علم الهدی: آمریکا مانند یزید مستاصل شده است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۲۰۷۲
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
۱۲۲۱۳
آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: استکبار ستیزی نماد شیعه بوده و روز ۱۳ آبان نماد آن است که از ایستادگی حضرت زینب(س) مقابل یزید آغاز شد و تا امروز ادامه داشته است. آمریکا ۴۰ سال در تمام توطئه ها شکسته خورده و حالا می خواهد تحریم های نوبت دوم را اجرایی کند.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: استکبار ستیزی نماد شیعه بوده و روز ۱۳ آبان نماد آن است که از ایستادگی حضرت زینب(س) مقابل یزید آغاز شد و تا امروز ادامه داشته است. آمریکا ۴۰ سال در تمام توطئه ها شکسته خورده و حالا می خواهد تحریم های نوبت دوم را اجرایی کند.

وی افزود: امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ خطاب کردند و این لفظ در دنیا جاافتاده است و امام همواره تاکید داشتند آمریکا هیچ غلطی مقابل ملت ایران نمی تواند انجام دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: شکست های پی در پی آمریکا طی سال های گذشته، این سخنان امام خمینی(ره) را به اثبات رساند و در تحریم های نفتی نیز موفق نخواهد شد.

علم الهدی گفت: تمام مسئولان کشور اعلام کردند اگر قرار باشد نفتی از ایران صادر نشود یک قطره نفت نیز از خاورمیانه صادر نخواهد شد واین یک شعار و تهدید نیست و بیان یک واقعیت است.

امام جمعه مشهد در ادامه با اشاره به قدرت نظامی ایران در منطقه نیز بیان کرد: یک استاد دانشگاه جنگ که برخی وی را رئیس اتاق جنگ ناتو می نامند در مقاله ای رویارویی احتمالی ایران و آمریکا را توضیح می دهد و می گوید اگر این اتفاق رخ دهد تنگه هرمز تحت نظارت شدید ایران قرار خواهد گرفت و تنبیه سختی هم از سوی ایران اعمال می شود به طوری که قیمت نفت به بشکه ای ۴۰۰ دلار خواهد رسید.

وی تاکید کرد: اینکه دشمنان مدام می گوید بیاید و موشک های خود راجمع کنید به دلیل ترس و وحشت از قدرت کشور ماست و آنها باید بدانند ایران امروز ایران قبل از انقلاب نیست که آنها هر کاری بخواهند بکنند و پاسخ نبینند.

علم الهدی خاطرنشان کرد: اگر رهنودهای رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصادی عمل می شد حالا وضعیت ما اینگونه نبودکه آمریکایی ها بخواهند جنگ اقتصادی راه بیاندازند.دولت و مجلس باید برای این شرایط آماده می بودند و چند وزیر تازه نفس که وارد شده اند اگر ازاین وضعیت خبر ندارند که به درد نمی خوردند و اگر خبر دارند باید برنامه های خود را برای این شرایط خاص اعلام کنند نه اینکه در ساختمانی بنشینند و چند اداره را مدیریت کنند.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: باید برنامه ها دولت و مجلس برای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا اعلام شود و مردم در جریان قرار گیرند و اگر هیچ کاری هم انجام نشود مردم خودشان پای کار آمده و مشکلات را حل می کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر