اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب در ۱۱ بازی
۷۹۰۷۹۴
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
۱۰۱۱۶
پس از شکست سنگین مادریدی ها از رقیب دیرینه اشان شماره معکوس برای خروج لوپتگی آغاز شده است و این در حالی است که او هرگز نتوانست نتایج خوبش را که در تیم ملی اسپانیا بدست آورده بود، در رئال تکرار کند.

ورزش سه: پس از شکست سنگین مادریدی ها از رقیب دیرینه اشان شماره معکوس برای خروج لوپتگی آغاز شده است و این در حالی است که او هرگز نتوانست نتایج خوبش را که در تیم ملی اسپانیا بدست آورده بود، در رئال تکرار کند.

 لوپتگی روزگار تلخی را در رئال سپری کرد و به نظر می رسد عمر حضور او در مسند سرمربیگری تیم محبوبش، حتی کوتاه تر از دوران بازیگریش باشد.

یکی از مشکلات او عدم تشخیص ترکیب اصلی تیمش است که این امر منجر به ناهماهنگی زیادی در بین بازیکنان تیم شده است.

اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب در ۱۱ بازی

او بر خلاف زیدان که خیلی زود ترکیب اصلی خود را شناخت پس از 11 دیدار که در مسند مربیگری رئال نشسته بود نتوانست تیمش را بشناسد او در عین حال هیچ تلاشی را هم برای این موضوع نشان نداد.

نکته قابل توجه در امر رهبری او وجود 11 ترکیب مختلف در هر 11 دیداری است که او در لالیگا به مصاف حریفان خود رفته است و نکته جالب تر از آن حضور همیشه ثابت کریم بنزما در همه این ترکیب ها بوده است و به نظر می رسد لوپتگی با این کار قصد خود کشی داشته و قدر مسلم مشخص است که او هیچوقت موفق به شناخت ترکیب ثابت تیمش نشده است.

اشتباه بزرگ لوپتگی: ۱۱ ترکیب در ۱۱ بازی

این همان مشکلی است که سرجیو راموس بعد از شکست دیشب به آن اشاره کرده است که همان عدم کنترل رختکن است فارغ از تمام دانش فنی که بدان واقف بود.

لوپتگی فکر می کرد، با بازی دادن به همه بازیکنان می تواند رضایتشان را بدست بیاورد و این همان اشتباهی بود که زیدان به دام آن نیفتاد.

زیدان ترجیح داد خامس و موراتا را از دست بدهد ولی مجبور نباشد برای رضایت تماشاگران و بعضا مدیران، دست به ترکیب اصلی تیمش بزند و این همان مرز موفقیت و ناکامیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1397/08/08
از هول حلیم افتاد تو دیگ...عجله کرد با رئال زود قرارداد بست و اسپانیا رو از دست داد از این طرف هم خوده رئال رو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج