راموس و لایک پُست جنجالی علیه کورتوا
۷۹۰۸۰۴
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
۱۴۰۸۰
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، پستی را در اینستاگرام لایک کرده که به شدت علیه تیبو کورتوا و دیگر هم تیمی‌هایش است.

ورزش سه: سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، پستی را در اینستاگرام لایک کرده که به شدت علیه تیبو کورتوا و دیگر هم تیمی‌هایش است.

 رئال مادرید شب گذشته 5-1 مقابل بارسلونا شکست خورد و شب بسیار تلخی را تجربه کرد. در جریان بازی، اکثر بازیکنان رئال نمایش ضعیفی داشتند و انتقادات بسیاری از آنها به عمل آمد. صحبت از اخراج لوپتگی نیز جدی تر از پیش شنیده می‌شود و برخی معتقدند که به زودی مربی جدیدی روی نیمکت رئال خواهد نشست.

راموس و لایک پُست جنجالی علیه کورتوا

اما یکی از هواداران راموس، پستی در اینستاگرام منتشر کرده و در این پست، انتقادات تندی علیه بازیکنان رئال مطرح کرده و تنها از عملکرد مارسلو و راموس دفاع کرده است. در متن این پست آمده:" دیگر بس است. به خاطر دارید پیراهن چه تیمی را می‌پوشید؟ چرا کورتوا گلر تیم ماست؟ منظورم این است که آیا او حتی می‌داند گلر است یا نه؟

راموس و لایک پُست جنجالی علیه کورتوا

ناچو بدترین بازی اش را انجام داد. واران پس از قهرمانی در جام جهانی نمی‌داند باید چه کار کند. مارسلو و راموس تنها بازیکنان خوب بودند، هر چند که در دفاع اشتباهاتی داشتند. خط میانی وجود نداشت، خط حمله پیدا نشد. مربی؟ اخراج خواهد شد. این شرایط تیم است زیرا بازیکنان انگیزه ندارند، تلاشی برای پیروزی نمی‌کنند. فقط در زمین می‌دوند."

انتقادات تندی که در این پست مطرح شده، حال با لایک راموس بر آن همراه شده که انتظار می‌رود جنجال آفرین باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج