آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۸۷۵۴۷
۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
۱۴۱۲۸
آیا اهرام ثلاثه مصر به دست موجودات فضایی ساخته شده است؟ بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده، ما یکبار برای همیشه به این پرسش مهم، پاسخ خواهیم داد.

وب‌سایت گجت نیوز - پریسا فولادی: آیا اهرام ثلاثه مصر به دست موجودات فضایی ساخته شده است؟ بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده، ما یکبار برای همیشه به این پرسش مهم، پاسخ خواهیم داد.

هزاران سال است که اهرام ثلاثه مصر مردم زیادی را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. به عنوان قدیمی‌ترین و تنها عضو باقی مانده از عجایب هفت گانه جهان باستان، نظریه­‌های بسیاری در مورد چگونگی ساخت این اهرام وجود دارد. سوال بسیاری از مردم این است که آیا اهرام ثلاثه مصر ساخته‌­ی دست بشر هستند یا موجودات فضایی؟

سال‌هاست نظریه پردازان ادعا می­‌کنند که انسان­‌ها نمی‌­توانند چنین ساختار باشکوهی را به تنهایی ساخته باشند. آنها درباره­‌ی یاری گرفتن از خدا صحبتی نکرده‌اند، اما حتما از نیروی فرا­زمینی کمک گرفته شده است. درست است، بسیاری از مردم بر این باورند که فضایی­‌ها اهرام ثلاثه را ساخته یا حداقل در ساخت آن به بشر کمک کرده‌­اند.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

اما در طول این سال‌ها نظریه پردازان و باستان شناسان این نظریه‌­ها را رد کرده‌­اند و یک مطالعه در این خصوص یک بار و برای همیشه پاسخ این سوال را می‌­دهد.

بعد از آنکه محققان روی دیوار یک آرامگاه‌، نقاشی که مربوط به 1900 سال پیش از میلاد می­‌شد و روی آن تصویر جابجایی مجسمه‌­ی بزرگی با استفاده از طناب و سورتمه توسط 100 نفر کشیده شده بود را یافتند، دانیل بن استاد فیزیک دانشگاه آمستردام و تیمش توانستند سنگ­‌های بزرگی را از یک معدن به جایی که اهرام ثلاثه در آنجا وجود دارند را با موفقیت حرکت دهند.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

به نظر می­‌رسد که آن­ها مقداری آب روی ماسه ریختند تا به حرکت درآوردن اجسام سنگین مانند مجسمه­‌ها و سنگ‌­ها را در سراسر صحرا ممکن سازند.

پرفسور بن گفت: «مصر شناسان تصور می­‌کردند این یک عمل کاملا تشریفاتی است. سوال این بود که آنها به چه دلیل این کار را ­می‌کردند؟»

مصریان این کار را انجام می­‌دادند چون، شن و ماسه خشک به تنهایی در کشیدن اجسام و جا به جایی باعث خستگی بیش از حد می­‌شود. اما استفاده از آب موجب می‌­شود که ذرات شن و ماسه به هم بچسبند و به سطح سفت و محکم‌تری تبدیل شوند.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

بن گفت:

«میزان سفتی و سختی ماسه باید مطلوب باشد، یعنی اگر ماسه خشک و یا خیلی خیس باشد به خوبی عمل نمی­‌کند. به نظر می‌­رسد که خیس کردن ماسه بیابان می­تواند تا حد کمی اصطکاک را کاهش دهد، شما میتوانید با نیمی از افراد سورتمه را در ماسه خشک و با نیمی دیگر سورتمه را در ماسه خیس بکشید و اینگونه این دو را با هم مقایسه کنید.»

بنابراین، مصریان باستان به اندازه کافی باهوش بودند که بتوانند اهرام ثلاثه مصر را بسازند و برخلاف چیزیکه اکثر مردم تصور می­‌کنند از کارگران زیادی برای انجام این کار، استفاده نکنند.

مارک لنر، باستان شناس از هاروارد و یکی از دانشگاه­‌های شیکاگو نیز موافق این موضوع است. او بعد از سال‌ها زندگی در بین مصریان و مطالعه تاریخ آنها، نمی­‌تواند مصریان را از دستاورد­های برجسته‌شان دور کند و آن دستاورد­ها را به موجودات فضایی که ما حتی به وجود داشتن آنها اطمینانی نداریم، نسبت دهد.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

مارک لنر گفت:

«نخستین بار در سال 1972 به مصر رفتم و حدود 13 سال در آنجا زندگی کردم. من روی ایده­‌های آتلانتیس و ادگار کیسه و غیره تمرکز کردم. بنابراین شروع به بررسی آنها کردم. روز به روز و سال به سال هرچیزی که در مصر می­دیدم ساخته­ی دست بشر بودند و نشانه‌­های نیروی بشری در­ آنها دیده میشد.»

در واقع، نشانه­‌هایی که از ابزار روی سنگ­‌ها باقی‌مانده بودند، مشابه نمونه­‌های امروزی هستند که نشان می‌­دهد مصریان چگونه سنگ‌­ها را جابجا می‌کردند و سازه‌ها را می‌ساختند. شواهدی که نشان می‌دهد این بناها ساخت‌ه­ی دست بشر هستند، خیلی بیشتر از شواهدی است که آن را نقض می­‌کند.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

لنر ادامه داد:

«تمام یافته‌ها من را بیشتر و بیشتر متقاعد می­‌کند که در حقیقت این مردم جامعه هستند که مجسمه ابوالهول و اهرام ثلاثه مصر را ساخته‌اند. به همین علت هر زمان که به جیزه ( شهری در نزدیکی قاهره ) برمی­گردم، احترامم نسبت به مردم آنجا و آن جامعه بیشتر می­­شود. برای من خدمات و کار­هایی که آنها انجام داده­اند، شگفت انگیز تر است.

یکی از قطعی­‌ترین شواهدی که در اختیار ما است، نقاشی بر روی آثار سنگی باستانی در جاهایی که در معرض نمایش نیستند است که اشاره به نقاشی جابجایی مجسمه روی سورتمه توسط کارگران دارد.»

لنر آزمایش خود را انجام داد، این یک آزمایش مینیاتوری مانند سنجش بن نبود، بلکه یک آزمایش با استفاده از افراد واقعی و سنگ و سورتمه چوبی واقعی بود. فقط این بار آنها سورتمه را بر روی غلطک‌­های چوبی قرار دادند. بنابر تایید آزمایش بن، نتایج ثابت می‌­کند که مردم می‌­توانند سنگ­‌ها را به حرکت درآورند.

علاوه بر این، مصریان از بارکش‌­های شناور برای انتقال سنگ­‌ها از رودخانه‌­ها و کانال­‌ها استفاده می­‌کردند و تمام این روش‌­ها برای ساخت اهرام ثلاثه مصر نیز به کار گرفته می‌‌شد.

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

به عنوان مثال، یک مرد در میشیگان با استفاده از تکنیک­‌های ساده خود و جابجا کردن و بالا بردن بلوک‌های سنگی که وزنشان حدود صد­ها پوند تا چندین تن می‌­رسید، برای خود استون هنج (Stonehenge) درست کرد. مصریان هم می‌توانستند این کار را انجام دهند، اما با نیروی انسانی بیشتری قادر به ساخت چنین چیزی بودند.

یکی دیگر از کارشناسان هرم بزرگ، زهی هاوس نیز موافق این نظریه است:

«ما بسیار خوش شانس هستیم، زیرا شواهد کامل کارگرانی که اهرام ثلاثه را ساخته­اند را پیدا کردیم. مارک نانوایی را پیدا کرد و ما اردوگاه و کتیبه­های هریگلیف را یافتیم. ما هنرمندانی که مجسمه­ی سرپرست را می­ساختند و بازرس ساختمان­ آرامگاه­ها و مدیر آنها را یافتیم. ما حدود 25 چیز منحصر به فرد مرتبط با این افراد پیدا کردیم.»

زمانیکه این سوال پرسیده شد که چه کسی اهرام ثلاثه مصر را ساخته است، هاوس این پاسخ را داد:

«این مردم مصر بودند که اهرام ثلاثه را ساختند. هرم بزرگ با شواهد و مدارک تاریخ گذاری شده است و به 4600 سال پیش، دوران سلطنت خوفو مربوط می­شود. آنها مردم یک تمدن گمشده و از فضا نیستند. آنها مصری هستند و اسکلت آنها در اینجا است و توسط محققان و پزشکان مورد بررسی قرار گرفته است. نزاد همه‌­ی این افراد مصری است.»

آیا اهرام ثلاثه مصر را فضایی‌ها ساخته‌اند؟

این ایده که انسان­‌ها قادر به ساختن این سازه­‌های بزرگ نبودند و ما باید انتظار کمک الهی یا کمک موجودات فضایی را داشته باشیم توهین آمیز است. مردم باستان تکنیک‌های مختلفی برای برش سنگ و جابجایی آن داشتند و توانستند نیروی انسانی را که در جهان مدرن امروز نادیده گرفته می‌شد، تحت کنترل خود دربیاورند. در حالی که امروزه بشریت قادر است نیروی انسانی را با ماشین‌ها جایگزین کند، ساخت و ساز تنها با یک تیم کوچک و با افرادی کم امکان پذیر است و ساخت سازه‌های غول پیکری همچون اهرام مصر نیازمند ده‌ها هزار نیروی انسانی است که از ابزارها و تکنیک‌های اولیه استفاده می‌کنند.

اما واقعیت این است که آنها اهرام ثلاثه را ساختند، و نژاد بشر بایستی به آن دستاورد افتخار کند و از آن درس بگیرد؛ زیرا آن تنها تاریخ مصریان نیست، بلکه تاریخ بشر است و موجودات فضایی هیچگونه ارتباطی با آن ندارند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/08/02
اهرام ثلاثه را ایرانیها ساخته ­اند زمانی که قصد حمله از ایران به لیبی را داشته اند بعد از جنگ و نابودی فراعنه مصر به عنوان نماد آزادی و صلح در سرزمین تازه گرفته شده از مصریها این اهرام را با اسیران مصری ساختند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
لطفا چرت نگوییم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
#حرف بی جا نزنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
ماه و خورشید و زمین و دیوار چین و هواپیما و اهرام مصر و همه اینا رو ایرانی ها ساختن لاک پشت هاهم پرواز می کنند
m o
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
خیلی نژاد پرستی منگل.
اون موقع ایرانیا داشتن اختلاص و دزدی میاموختن
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
برای چی چرت میگی
United States
13:25 - 1397/08/02
فضایی کجا بود؟ بردگان بدبخت و فلک زده رو به کار کشیدن تا این ها رو ساختن.
جالبه بدونید بر خلاف مصری های وحشی، کارگران پروژه تخت جمشید در ایران حقوق میگرفتن و خانم های باردار مرخصی داشتن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
اینکه بدست فضایی ها ساخته شده کاملا درسته
Todoroki shouto
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
اره اره ما خوبیم فقط ما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
طومارهای پاپیروس پیدا شده در اطراف اهرام دقیقا مشخص میکنه که سازندگان برده نبودند و جیره غذایی و حقوق داشتند اکثرا کارگران ساده کشاورزانی بودند که در فصولی که کشت نداشتند در انجا مشغول بکار میشدند کمی اطلاعات خود را به روز کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
بگین کوروش کبیر بیاد وضع الانو درست کنه به مردم حقوق بده اختلاسو ریشه کن کنه تورمو از بین ببره از این از این گذشته ماتو تاریخ معاصرم ننمیتونیم با اطمینان حرف بزنیم چه برسه به چند هزار سال پیش
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/08/02
نظریه خدایان فرازمینی یکی از بی اساس ترین نظریه هاست
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/08/02
تخت جمشید هم فضایی ها ساختند
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1397/08/02
اگه فضایی ها ساختن پس ماهی ها هم نوتلا میخورن:| آخه این چه مطلبیه؟ فضایی ها اصلا وجود ندارن اگه وجود داشته باشن هم ماهی ها هم نوتلا میخورن:|
پاسخ ها
az
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
مدرکی بیار که نقض کنه
خیلی از آثار های عجیب و غریبی هست که غیر ممکنه که انسان های گذشته با کمترین امکانات اونو ساخته باشن
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
az خودت کلاهتو قاضی کن یه کم فکر کن اخه ادم فضایی از اون سر کهکشان با پیشرفته ترین سفینه ها که ما هنوز با این همه پیشرفت علمی نمیتونیم بسازیم اومده کره زمین چهارتا بنای سنگی بسازه بره اون وقت نیروگاه برقی رو برای انسانها نساخته یا چهارتا ماشین و هواپیما به انسانها نداده
#متوهم نباشیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آقای آرش شما متوهم نباش و درباره یه چیزی که میگی تحقیق کن فکر کن مصری ها برای این که اجساد توی معبد فاسد نشه کاه و یونجه رو توی یه ظرف مخصوص آتیش میزدن تا اکسیژن توی معبد رو کامل مصرف کنه و پدیده اکسیداسیون یا همون فاسد شدن اتفاق نیفته حالا اینا از کجا از وجود اکسیژن و فرایند سوختن و تبتیل اکسیژن به کربن دی اکسید و اکسیداسیون خبر داشتن خدا می دونه
United Arab Emirates
22:11 - 1397/08/02
حالا فرضا انسانها سنگها را تراش دادن واوردن به صحرا. چه جوری سنگها با اون ارتفاع روی هم با دقت چیدن حالا اون همه پیچیدگی واسرار داخل بماند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
برو یه تحقیق کن میفهمی میومدن با خاکریزی یه سطح شیبدار درست میکردن سنگها رو به بالای بنا انتقال میدادن بعد که ساخت تموم میشد اون سطح شیبدار خاکی رو برمیداشتن
ستونهای تخت جمشید همینطوری ساخته شده سنگهای ستون تکه تکه بوده و وسط مقطع استوانه ای سنگ سوراخ بوده با استفاده از سطح شیبدار خاکی تکه های استوانه ای سنگ رو روی سر هم میذاشتن بعد سرب مذاب رو از بالا توی سوراخ میریختن و وقتی سرب سفت میشد مثل میلگرد توی ستون بتنی قطعات ستون رو به هم محکم می چسبونده
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1397/08/04
نوشته مارک لنر از دانشگاه هاروارد از آمریکا میاد تو مصر ۱۳ سال زندگی میکنه و راجع به اهرام ثلاثه مصر تحقیق میکنه.
این یعنی توجه به علم و دانش و تلاش برای کسب فهمیدن بیشتر در مورد جهان هستی.
این یعنی پیشرفت کردن نه فقط شعار دادن
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1397/08/18
تمام انسان فضاییها و بشقاب پرنده و موجودات بیگانه ساخته و پرداخته دولت امریکا در دراز مدته و از سالها پیش این هدفو دنبال میکنن و هزینه هم میکنه تا مردم جهان کاملا باورشون بشه حالا چرا و چه منظوری دارن این خودش یه معماست که اونم حل میشه .اگر اکثر برنامه های مربوط به فرازمینیها وغیره که اغلب ساخت خود امریکاست دیده باشید با من هم عقیده میشید .
پاسخ ها
قاتل گارسون
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
ترررخداچرت نگین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
یعنی شما داری میگی خدا با اون همه عظمت و تواناییش به انسان و جن و فرشتگان و دیگر موجودات روی زمین بسنده کرده و هیچ سیاره قابل حیات دیگه ای رو نمیتونه خلق کرده باشه؟ یکم متفکر باشید
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1398/07/06
اجنه ساختن. برا سلیمان هم اونا میساختن
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1398/08/16
ادم فضایی ها وجود دارند خیلی مغرورانس ک فک میکنین فقط ماییم تو جهان ک تنهایی
تازه ادم فضایی ها شاید باید میومدن رو زمین تو که از برنامشون خبر نداری ک با قطعیت میگی اینا الکین
ولی واقعا باید اوضاع تو ایران درست شه فقط با احترام گذاشتم به عقاید دیگران همین بی احترامیا بود ک انقد بعضی از مردم بی فرهنگ شدن
شاید واقعا تخت جمشیدو ادم فضایی ساختن اما نباید هیآی رو قطعی بگی نه واقعی بودنشون نه پاقعی نبودنشون چون تو که واقعا ندیدیشون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کالازم_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی