علم الهدی: آمریکا مانند یزید مستاصل شده است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۲۰۷۲
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
۱۲۱۹۴
آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: استکبار ستیزی نماد شیعه بوده و روز ۱۳ آبان نماد آن است که از ایستادگی حضرت زینب(س) مقابل یزید آغاز شد و تا امروز ادامه داشته است. آمریکا ۴۰ سال در تمام توطئه ها شکسته خورده و حالا می خواهد تحریم های نوبت دوم را اجرایی کند.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: استکبار ستیزی نماد شیعه بوده و روز ۱۳ آبان نماد آن است که از ایستادگی حضرت زینب(س) مقابل یزید آغاز شد و تا امروز ادامه داشته است. آمریکا ۴۰ سال در تمام توطئه ها شکسته خورده و حالا می خواهد تحریم های نوبت دوم را اجرایی کند.

وی افزود: امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ خطاب کردند و این لفظ در دنیا جاافتاده است و امام همواره تاکید داشتند آمریکا هیچ غلطی مقابل ملت ایران نمی تواند انجام دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: شکست های پی در پی آمریکا طی سال های گذشته، این سخنان امام خمینی(ره) را به اثبات رساند و در تحریم های نفتی نیز موفق نخواهد شد.

علم الهدی گفت: تمام مسئولان کشور اعلام کردند اگر قرار باشد نفتی از ایران صادر نشود یک قطره نفت نیز از خاورمیانه صادر نخواهد شد واین یک شعار و تهدید نیست و بیان یک واقعیت است.

امام جمعه مشهد در ادامه با اشاره به قدرت نظامی ایران در منطقه نیز بیان کرد: یک استاد دانشگاه جنگ که برخی وی را رئیس اتاق جنگ ناتو می نامند در مقاله ای رویارویی احتمالی ایران و آمریکا را توضیح می دهد و می گوید اگر این اتفاق رخ دهد تنگه هرمز تحت نظارت شدید ایران قرار خواهد گرفت و تنبیه سختی هم از سوی ایران اعمال می شود به طوری که قیمت نفت به بشکه ای ۴۰۰ دلار خواهد رسید.

وی تاکید کرد: اینکه دشمنان مدام می گوید بیاید و موشک های خود راجمع کنید به دلیل ترس و وحشت از قدرت کشور ماست و آنها باید بدانند ایران امروز ایران قبل از انقلاب نیست که آنها هر کاری بخواهند بکنند و پاسخ نبینند.

علم الهدی خاطرنشان کرد: اگر رهنودهای رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصادی عمل می شد حالا وضعیت ما اینگونه نبودکه آمریکایی ها بخواهند جنگ اقتصادی راه بیاندازند.دولت و مجلس باید برای این شرایط آماده می بودند و چند وزیر تازه نفس که وارد شده اند اگر ازاین وضعیت خبر ندارند که به درد نمی خوردند و اگر خبر دارند باید برنامه های خود را برای این شرایط خاص اعلام کنند نه اینکه در ساختمانی بنشینند و چند اداره را مدیریت کنند.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: باید برنامه ها دولت و مجلس برای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا اعلام شود و مردم در جریان قرار گیرند و اگر هیچ کاری هم انجام نشود مردم خودشان پای کار آمده و مشکلات را حل می کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر