کذب است؛ از مسی حرف شنوی نداشتم
۷۸۸۲۶۱
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
۶۸۲۲ 
بسیاری معتقدند که جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی سابق بارسا، در زمان حضورش در تیم ملی آرژانتین، از خواسته های مسی تبعیت می کرد.

ورزش سه: بسیاری معتقدند که جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی سابق بارسا، در زمان حضورش در تیم ملی آرژانتین، از خواسته های مسی تبعیت می کرد.

 مارتینو فصل 14-2013 هدایت بارسا را بر عهده داشت و تنها یک سوپرکاپ اسپانیا را برای این تیم به ارمغان آورد. بارسا با مربیگری او در همه جام ها ناکام ماند. شکست در فینال کوپا دل ری برابر رئال، ناکامی تلخی برای او و بارسا به ثبت رساند. در همان سال، رئال فاتح لیگ قهرمانان شد و بارسا در یک چهارم نهایی با شکست از اتلتیکو، ناکام بزرگ جام لقب گرفت.

او در تیم ملی آرژانتین نیز دو بار تا فینال کوپا آمه ریکا پیشروی کرد اما هر دو بار مغلوب شیلی شد.

کذب است؛ از مسی حرف شنوی نداشتم

مارتینو که این روزها شایعاتی مبنی بر حضورش به عنوان سرمربی مکزیک شنیده می شود، در نشستی با حضور خبرنگاران تأکید کرد که در روزهای مربیگری‌اش در آلبی‌سلسته، هرگز از لیونل مسی حرف شنوی نداشته است:« من هرگز به آنچه که مسی می‌گفت عمل نمی‌کردم. این داستانی ساختگی است که خیلی از مردم می‌گویند. من اما آن را تکذیب نمی‌کنم چون حقایق خودشان آن را تکذیب می‌کنند.

زمانی که یک بررسی درباره بازیکنان حاضر در تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014 و بعد از آن بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم در سال 2015 صورت گرفت، مشخص شد بازیکنانی حضور داشتند که می‌گفتند دیگر به تیم ملی برنمی‌گردند، همینطور بازیکنانی که بعداً در سال 2017 برگشتند و می‌گفتند که برنمی‌گردند. زمانی که چنین اتفاقی می‌افتد فقط باید نشست و فکر کرد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج