واعظی: دولت منابع ارزی و ریالی لازم را دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۸۹۱۶۲
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰
۳۴۶۱
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دولت منابع ارزی و ریالی لازم را برای تأمین دارو و نیازمندی عمومی مردم در اختیار داشته و آنها را به مقدار زیادی تهیه کرده است.

خبرگزاری مهر: محمود واعظی روز پنج‌شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خوزستان با گرامیداشت ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: مردم ایران به ویژه مردم خوزستان به رغم همه مشکلات و محدودیت‌هایی که با آن مواجه هستند سال به سال کنگره بزرگ معنوی و سیاسی شیعه را آبرومندتر و باشکوه‌تر برگزار می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطر نشان کرد: در ایام اربعین حسینی روحیه همبستگی و همدلی در میان مردم تقویت می‌شود و در این فضا می‌توان همبستگی و امید به آینده را هر چه بیشتر ارتقاء داد.

واعظی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به برکت عاشورا و ائمه اطهار (ع) بر رژیمی تا دندان مسلح به پیروزی رسید، گفت: با اتحاد و پیروی از راه و مکتب امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع)، می‌توان بر همه مشکلات غلبه کرد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه مسایل مربوط به زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) را باید براساس روحیه اعتقادی و قلبی، انجام داد، گفت: امروز خداوند متعال به شما مسئولین و مردم خوب استان خوزستان توفیق بزرگی را عنایت کرد تا برای زائران ابا عبدالله(ع) خدمت کنید و این خدمتگزاری به مراتب ثوابی بالاتر از زیارت خواهد داشت و در این راستا دولت نیز تلاش کرده شرایط و تسهیلات بیشتری را برای زائران امام حسین(ع) و برگزاری کنگره عظیم راهپیمایی اربعین فراهم سازد.

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اقتصادی کشور باید مسئولین بیش از گذشته به فکر رفاه و آسایش مردم باشند، گفت: در چند ماه گذشته برغم تمام تلاش‌هایی که دولت و حاکمیت انجام داده امروز طبقه متوسط و متوسط به پایین و بخصوص حقوق بگیران و کارمندان دولت تا حدودی تحت فشار اقتصادی قرار دارند. لذا همه ما مسئولین وظیفه داریم که در بهبود شرایط مردم و رسیدگی به وضعیت آنان تلاش مضاعفی انجام دهیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطر نشان کرد: مثلث آمریکایی، حاکمان فعلی سعودی و رژیم صهیونیستی طراحی گسترده‌ای انجام داده‌اند و در این طراحی برخلاف گذشته روی اذهان مردم و تبلیغات روانی و القای ناکارآمدی و وقوع جنگ تمرکز کردند که این موضوع با بیانات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور تا حدودی خنثی شد، لذا دشمنان تبلیغات روانی گسترده‌ای را در زمینه تحریم به راه انداخته اند.

واعظی گفت: برغم تبلیغات دشمن، دولت منابع ارزی و ریالی لازم را برای تأمین دارو و نیازمندی عمومی مردم در اختیار داشته و آنها را به مقدار زیادی تهیه کرده است و هیچگونه نگرانی‌ در این زمینه وجود ندارد. لذا در شرایط کنونی باید تلاش کنیم مردم نسبت به این موضوعات اطمینان خاطر حاصل کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: امروز در عرصه خارجی کشورهای جهان با یک رئیس جمهوری مواجه هستند که با سیاست دیپلماسی بیگانه است و تحت تأثیر رژیم صهیونیستی و پول‌های سعودی قرار دارد، لذا در چنین شرایطی بایستی با درایت مسایل خارجی را همراه با مسایل داخلی با تدبیر به پیش ببریم.

واعظی تصریح کرد: برغم مشکلات اقتصادی بر این باور هستیم که با مقاومت و ایستادگی قطعاً می‌توانیم بر مشکلات فائق آمده و شرایط به مراتب بهتری را در آینده پیش رو داشته باشیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه مسئولین باید با روحیه قوی در میدان کار و تلاش، حضور فعال داشته باشند، گفت: امروز نیازمند طراحی و برنامه‌ریزی دقیق در کنار حضور در بین مردم و همراهی با آنها هستیم و بی‌تردید با چنین روحیه‌ای می‌توانیم از این شرایط موقت، به خوبی عبور کنیم.

واعظی گفتگوی مستقیم مسئولین با مردم و استفاده از شیوه‌های هنرمندانه در ارائه گزارش به مردم را مورد تأکید قرار داد و گفت: اینکه برخی دولت‌ها کار خیلی مهمی انجام نداده و صرفاً به طور گسترده تبلیغات می‌کردند البته اشکال دارد و قابل قبول نیست، اما دولتی هم که کارهای زیادی انجام می‌دهد، و تبلیغاتی برای معرفی آنها ندارد نیز کارش اشکال دارد. لذا بایستی مسئولین تعامل با مردم را بیشتر کنند و مسئول کسی است که حضور بیشتری در بین مردم داشته باشد و این حضور می‌تواند در روحیه مردم و رفع مشکلات مؤثر باشد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تقویت اعتماد مردم و زنده کردن امید به آینده را در قلب مردم مورد تأکید قرار داد و گفت: هیچ دولتی در دنیا نمی‌تواند موفق باشد، مگر اینکه مردم به آن اعتماد داشته و نسبت به آینده و اقداماتی که انجام می‌شود، امیدوار باشند و ایجاد این روحیه، وظیفه و مسئولیت همگانی است. امروز همه وظیفه داریم که اجازه ندهیم که گرانی بر مردم فشار وارد کند.

واعظی در ادامه با اشاره به اهمیت استان خوزستان برای کشور، اظهار داشت: مردم خوزستان در دوران جنگ تحمیلی فشارهای زیادی را متحمل شدند، لذا دولت نسبت به آبادانی و رفع مشکلات مردم استان احساس دین مضاعفی را دارد و در این راستا طی سال‌های گذشته تلاش کرده با اختصاص اعتبارات و حمایت‌های همه جانبه بخشی از این مشکلات را برطرف سازد اما بی‌تردید هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و معتقدیم باید تلاش‌های بیشتری انجام دهیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: مقدماتی که دولت در استان خوزستان ایجاد کرده، می‌تواند در آینده منشأ اقدامات و خدمات بزرگی باشد. البته باید مسوولان استان خوزستان نیز از پتانسیل‌های بزرگی که از آن برخوردار است، به خوبی در مسیر توسعه این استان استفاده کنند که یکی از این پتانسیل‌ها، هم‌مرز بودن با بازار بزرگ عراق است.

واعظی خاطر نشان کرد: ایران باید سهم قابل توجهی در بازار عراق داشته باشد و خوزستان می‌تواند در این مسیر نقش بسزایی ایفا کند و برای این کار لازم است زیرساخت‌های صادراتی استان هر چه بیشتر تقویت شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور لازمه شکوفایی کشور را مشارکت مردم و بخش خصوصی دانست و گفت: تا زمانی که کسانی به دنبال دولتی کردن اقتصاد کشور باشند، بدون تردید هیچ گاه اقتصاد کشور شکوفا نخواهد شد. معتقدیم اقتصاد کشور بایستی براساس سیاست‌های ابلاغی و توسط مردم و بخش خصوصی شکوفا شود و پیگیری این موضوع اراده و سیاست جدی دولت تدبیر و امید است.

واعظی افزود: امروز باید ساز و کارهایی را طراحی کنیم که اجرای پروژه‌ها در سراسر کشور، توسط بخش خصوصی انجام شود و حضور در این پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی سودآور باشد و در این راستا لازم است ذهنیت خود را نسبت به سرمایه‌گذاری و بخش خصوصی تصحیح کنیم و بایستی برای سرمایه بخش خصوصی، هم حرمت و هم امنیت قایل بود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه لزوم توجه به ایجاد اشتغال برای جوانان را مورد تأکید قرار داد و گفت: مسئولین باید این موضوع را نه با نگاه صرفاً اقتصادی بلکه با نگاهی پدرانه و از منظر اخلاقی و فرهنگی مورد توجه ویژه قرار دهند. امروز باید نگاه خود را برای ایجاد اشتغال با توجه به تحولات جهانی بروز کنیم. دیگر لزوماً پول و ثروت، اشتغال و سرمایه بوجود نمی‌آورد بلکه امروز فکر و فناوری‌های نو است که می‌تواند اشتغال و ثروت فراوانی را به دنبال داشته باشد.

واعظی در ادامه ضرورت توجه به تکمیل راه‌آهن شلمچه به بصره را مورد تأکید قرار داد و گفت: امیدوارم با پیگیری‌های جدی مردم برای اربعین ۲ سال آینده از قطار استفاده کرده و هر چه راحت‌تر در این مراسم بزرگ معنوی شرکت کنند.

در این مراسم استاندار خوزستان و مسئولین ستاد اربعین حسینی گزارشی از روند اعتبارات و برنامه‌های توسعه‌ استان خوزستان و اقدامات انجام شده برای زائران امام حسین(ع) در دو مرز چزابه و شلمچه ارایه کردند.

استاندار خوزستان در سخنانی با قدردانی از توجه جدی دولت به عمران و آبادانی استان خوزستان، ‌اظهار داشت: بودجه عمرانی استان در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵، حدود ۹۵ درصد رشد داشته است و در سال ۹۷ نیز نسبت به سال ۹۶ برغم اینکه اکثر استان‌ها با کاهش بودجه عمرانی مواجه بودند، اما بودجه استان خوزستان حدود ۱۸.۸ درصد افزایش داشته است و این نشان‌دهنده توجه ویژه دولت به استان خوزستان است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1397/08/04
البته با چاپیدن جیب و سفره مردم!!!!!
Iran, Islamic Republic of
07:01 - 1397/08/04
سخنانی که قبلا جهانگیری میگفت الان رییس دفتر میگوید عجیب نیست.
France
07:01 - 1397/08/04
آره برای بازسازی کشور عراق
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1397/08/04
یکبار دیگه دلار را بالا پایین کنید از جیب مردم جبران میشه
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1397/08/04
خیلی خوبه همه چی ارومه همه خوشحالن
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1397/08/04
اگر نداشت هم تو این دو ماه جور کرد
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1397/08/04
دولت تدبیر وامید موفقترین دولت است در خرابکاری
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1397/08/04
داریم می‌بینیم مردم بیچاره توی مرزاسیرگرفتن چندرغاز پول عراقی شدن
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/08/04
خوب که چی .؟ نگه داشتین ترشی بندازین ؟ یا بدین به اقوام که بجای واردات پوشک و لاستیک لوازم آرایش وارد کنن ؟ خوب بریزید توی بازار تا قیمتها بشکنه . بابا عجب سیاستمدارای لجبازی هستین شماها ؟ واقعا خیلی روئین تن هستین .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر