خادم، آرزوی دختران این مرز و بوم را برآورده کرد
۷۹۱۶۰۷
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶
۸۱۹۴
نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی، پس از استعفا گفت: خادم آرزوی دختران این مرز و بوم را برآورده کرد و خادمِ کشتی بود.

ایسنا: به نقل از فدراسیون کشتی، پس از استعفای رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون کشتی، مریم منظمی نایب رئیس بانوان فدراسیون نیز از سمت خود استعفا داد.

مریم منظمی، نایب رئیس کشتی بانوان با تأیید این خبر گفت: پس از خادم، من نیز استعفا می‌دهم. رسول خادم، خادم کشتی بود و کشتی زنان - که آرزوی دختران این مرز و بوم بود - را در ایران راه‌اندازی کرد.

به‌دنبال استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، نایب رئیس، دبیر، اعضای شوراهای فنی کشتی آزاد و فرنگی و سرمربی و مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز از سمت‌های خود استعفا دادند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/08/09
بهتر که استعفا دادن ابروی کشتی ایران رو بردن چه ازاد چه فرنگی واقعا افتضاح بودن
United Arab Emirates
22:39 - 1397/08/09
موج سواری کردی تا اینجاجک گفتی !بالا بردن دست کشتی گیران ؟ فکرنکردی قبلا بر ملا شده و از الان خواستی رای جمع کنی ؟؟؟؟ ؟!حکایت داوران زن فیلا که تلویزیون سانسور میکنه ، شما هم به اسم دختران خادم کشتی هستی !؟حتما اعزام به خارج هم دارید !!!تلویزیون فوتبال رو که شرت ورزشی و تی شرت هست حضور دختران را ناپسند میدونه، فیفا مثل مبصر بالا سر همه وایستاده و الانم فیلا وقوانین جدید ! به نام خادم میزنی؟ اینکه دنیا در رشته ها باید از دوجنس ...؛ تاریخ ایران وکشتی؛ نمیخواست نظر سنجی ؟ جور در نمیاد خود دختران نباید قبول کنن و بحث تماشاچی و تلویزیون ش به کنار ! اول انقلاب از یه تصویر اندازه عکس سه در چهار کنار تلویزیون کشتی میدیدیم و الان خادم کشتی دختران!!! لااقل خادم ختران بعنوان تماشاچی میشدید تا روی تشک !.بازم باید کاربران و مردم در شبکه ها نظر بدن و رسانه همخوانی ندارد و حالا محیط بسته برای خانمها داخلی میشه تصور کرد ولی نه به کشتی ...نمیدونم فقط میدونم:
حاج رسول علاقه به سیاست داره که وارد گود شود چرا ازاین راه؟؟؟!!
United Arab Emirates
22:41 - 1397/08/09
به این میگن انسجام و اتحاد فقط بخاطر یک مدیر خوب وباتعصب.
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1397/08/10
آدمهای متملق وپاچه خوار زیاد هستند برای جایگزینی!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج