نقش‌خوانی ایرج راد و ممدوح در «نوای اسرار آمیز»
۷۹۱۵۰۰
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
۵۶۵۸
ایرج راد که برای یک نمایشنامه‌خوانی در تالار رودکی آماده می‌شود، ابراز امیدواری کرد که امسال بتواند نمایش نیمه کاره زنده یاد جعفر والی را روی صحنه ببرد.

خبرگزاری ایسنا: ایرج راد که برای یک نمایشنامه‌خوانی در تالار رودکی آماده می‌شود، ابراز امیدواری کرد که امسال بتواند نمایش نیمه کاره زنده یاد جعفر والی را روی صحنه ببرد.

این بازیگر و رییس هیات مدیره خانه تئاتر به ایسنا گفت: این روزها در حال تمرین «نوای اسرارآمیز» نوشته اریک امانوئل اشمیت هستیم که با کارگردانی آقای اخوان از ابتدای آذرماه در سالن کوچک تالار رودکی اجرا می‌شود.

نقش‌خوانی ایرج راد و ناصر ممدوح در «نوای اسرار آمیز»

این برنامه دو نقش خوان دارد که ایرج راد و ناصر ممدوح آن را برعهده دارند.

راد همچنین درباره نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» جعفر والی که با درگذشت این کارگردان به اجرا نرسید و پس از آن قرار بود خودش نمایش را به صحنه ببرد گفت: اجرای این نمایش مثل یک دِین بر گردن من است و با توجه به وقفه‌هایی که پیش آمده هنوز هم به دنبال اجرای آن هستم و امیدوارم شرایط کار در همین سال فراهم شود.

او پیش از این گفته بود:‌ آقای والی نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» را با اقتباس از یک نمایشنامه خارجی و به شکل ایرانی در آورده بود.

مرحوم جعفر والی در ماه‌ها و روزهای آخر زندگی‌اش به دنبال اجرای این نمایش بود که مدتی کوتاه هم با ایرج راد و هرمز هدایت آن را تمرین کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج