آدیداس با فناوری واقعیت افزوده کفش می‌فروشد
۷۹۲۹۵۶
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
۳۴۵۶ 
فروش انواع کفش و به خصوص یافتن کفش هایی که دقیقا به اندازه پای انسان باشد، کار ساده‌ای نیست. اما فناوری های جدید می تواند این کار را ساده کند.

خبرگزاری فارس: فناوری واقعیت افزوده این بار به کمک آدیداس آمده تا به افرادی که وقت و حوصله مراجعه به کفش فروشی ها را ندارند برای انتخاب کفش مناسب کمک کند.

آدیداس با فناوری واقعیت افزوده کفش می‌فروشد

پیش از این نایک هم با ارائه خدمات واقعیت افزوده خرید کفش از راه دور را با بررسی دقیق ابعاد هر کفش و بررسی میزان سازگاری هر جفت با پای فرد ممکن کرده بود.

آدیداس با فناوری واقعیت افزوده کفش می‌فروشد

این بار شرکت آدیداس هم یک برنامه تلفن همراه ابداع کرده که به افراد امکان می دهد با استفاده از خدمات واقعیت افزوده دریابند چه کفشی به طور دقیق اندازه پای آنهاست. قرار است رونمایی از این برنامه با برگزاری مراسمی توسط آدیداس انجام شود.

اپلیکیشن یادشده که ComplexCon نام دارد با هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگاری دارد و البته تنها اطلاعات چند مدل خاص از کفش های ورزشی آدیداس در آن موجود است. از طریق این برنامه می توان به راحتی کفشی در رنگ و ابعاد مناسب را انتخاب و خریداری کرد.

عرضه اپلیکیشن های واقعیت مجازی برای خرید غیرحضوری انواع کالا و خدمات در سال های اخیر بسیار رونق گرفته و از این روش برای خرید انواع البسه هم استفاده می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج