شرایط جوی مرز ایران و عراق
۷۸۸۲۳۹
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
۴۸۲۰ 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وضع هوای شهر کربلا شرایط جوی مسیر حرکت زائران را پیش‌بینی کرد و گفت: طی دو روز آینده (۲ و ۳ آبان ماه) در قصر شیرین و مهران، کرمانشاه و مریوان احتمال رگبار باران و رعد و برق وجود دارد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وضع هوای شهر کربلا شرایط جوی مسیر حرکت زائران را پیش‌بینی کرد و گفت: طی دو روز آینده (۲ و ۳ آبان ماه) در قصر شیرین و مهران، کرمانشاه و مریوان احتمال رگبار باران و رعد و برق وجود دارد.

احد وظیفه اظهار کرد: فردا و پس‌فردا (۲ و ۳ آبان)، آسمان قصر شیرین (خسروی) تا حدی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط با رگبار باران و رعد و برق خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای این منطقه، طی دو روز آینده به ترتیب ۳۰ و ۱۶ درجه سانتیگراد و ۲۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به شرایط آب و هوایی مهران گفت: فردا (۲ آبان)، هوای مهران تا حدی ابری و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۴ و ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین آسمان مهران در روز پنجشنبه (۳ آبان)، نیمه ابری تا ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید، در اواخر وقت همراه با رگبار و رعد و برق و با احتمال غبار محلی خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای مهران در این روز ۳۳ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رگبار باران در کرمانشاه و مریوان

وی در مرد شرایط جوی شهرهای کرمانشاه و مریوان گفت: فردا و پس‌فردا (چهارشنبه و پنجشنبه دوم و آبان)، کرمانشاه تا حدی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد، همراه با افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط با رگبار باران و رعد و برق با بیشترین و کمترین دمای ۲۴ و ۹ و ۲۳ و ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین فردا مریوان کمی تا قسمتی ابری، به تدریج ابری، در اواخر وقت رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۲۳ و ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود، مریوان در روز پنجشنبه، نیمه ابری تا ابری، همراه با رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و کاهش دما با بیشترین و کمترین دمای ۲۲ و ۹ درجه سانیتگراد

هوای شلمچه و چزابه طی دو روز آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: فردا (۲ آبان ماه) آسمان شلمچه و چذابه صاف و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۵ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین در روز پنجشنبه (۳ آبان ماه) آسمان شلمچه و چذابه، صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و کمترین دمای ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه در ادامه با اشاره به اینکه آسمان نجف فردا (۲ آبان ماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۳ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود، گفت: پس‌فردا (۳ آبان) آسمان نجف، نیمه ابری تا ابری با بیشینه و کمینه دمای ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد بود. افزون بر این، آسمان شهر کاظمین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲ و ۳ آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۱ و ۲۰ درجه سانتیگراد و ۳۲ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان کربلا و بصره صاف است

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره شرایط جوی بصره و کربلا اظهارکرد: فردا و پس‌فردا (۲ و ۳ آبان ماه) آسمان بصره صاف همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۴ و ۲۱ درجه سانتیگراد و ۳۶ و ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. همچنین آسمان کربلا فردا (۲ آبان ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۲ و ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۳ آبان ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال رگبار باران و همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای کربلا در روز پنجشنبه (۳ آبان ماه) ۳۵ و ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه در پایان گفت: هوای ایلام فردا (۲ آبان ماه) قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۴ و ۱۳ درجه سانیتگراد خواهد بود. آسمان این شهر در روز پنجشنبه (۳ آبان ماه) نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد شدید و در اواخر وقت رگبار و رعد و برق با بیشینه و کمینه دمای ۲۳ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین آسمان اهواز فردا (۲ آبان ماه) صاف تا قسمتی ابری، همراه با مه صبحگاهی، در بعضی ساعات وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۲ و ۲۲ درجه سانتیگراد و پس‌فردا (۳ آبان ماه) قسمتی ابری، همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده و در بعضی ساعات وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۰ درجه خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج