وزیر پیشنهادی صنعت: ۷ معاون من عوض می‌شوند
۷۸۸۱۱۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
۸۵۸۴ 
وزیر پیشنهادی صنعت گفت: با وزیر شدن من ۷ معاون وزیر و مدیران سازمان هایی که به سن بازنشستگی رسیده اند می روند و نیروی های جوان جایگزین آنها می شوند.

خبرگزاری تسنیم: رضا رحمانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با ارائه برنامه های خود در اتاق بازرگانی ایران، اظهار داشت: در شرایط فعلی کشور هیچ کس نمی تواند به تنهایی مشکلات را حل کند و حتما باید به قدرت لایزال مردم وصل شویم.

وی با بیان این که 90 درصد کار یک مدیر انتصابات است افزود: افراد ی که سن بازنشستگی آنها رسیده است از وزارتخانه می روند اما از تجربیات آنها استفاده می شود.

وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: هیچ تصمیم مهمی بدون بهره گیری از ظرفیت اتاق فکر گرفته در وزارت احتمالی بنده در وزارتخانه گرفته نمی شود.

وی تصریح کرد: بسیاری از امور در وزارت صنعت، معدن و تجارت قابل واگذاری به مردم است و حتی روز ملی صادرات در صورتی که بنده وزیر شوم از همین امروز واگذار می شود و بخش خصوصی برود برای برنامه ریزی آن در سال آینده از همین امروز برنامه ریزی کند.

رحمانی گفت: در دیداری هایی که در گذشته با بازرگانان داشتم می گفتند در صورتی که نرخ ارز از 3 هزار تومان به 5 هزار تومان برسد دنیا را میگیرم اما الان 15 هزار تومان شده است.

وی افزود: افزایش نرخ دلار آثار منفی دارد اما فرصت مناسبی برای صادرات ایجاد کرده است که باید از آن استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه رایزنان بازرگانی ما در کشور های دیگر حتما نباید کارمند دولت باشند اظهار داشت:حتی بنده اعتقاد دارم رییس سازمان توسعه تجارت نباید حتما کارمند دولت باشد.

وی با بیان اینکه چرا نباید بتوانیم شش ماه آینده را میش بینی کنیم گفت: در صورتی که وزیر شوم تصمیمی نمیگیرم که سیستم را در کشور از بین ببرد.

وی با بیان اینکه اگر وزیر شوم از رییس ایمیدرو میخواهم چند مگا پروژه تعریف کند گفت: استخراج ما از معادن کشور کمتر از یک درصد از ظرفیت موجود است درحالی که هنوز بسیاری از ظرفیت های ما کشف نشده است.

وزیر پیشنهادی دولت صنعت، معدن و تجارت گفت: در کشور کمبود قانون نداریم بلکه برای اجرای آن مشکل داریم که برای رفع آن تلاش میکنم.

وی اظهار داشت: کشور های همسایه فرصت مناسب برای صادرات هستند که در صورتی که وزیر شوم از این فرصت به خوبی استفاده می شود؛ ارتباطات خویشاوندی در مرز ها داریم که از آن می توان بهره جست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/08/01
فعلا اولیش این حرفها را میزنی
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/08/01
در دولت دوازدهم تمام توجهات به بازرگانان است و درواقع اتاق فکر دولت اتاق بازرگانی شده است این قصه افزایش قیمت ارز دست پخت بازرگانان در اتاق بازرگانی است که هم تیشه به معیشت مردم زده و هم تیشه به اقتصاد بیمار ایران زده است این بنده خدا هم ظاهرا"کاندید همین اتاق و پیشنهاد بازرگانان است نتیجه نشست با اقتصاد دانان برجسته چه شد بعید میدانم حاصلش افتادن در بغل بازرگانان باشد
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1397/08/01
شرط اول هر وزیر اعتماد بنفس و سواد و دانش تخصص هستش،که متاسفانه اولین عنصر که همان اعتماد بنفس هست،ایشان ندارند،توکل مصاحبه بالا،فقط میگفتند اگه وزیر بشم چنان میکنم و چنین،سالی که نیکوست از بهارش پیداست!
پاسخ ها
رضا ابراهیم نسب نویری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
اقای مهندس محمد اسلامی بهترین گزینه برای وزارت را ه وشهر سا زیست اقای مهندس از مردان مومن و کاردان و باکفایتی است قبلا اقای روحانی میبایست از وجود ایشان در وزارت خانه استفاده میکردند انشاالله خدا کمکشان کند
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/08/01
اگراگر بتوانن نمایندگان مردم، شما به منزلتان بنشانن ،یقین اون هفت نفرهم مثل خودروها ی احتکارشده البته باهم آشکارمیشودکه هنوزنشده؟!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج