمضان بازی كنم.

برای صحنه‌های ابتدایی فیلم و راه یافتن به فینال طراحی خاصی داشتید؟

بله این صحنه‌ها توسط خانم شهرزاد مظفر كه سرمربی تیم ملی بودند طراحی شد و ما مطابق با صحنه‌های طراحی‌شده ایشان بازی كردیم.

همه می‌دانند باران كوثری سوای از بازیگری، یك كاراكتر ورزشی دارد؛ به این معنی كه فوتبال را دنبال می‌كند و از آنجایی‌كه پدر شما هم در عرصه ورزش سابقه فعالیت دارند و با این بخش آشنایی كامل دارند اما این سوال به وجود آمده بود اگر شخصیت اصلی فیلم به جای «افروز فوتسالیست»، بسكتبالیست یا خانمی كه در رشته تنیس یا دو و میدانی بود بازهم قبول می‌كردید؟

به نظر من سوای از كاراكتر ورزشی كه افروز دارد یك‌سری ویژگی و خصوصیات پررنگ‌تری هم این نقش دارد كه اهمیت به‌مراتب بیشتری برای من دارد.

به نكته درستی اشاره كردید. از آنجایی كه داستان این فیلم مساله مربوط به زنان را به چالش می‌كشد خیلی‌ها معتقدند این فیلم فمینیستی است و در احقاق حقوق زنان مانیفست صادر می‌كند. موافقید؟

اگر احقاق اولیه‌ترین و انسانی‌ترین حقوق زنان فمینیستی است، من از اینكه بگویم این فیلم فمینیستی است ابایی ندارم. جدای از زن و مرد بودن شخصیت اصلی فیلم، افروز یك آدم است و برای كارش، برای آنچه تلاش كرده و زحمت‌كشیده می‌خواهد از كشور خارج شود و این حقش است كه از مملكت خارج شود. اما اجازه‌اش دست شخص دیگری است كه همسرش است. این فیلم پیش از هر چیز نگاه انسانی دارد تا فمینیستی. اگر انسانی بودن، فمینیست تلقی می‌شود من ابایی از آن ندارم.

باران کوثری: کسی حق ندارد خود را قیم مردم بداند.

گفته می‌شود داستان فیلم «عرق سرد» بر مبنای شخصیت‌های واقعی شكل‌گرفته. هراسی نداشتید كه جای «نیلوفر اردلان» بخواهید بازی كنید و این تشابه صورت بگیرد؟

این فیلم به‌هیچ‌عنوان راجع به داستان زندگی نیلوفر اردلان نیست. موضوع این فیلم برای هركسی می‌تواند اتفاق بیفتد و داستان زندگی خیلی از آدم‌ها باشد. خانم نیلوفر اردلان كسی است كه موضوع زندگی‌اش همگانی شده و به گوش همه رسیده. خیر؛ این داستان ربطی به زندگی ایشان ندارد.

حرف شما متین؛ ولی شواهد چیز دیگری می‌گوید. مخاطب به‌محض اینكه فیلم را می‌بیند ارجاع به این قضیه می‌دهد.

مخاطبان ما اگر راجع به زندگی بقیه آدم‌ها هم می‌فهمیدند ، به شخص یا اشخاص خاصی فكر نمی‌كردند.

جدال بین زن و شوهر«افروز و یاسر» و لجبازی بین آنها حس و فضای خوبی بر فیلم حاكم كرده، طوری كه لحظه‌ای ریتم فیلم كند نمی‌شود.

به نظر من سهیل بیرقی روابط و ریتم را خیلی خوب می‌شناسد و سوای از فیلمنامه و نوع كارگردانی مناسب، فیلم «عرق سرد» مدیون تدوین خوب بهرام دهقانی هم هست.

به عنوان بازیگر وقتی شخصیت «افروز اردستانی» را بازی می‌كردید چه حسی در شما ایجاد می‌كرد؟

معتقدم اگر بازیگر به كاراكتر نگاه از بیرون داشته باشد این مساله اصلا خوب نیست و این برای نقش خطرناك است؛ من هیچ‌وقت از بیرون به كاراكترهایی كه بازی می‌كنم نگاه نمی‌كنم. اما اگر جای افروز بودم به‌جای اینكه دلم برای خودم بسوزد سعی می‌كردم عصبانی شوم و حقم را از همسرم بگیرم.

صحنه‌هایی در فیلم بود كه برای مخاطب به یاسر (همسر افروز) حق می‌داد و با او همراه می‌شد. موافقید؟

یكی از ویژگی‌های فیلم «عرق سرد» این است كه قهرمانش خاكستری است. قهرمان یك انسان است با تمام ضعف‌هایی كه انسان دارد غرور بیش‌ازحد، ترس از عكس‌العمل یاسر برای طلاق و... همه از خصوصیات افروز است كه از او قهرمانی خاكستری می‌سازد و درنهایت لحظه‌هایی را شكل می‌دهد كه به مرد داستان هم حق دهیم. ولی آن چیزی كه برای من اهمیت دارد اینكه مرد حق ندارد جلوی موفقیت زنش را بگیرد و اجازه ندهد او از كشور خارج شود.

باران کوثری: کسی حق ندارد خود را قیم مردم بداند.

خانم كوثری شما برای تلویزیون یك سریال ماندگار بازی كردید (صاحبدلان) كه بعد از گذشت سال‌ها كمتر جایگزینی برای آن پیداشده، پدر شما از برنامه‌سازان و مجریان باسابقه تلویزیون است. جای تعجب دارد كه تلویزیون روی اسم شما خط قرمز می‌كشد...

تلویزیون اسم مرا خط نمی‌زند. من هستم كه دلم نمی‌خواهد با تلویزیون كاركنم.

به شما پیشنهادشده كه قبول نكنید؟

بله و نمی‌پذیرم.

شاید به همین دلیل و از سر لجبازی كه با شما دارند تبلیغات فیلم‌های‌تان را پخش نمی‌كنند؟

خیر به دلیل مواضع من در سال 88 به این‌طرف تلویزیون مرا ممنوع‌التصویر كرد؛ البته برای من اهمیتی ندارد اما بحث تبلیغات كاملا فرق می‌كند. تلویزیون با این كارش حق تهیه‌كننده‌ها را ضایع می‌كند. مسوولان باید بدانند تلویزیون جایگاهی نیست كه بخواهد قدرت‌نمایی كند وقتی بر اساس نظرات و سلایق خودش این حق را قائل می‌شود كه به تعدادی از فیلم‌ها تیزر اختصاص دهد و بعضی از فیلم‌ها را از تبلیغات محروم كند این یعنی حق تهیه‌كننده‌ها ضایع می‌شود.

از طرفی حوزه هنری هم بعضی فیلم‌ها را تحریم كرده كه خیلی‌ها معتقدند حوزه با این كار به معرفی و تبلیغ فیلم‌ها بیشتر كمك می‌كند.

واقعا می‌گویم كه تحریم آنها به فروش فیلم كمك نمی‌كند اما متاسفانه از قدرت برخوردار است و سالن‌های بزرگ سراسر كشور را در اختیار دارد و این سالن‌ها را از فیلم‌ها دریغ می‌كند. قطعا تحریم و عدم پخش یكسری فیلم‌ها، باعث آسیب رسیدن به فیلم‌ها می‌شود و فیلم‌ها در زمان پخش صدمه می‌بیند اما به لحاظ اعتباری به نفع یك فیلم است كه توسط حوزه هنری تحریم شود.

برخی از فیلمسازها معتقد بودند كه حوزه هنری محلی شده برای اكران فیلم‌های غیرارزشمند و سخیفی كه بازگشت مالی خوبی دارند.

به نظر من كسی حق ندارد خودش را قیم مردم بداند و تصمیم بگیرد كه مردم چه فیلمی را ببینند و چه فیلمی را نبینند. ولی برفرض اینكه حوزه هنری به صلاح مردم فكر می‌كند و یكسری فیلم‌ها را پخش نمی‌كند، دقیقا باید بگویم كه خط قرمز حوزه ابتذال و مسائل اخلاقی نیست بلكه ابتذال از نظر حوزه به فیلم‌هایی مربوط می‌شود كه نقد اجتماعی می‌كنند. حوزه هنری فیلم‌هایی را كه جامعه را نقد می‌كنند نشان نمی‌دهد. تجربه نشان داده كه حوزه هنری فیلم‌های كمدی مبتذل را به‌خوبی و در تعداد سانس‌های بالا پخش می‌كند.

اما «عرق سرد» به‌خوبی توسط مردم به یكدیگر توصیه می‌شود و دهان‌به‌دهان فیلم را تبلیغ می‌كنند.

خیلی كامنت‌های خوبی از مردم دریافت كردم. بله خدا را شكر ارتباط مردم با فیلم خوب است و فروش هم این مطلب را ثابت می‌كند.

انتشار یافته: 74
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1397/07/30
بواسطه پدرش انقدر فیلم بازی کرده و نوع ازیش شبیهه همه که اگر دوتا فیلمشو پشت هم ببینی فکر میکنی سریاله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چقدر بدبخت شدن چون هنرمندا حامی مردم مظلومن جدیدن به همشون حمله میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
لیلا حاتمی عزیز تو فسنیوال گفت هر کی انتقاداعتراض کنه در ایران هزینه داره به همه مون ثابت شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
باران یه دنیا عشقه سیاستمدار نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تمام پیش بینی که مردم و موسوی ۸۸کردن از آینده ایران که درست بود کشور اقتصاد زندگی مردم نابود شده بیکاری اختلاس ها فساد رانت بیکاری سن بالا ازدواج اعتیاد تورم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
با زرنگی مخالفان برجام ایران رو نابود کردن سالها کشور دستشون بودمیخوان با جو دادن بندازن گردن
هنرمندا بگن اینا گفتن رای بدیم مگه دادی تو اصلا فکر کن توافق نبود تحریم ها که بود چهار سال پیش زودتر بیشتر هم میشد
ر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
گل گفتی
سلبریتی بیسواد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
سلبریتی زدن این روزا انگار مد شده توسط دلواپس تحریمی چون هنرمند از مردمش حمایت کرده جالبه
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1397/07/30
باران‌خانوم شما را ما قبول داریم ،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
یه جامعه شناس روانشناس خوب شده موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
من هيچ كدوم از بازيگرا رو قبوا ندارم هيچ كدوم شايد تك و توك كارگردان خوب باشن ولي بازيگرا يكدونشون نشد كه خوب بمونن
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/07/30
بنده به عنوان یک ایرانی از حصر موسوی خیلی ناراحت ام بابا بخداقسم احترام چهارده ملیون طرفدار اقای موسوی واجبه من خودم طرفدار اصولگرا هستم اما بقران خوبیت نداره چقد طرفدارهای جنبش سبز التماستون کنند به خاطر شادی دل مردم حداقل ازادشون کنید.
پاسخ ها
هلال
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چه حرفا؟!!
به خاطر مواضعم؟..مواضعم؟ !...
مگه شما کی هستی؟که مواضع داشته باشی؟
خخخخخ
میگه تلویزیون مرا خط نمی زند من پیشنهادات را قبول نمیکنم دو خط بعدش میگه تلویزیون مرا ممنوع التصویر کرده
دروغ گو فراموشکار هم هستش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
جنبش سبز هیچ کجا به هیچ کس التماس نکرده موسوی هم حصر رو تحمل کرد حرف دیگه ای نزد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
خدا لعنت كنه جنبش سبز (جنبش اسرائيلي رو)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
ما شادیمون تو چیز دیگه ای هست انگار تو رو خوب سیر دارن
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1397/07/30
دروغ میگی مثل . . .
این همه آدم اظهار نظر کردن، ممنوع التصویر نشدن ، فقط تو یکی شدی!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چرت نگو انقدر واقعیت رو بگو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
زشته دروغ نگو دیگه
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1397/07/30
سلبریتی بیسواد!
#تَکرار میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تنها قشر باسواد کتابخون فیلم ببین موسیقی گوش کن عاشق زندگی رنگ یه حال خوبن هنرمندا هستن دنیا اینو میدونه میخوای کسی رو بزنید یکم مطالعه کن با حقیقت واقعیت حرف بزن حتا به ضررت باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تو و همون تکرار مموتی روحانی همه مثل هم اما هنرمندا و مردم با همند همیشه
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/07/30
88 سال ننگ و سياه براي بازيگران و سلبريتي ها كه رسوا شدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
زرشک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
با این همه اختلاس و احتکار این شعار حرفات شوخیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
خجالتم نمیکشه سالد۸۸ سالی بود که برای براندازی نظام دندون تیز کرده بودن خیلی فهمیدنش سخته بدون روپای خود وایسادن مملکتتون تقسیم میکنن بیچاره ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
خیلی روزای تلخ و سیاهی بود برای مردم اما ربطش چیه به مردم ازشون حمایت کرد که
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چرا عادت چرت بگین دلیل رسوایی چیه انقدر برچسب الکی نزنید به مردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چرا فرافکنی میکنی جای مسئول رو با مردم و هنرمندا عوض میکنی بودجه کشور و مسئولیت تصمیم گیری با اوناست نه مردم و هنرمند سو مدیریت و حمایت آشکارتون در کامنتا چرا متوجه بقیه میکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
ببند زرزر نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
ساندیس تو بخور حرف نزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
برای امثال تو اره
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1397/07/30
وقتی مخالف و خائن هست بایدم ممنوع التصویر باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
این همه مدیر ناکارامد خائن و سو مدیریت چرت نگو به بازیگر
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/07/30
فرزند جهانگیر کوثری پدر باران خانوم ( تهیه کننده ، سرمایه گزار و مجری تلویزیون) و رخشان بنی اعتماد مادر باران خانوم ( تهیه کننده، کارگردان و فیلمساز) خودش: بازیگر و فعال سیاسی!!!
طلبکار هم هستند!
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1397/07/30
بابا به کی بگیم از تو خوشمون نمیاد؟
آخه تو بازیگر نیستی
چرا همش خودت رو مطرح می کنی؟
بابا ما اصلا تو رو قبول نداریم
با پارتی پدرو مادرت که باند مافیای سینما هستند اومدی بازگیر شدی
بابا برو پی کارت
من نمیدونم به کی بگیم نمی خوایم این رو ببینیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
چقدر دروغ وظیفه ات رو انجام دادی برو پاداش بگیر
United States
11:41 - 1397/07/30
دمت گرم ،دوستت دارم وبرات آرزوی موفقیت روز افزون دارم
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/07/30
رنگ مو جدید باران کوثری خوب نیست ، انگار سنشو خیلی بالا برده
با رنگ موی مشکی خیلی خوشگلتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
اينجا رو با سالن آرايشگاه اشتباه گرفتي خانوم چه لزومي داره تو يهفضاي كه هم مردا هستن وهم زنا درباره مسائل زنانه صحبت كني
همتون عقده اي هستيد و دنبال جلب توجه
مهسا رضایی
France
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
کاربر ۰۷:۵۹
ببند اون دهن پر از لجنت رو ساندیس خور احمق
به تو هیچ ربطی نداری دهاتی پشت کوهی
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1397/07/30
مردم هم مثل تو پیش بینی این سالهاشون درست بود ما تحریم کردیم شما گزینه دیگری نبود از تو همون کاندیدای تایید صلاحیت شده دست به حمایت زدی
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/07/30
اتفاقا ما بخاطر همین مواضعت دوستت داریم بزار اونایی که چش دیدنت را ندارن بسوزن
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/07/30
انقدر سر مردم با این حاشیه ها گرم خواهند کرد تا مطالبات مردم از یادشان برود.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1397/07/30
مواضع ات چی بود کشتن خودت برای حمایت از روحانی تا مردم گولتو بخورن و به این آقا رای بدن تا الان که کار درست و درمونی انجام ندادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
از چهارتا گزینه گذاشتین جلوش انتخاب کرد ترامپ رو که انتخاب نکرد
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/07/30
مرگ بر فتنه گر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
با این همه خاوری ها اختلاس احتکار فساد اداری ظلم به مردم چطور هنوز روتون میشه این شعار رو بدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
جمع کن خودتو
بدون نام
France
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
مرگ بر ساندیسی
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/07/30
شما مواضعم داری؟؟؟ فیلمتونو بازی کنین بابا
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/07/30
نمیدونم چرا بهش هیت میدین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
هیئت بهش ندادن مداح نیست که بازیگر محبوبه
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
هیت یعنی نفرت داشتن
یعنی دیس کردن
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/07/30
سایت برترینها، نماد اصلاح طلبان است، تفکری که هرگونه نظر مخالف و یا حتی منتقد را قلع و قمع می کند. جامعه باز و جریان آزاد اطلاعات چرندیاتی است که راه عوامفریبی و حقه بازی اصلاح طلبان را باز می کند، وگرنه یک نظر مخالف با امپراتوری خانواده سینماگر کوثری( جهانگیر کئوثری، رخشان بنی اعتماد و باران کوثری) که همیشه مدعی پر و پا قرص سیاسی بازی هستند به جایی بر نمی خورد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
برترينها مشمئزكننده است
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
احسنت
السانا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
دقیقا همینطوره
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/07/30
بازهم سانسور.... 3000 بازدید و بدون نظر!!!
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/07/30
به عنوان بازیگر مورد علاقم چند سالی هست که بدجوری از چشمم افتاده و هیچ کدوم از فیلمهاشو نمیبینم چون واقعا غیر قابل تحمل شده واسم متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/07/30
بازیگرا و فوتبالیستا = پرروترین قشر جامعه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
سهراب اما قطاری دید سیاست میبرد خالی میرفت
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/07/30
99 درصد چهره های معروف 99 درصد مردم اصلاح طلب هستن (هر چند ممکنه خودشون اینو ندونن)
نمیدونم چرا این اقلیت تندرو نظرشون رو به ما تحمیل میکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
در حقيقت بي قيد و شرط ها بي حجاب ها و بي نماز ها اصلاحاتي هستند
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/07/30
تو خودت با پارتي اومدي بازيگر شدي حالا ژست ميگيري برا ما؟برو كشكتو بساب
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/07/30
نه عزیزم شماها همتون تا یکم مشهور میشید دیگه افت کلاس براتون بیاید تو تلویزیون و شروع میکنید به انتقاد و ایراد گرفتن
نمک رو که خوردین نمکدون رو میشکنید
اگرچه که توقع دیگه ای هم ازتون نیست شخصیت های فوق العاده کوچیکی دارید
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/08/01
تو خودت چی هستی که مواضعت چی باشه، برو بابا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
تو چی هستی با نظرت برو بابا
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1397/08/01
به دلیل مواضع ام در سال 88 اینهمه پرکار شده ام
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1397/08/01
یادت نره که برای مردم چقدر عزیزی و ممنوع تصویر هم نیستی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1397/08/03
تا حالا زنده موندی برو خدا راشکر‌ کن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج